Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Na aš Klaipėdoj retokai tebūnu, tačiau nėkart vairuotojas manęs nėra prašęs parodyt bilietėlį. Kartą užsimiršęs ir "zuikiu" pasivažinėjau.

    Comment


      Kaip vairuotojai patikrino e.bilietų galiojimą? Ar deda prie naujų komposterių tikrinimui?
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Parašė centras85 Rodyti pranešimą
        Kaip vairuotojai patikrino e.bilietų galiojimą? Ar deda prie naujų komposterių tikrinimui?
        Deja, bet tokios galimybės nėra. Jie tik gali paprašyti parodyti pačią el. bilieto kortelę. O naujieji komposteriai dar nesureguliuoti, kad teisingai nuskaitytu el. bilietus. KKT vis sako, kad greitu metu viską sutvarkys, tačiau viskas vyksta vėžlišku tempu. Tas pats ir su stotelių įgarsinimu.

        Comment


          Man buvo taip, kad vairuotojo paprašęs bilietėlio už 1.20(50 % nuolaida), liepė, kad parodyčiau moksleivio pažymėjimą.
          Proud to be lithuanian.

          Comment


            Parašė yeah#7 Rodyti pranešimą
            Man buvo taip, kad vairuotojo paprašęs bilietėlio už 1.20(50 % nuolaida), liepė, kad parodyčiau moksleivio pažymėjimą.
            Ir teisingai padarė. Nieko čia keista.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Man tai kvaila. Negi nesimato, jog ir taip zmogus mokosi? Jei as varyciau ir mane patikrintu, o pazymejimo netureciau, knygas parodyciau

              Comment


                Lengvatiniai bilietai be atitinkamų pažymėjimų ir dokumentų negalioja. Tada turėtum pirkti bilietą už visą kainą, o knygos lengvatų nesuteikia.
                Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                Comment


                  Cia ir visai durnas supranta, jog visi vaikai eina i mokykla. Kvaila tvarka. Dokumentu tvarka suprantu, bet negi kontrolieriai visai kvaili?

                  Comment


                    Tiesiog reikia suvokti, kad tvarka yra tvarka.

                    Comment


                      Prodigal Stranger Turiu tau pora klausymų. Ar KLAP aptarnauja priemiestinį autobusų maršrutą į Šernų sodus. Neseniai pastebėjau du naujus autobusus, kursuojančius šiuo maršrutu. Tai MB O405GN ir O405GN2. Ar tai naujosios KLAP mašinos ?

                      Comment


                        Jau išsiaiškinom - čia "Sodų autobusai". Dabar jie ko gero turi 3 ilgus MB. Tas vienas senasis jau nevažiuojantis - TA negalioja nuo 2009-10.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Prodigal Stranger
                          Atkreipsiu dėmesį. Šis 'Mersedesas' gan prašmatnus, kiek pamenu, vairuotojai du, ir abu padorūs žmonės. Vienas iš jų- ne kartą laimėjęs vežėjų asociacijos „Linava“ rengiamą tolimųjų reisų krovininių automobilių ir tarpmiestinių autobusų vairuotojų konkursą-varžybas.
                          Tai va butent-atkreipk demesi tas kuris laimejes varzybas, tai su usais ir tamsus,o kitas, mano minimas-sviesesnis,letos eisenos ir labai labai paslaptingu ir verianciu zvilgsniu Matosi labai ramus zmogus,net i vairuotoja nelabai panasus,greiciau i koki docenta ar mokyklos dyrika D

                          Comment


                            Parašė Prodigal Stranger
                            Ačiū už patarimą.
                            Taip, esi labai pastabus. Ko gero, jis nelabai panašus į žmogų, kurio vardas Tomas, ar ne?
                            Išties geras žmogus. Galėtų tokių ir daugiau būt vairuotojų tarpe. Kuomet Vilniuje šis autobusas pateko į avariją, tavo minimas vairuotojas (K.R.) elgėsi labai ramiai bei taktiškai, tiek moters, dėl kurios kaltės įvyko avarija, tiek ir keleivių atžvilgiu.
                            nelabai supratau cia to kito vairuotojo vardas Tomas ar ka pasakyt norejai ?? Beje-kaip supratau zinai ta "paslaptingaji" vairuotoja ?

                            Comment


                              Parašė Prodigal Stranger
                              Ačiū už patarimą.
                              Taip, esi labai pastabus. Ko gero, jis nelabai panašus į žmogų, kurio vardas Tomas, ar ne?
                              Išties geras žmogus. Galėtų tokių ir daugiau būt vairuotojų tarpe. Kuomet Vilniuje šis autobusas pateko į avariją, tavo minimas vairuotojas (K.R.) elgėsi labai ramiai bei taktiškai, tiek moters, dėl kurios kaltės įvyko avarija, tiek ir keleivių atžvilgiu.
                              Pritariu tau jog matosi kad tas vairuotojas is ties labai geras zmogus net keista,kaip jis "isipaiso" ju tarpe..karta teko matyti tuos vairuotojus prikolinant Vilniaus AS tai jo ekipazo kolega (tas kur varzybas laimejo su usiukais) prikolina su visais,duma traukia ir t.t. o tas zmogelis sau ramiai stovi,peciukus itraukes,sypsosi manau jis tikrai turejo gyvenime daugiau pasiekti..

                              Comment


                                Ar man vienam taip atrodo, ar iš tikro diskusija pakrypo keista linkme
                                GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                                Comment


                                  Parašė Eimantas Rodyti pranešimą
                                  Ar man vienam taip atrodo, ar iš tikro diskusija pakrypo keista linkme
                                  si diskusija apie "Klap'o" masinos nr.156 ekipaza

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Jau išsiaiškinom - čia "Sodų autobusai". Dabar jie ko gero turi 3 ilgus MB. Tas vienas senasis jau nevažiuojantis - TA negalioja nuo 2009-10.
                                    Klaipėdoje "Sodų autobusai" yra įmonė, registruota daugiabutyje, ji pati savo autobusų, jei neapsirinku, nevaldo, o tik samdo kitų įmonių autobusus aptarnauti reisus į Dituvos bei Šernų sodus, todėl šiose linijose galima pastebėti ir autobusų, kurie kursuoja Klaipėdos miesto "Pajūrio autobusų" kuruojamais maršrutais.
                                    Tiesa, subrangos principai žymūs ir "Gintarinio vairo" bei "Pajūrio autobusų" veikloje.
                                    O dabar nuo šio mėnesio pradžios tiek iš Klaipėdos AS į Dituvą (Klaipėdos AP gar. nr 16), tiek nuo Malūno į Šernus pradėjo kažkiek panašūs autobusai, kurie ir įnešė gal kiek painiavos besidomintiems.
                                    Paskutinis taisė Matytas; 2010.04.18, 21:56.

                                    Comment


                                      Turiu vieną klausimą. Kaip matau, Klaipėdos VT aptarnauja ne viena įmonė, tad man įdomu, kuri įmonė kurį maršrutą. Kaunastrans.lt neradau, bet kazkur esu mates.
                                      Beje, beveik baigiau straipsni apie Klaipedos autobusu parka Vikipedijoje. Dar kartą - raginu visus įkelt nuotraukų su Klaipėdos autobusų nuotraukomis, jei turite.

                                      http://lt.wikipedia.org/wiki/Klaip%C...s%C5%B3_parkas
                                      Paskutinis taisė Gnoss; 2010.04.23, 14:00. Priežastis: pasikeitusios aplinkybes

                                      Comment


                                        Parašė Gnoss Rodyti pranešimą
                                        Turiu vieną klausimą. Kaip matau, Klaipėdos VT aptarnauja ne viena įmonė, tad man įdomu, kuri įmonė kurį maršrutą.
                                        Klaipėdoje, be KLAP miesto maršrutus aptarnauja dar du privatūs vežėjai:
                                        KTKB "Gintarinis vairas" - 3, 9, 14, 17 maršrutai
                                        UAB "Pajūrio autobusai" - 2, 4, 6, 15 maršrutai

                                        Comment


                                          Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                          Klaipėdoje, be KLAP miesto maršrutus aptarnauja dar du privatūs vežėjai:
                                          KTKB "Gintarinis vairas" - 3, 9, 14, 17 maršrutai
                                          UAB "Pajūrio autobusai" - 2, 4, 6, 15 maršrutai
                                          o tai jie skaitytusi "KLap'ui" kaip konkurentai ar kaip partneriai ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X