Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KLP] Klaipėdos viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    www.klaipedatransport.lt Svečių knygos:

    Klaipėdietis 2009-03-09 11:34
    Norėčiau sužinoti, kada po galais baigsis ta "fotelių ir kt. baldų era" prie priekinių durų, privatininkų autobusuose ?
    Klaipėdos keleivinis transportas 2009-03-23 16:24
    Klaipėdiečiui…tiesa pasakius pastaruoju metu tokių transporto priemonių nebenustatome. Gal galėtumėte nurodyti kokį valstybinį numerį.
    Turbūt nereikia aiškinti, kad to klaipėdiečio komentaro autorius esu aš. Taigi, aš KKT nurodžiau nemažą sąrašą, kuriame surašiau keletą autobusų vals. numerių. Įdomu ką į tai atsakys KKT.

    Comment


      aha, tie foteliai ir kėdės tikrai nepagražina vaizdo. Bent leistų jose sedėti
      Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

      Comment


        Parašė Fenix Rodyti pranešimą
        aha, tie foteliai ir kėdės tikrai nepagražina vaizdo. Bent leistų jose sedėti
        Bet juokingiausia, kad KKT tvirtina jog nera tokiu autobusu. Siandien man einant nuo Turgaus gatves iki Senojo turgaus stoteles pravaziavo 5 privatininku autobusai ir visuose ju stovejo po foteliuka, taburete, ir netgi kede, kuri buvo istraukta is masinos.

        Comment


          nuo 2009-03-09 00:00 iki 2009-04-15 00:00
          SIEKIANT IŠVENGTI PAJAMŲ VAGYSČIŲ, ASOCIALIŲ ASMENŲ IR CHULIGANŲ VŠĮ "KKT" SIŪLYS KELEIVIUS ĮLAIPINTI (NEPIKO METU) TIK PRO PRIEKINES DURIS. KAIP VERTINATE TOKIĄ IDĖJĄ:
          TEIGIAMAI(229)

          (59.8%)
          NEIGIAMAI(135)

          (35.2%)
          NETURIU NUOMONĖS(19)

          (5%)
          Balsų: 383 žmonių
          eikit pabalsuokit ir jūs kas pritariat. manau tai gera idėja

          BALSUOJAM
          Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

          Comment


            Parašė Fenix Rodyti pranešimą
            eikit pabalsuokit ir jūs kas pritariat. manau tai gera idėja

            BALSUOJAM
            Keista. Mano kompas nerando tokio puslapio. Visiems taip?
            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

            Comment


              Parašė Wycka Rodyti pranešimą
              Keista. Mano kompas nerando tokio puslapio. Visiems taip?
              Juokinga situacija kai spaudi kairįjį pelės klavišą, tai neatidaro, o kai spaudi dešinį pelės klavišą ir pasirenki "atidaryti naujame lange" - atidaro
              Galima tiesiog nueiti į www.klaipedatransport.lt ir rasi balsavimą.
              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

              Comment


                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                Juokinga situacija kai spaudi kairįjį pelės klavišą, tai neatidaro, o kai spaudi dešinį pelės klavišą ir pasirenki "atidaryti naujame lange" - atidaro
                Galima tiesiog nueiti į www.klaipedatransport.lt ir rasi balsavimą.
                Dėkui, nubalsavau. Dabartiniai rezultatai:

                SIEKIANT IŠVENGTI PAJAMŲ VAGYSČIŲ, ASOCIALIŲ ASMENŲ IR CHULIGANŲ VŠĮ "KKT" SIŪLYS KELEIVIUS ĮLAIPINTI (NEPIKO METU) TIK PRO PRIEKINES DURIS. KAIP VERTINATE TOKIĄ IDĖJĄ:
                TEIGIAMAI(234)
                (60%)
                NEIGIAMAI(137)
                (35.1%)
                NETURIU NUOMONĖS(19)
                (4.9%)
                Balsų: 390 žmonių
                I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                Comment


                  daugiau nei pusė balsų UŽ. Puiku. Atsikratys tų alkoholikų, bomžų. beje ir nebus žmonės "susikoncentravę" autobuso viduryje
                  Jei kauniečiai nesupyks, - Lietuvos širdis <3

                  Comment


                    labas visiems. Cia kazkur sioj temoj buvo iskeltas klausimas apie stoteliu balso informatoriu/ Praejusia savaite vaziavau 6 marsruto autobusu su informatoriumi Donskoio balsu - Slykstu man nelabai patiko.

                    Comment


                      Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                      labas visiems. Cia kazkur sioj temoj buvo iskeltas klausimas apie stoteliu balso informatoriu/ Praejusia savaite vaziavau 6 marsruto autobusu su informatoriumi Donskoio balsu - Slykstu man nelabai patiko.

                      KKT pranese, kad pastaruoju metu iranga dar derinama. O kas, butent, tau nepatiko ?

                      Comment


                        Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                        KKT pranese, kad pastaruoju metu iranga dar derinama. O kas, butent, tau nepatiko ?
                        Pati kalba, toki atsiprashau gejishka. Uz nugaros sedejo moterys kalbejo telefonu ir jai irgi nepatiko sake pasnekovui kad pas jus graziau kalba. Manyciau kad geriau ir graziau butu moters balsas kaip Vilniuje arba merginos.

                        Comment


                          Gal tas balsas skamba ir negražiai, aš negirdėjau, bet sakyti kad turi buti tik moteriškas totali nesąmonė.

                          Comment


                            Parašė jeesus Rodyti pranešimą
                            Gal tas balsas skamba ir negražiai, aš negirdėjau, bet sakyti kad turi buti tik moteriškas totali nesąmonė.
                            Na gal tu ir teisus, bet kazkaip ausi riezia nebent man. Turesiu progos irasysiu irasa ir pasiklausyty duosiu.

                            Comment


                              Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                              Bet juokingiausia, kad KKT tvirtina jog nera tokiu autobusu. Siandien man einant nuo Turgaus gatves iki Senojo turgaus stoteles pravaziavo 5 privatininku autobusai ir visuose ju stovejo po foteliuka, taburete, ir netgi kede, kuri buvo istraukta is masinos.
                              Kai ives ieima pro priekines durys tai savaime tie baldai ishniks, vat labai noreciau tokios tvarkos transporte kaip Vokietijoe - ieimas pro priekines duris mokant uzh bilietuka vairuotojuio islipimas pro visas kitas.

                              Comment


                                būtų įdomu išgirsti, gal jo balsas ir netinka, bet taip vienareikšmiškai nesakyčiau.

                                Comment


                                  tokia sistema ir Anglijoje, Londone, ir jokių problemų ar kamščių, visi ten "atsipūtę".

                                  Comment


                                    Parašė jeesus Rodyti pranešimą
                                    būtų įdomu išgirsti, gal jo balsas ir netinka, bet taip vienareikšmiškai nesakyčiau.
                                    Nu cia jau as savo nuomone isreskiau bet mano nuomone gali ir nesutapt su kitais forumieciais.

                                    Comment


                                      Parašė Tigras Rodyti pranešimą
                                      Kai ives ieima pro priekines durys tai savaime tie baldai ishniks, vat labai noreciau tokios tvarkos transporte kaip Vokietijoe - ieimas pro priekines duris mokant uzh bilietuka vairuotojuio islipimas pro visas kitas.
                                      Dar nezinia ar isvis ives sia sistema.

                                      Comment


                                        KLP , kaip bandomasis poligonas, visokios naujovės diegiamos pirmiausia ten. Džiaugiuosi ir bus įdomu atvykus išbandyti tą naują laipinimo sistemą. Nors ne visur EU yra tokia sistema, pvz Vienoje tai i autobusa lipa per visas duris, tik reikia mygtuką pasispaust, kad durys atsivertu. Olandijoje, Suomijoj tai per priekį, ir labai gerai, niekas neskuba, niekas nesistumdo, visi paeiliui sau gražiai sueina, susimoka.

                                        Comment


                                          Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                                          Dar nezinia ar isvis ives sia sistema.
                                          O taip noretusi kad ivestu bet kaip sakoma svajot nedraudziama

                                          Comment

                                          Working...
                                          X