Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė audrytis Rodyti pranešimą
    Sakau, kad važiavo 27 maršrutu. Prieky lentelė 27 Šiaurės pr. - Prancūzų g. o ta kita užversta spėju, kad lentelė "Į Kleboniškį"

    Atvaizdas
    Tada viskas aišku, tai bandomasis autobusas Kauno autobusų parkui. Gavus papildomų pinigų naujai technikai pirkti, daugelis autogamintojų siūlo savo techniką.
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Ir aš jį šiandien mačiau. Taip pat mačiau kita Irisbusą, kurį dabar bando TOKS'as. Jis vėl važiavo į Klaipėdą (ar Palangą (Šventąją)).

      Comment


        Teko pravažiuoti šiandien tuo Irisbusu 27 maršrutu. Salonas labai primena Vilniaus Saeffle 2000 arba Carrus City L - galinės durys siauros, su 2 laipteliais. Kabina irgi nei šiokia nei tokia - už vairuotojo nugaros didelė tuščia erdvė ir stiklas. Pliusas - jame gerai veikia kondicionierius .
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
          Atsiprašau, nieko nežinojau apie tai, kad "Argus" nustojo vykdyti keleivių kontrolę.
          Įdomu, kokia šios rokiruotės priežastis ?
          Ne jokia čia rokiruotė. Prieš metus baigėsi "Argus" sutarties galiojimas, tačiau jį pratęsė kuriam laikui ir dabar, pasibaigus sutarčiai, skelbtas naujas konkursas, ir jį laimėjo kita įmonė.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            sveiki mano vardas Gintaras. As čia naujokas , pagyvinsiu šita pokalbiu svetainę nuotraukomis Kauno troleibusų ir autobusų. Šendien aš važevau su bandomuoju Iverco Citelis, manau jis labai puikus Kaunui, tik minusas-paciam gale labai žemos lubos tai galima susitrenkti galvą.
            Paskutinis taisė Scania; 2010.07.03, 08:00. Priežastis: Per skubejimą padariau daug klaidų

            Comment


              ryt ikelsiu biski iveco citelio nuotrauku

              Comment


                ojojoj su tokia gramatika nekažką senokai mačiau forume tokį mikrorajoną kaip eigulei

                Comment


                  Parašė daktaras Rodyti pranešimą
                  ojojoj su tokia gramatika nekažką senokai mačiau forume tokį mikrorajoną kaip eigulei
                  Ką žinai, gal žmogus tik kokią antrą klasę dar baigė, niekad negali žinot.

                  Comment


                    Nu neturėjau tiek laiko tai skubejau.

                    Comment


                      Parašė Scania Rodyti pranešimą
                      Nu neturėjau tiek laiko tai skubejau.
                      Taaaip, skubi ir nedėdamas kablelių
                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                      Comment


                        Parašė Scania Rodyti pranešimą
                        o tai miestai.net neturi savo nuotraukų įkelimo funkcijos?
                        Žinoma, kad turi http://www.miestai.net/forumas/showthread.php?t=7193

                        Comment


                          Ačiu kad padejei.

                          Comment


                            O šitam nuotraukų ikelime eina po viena nuotrauką kelt ar po daug?

                            Comment


                              o tu gali dvieju zinuciu is eiles nerasyti? yra mygtukas taisyti tokiam atvejui

                              Comment


                                Šendien nieks nematėte Iveco Citelio? Dar šendien maciau 4 solarius stovinčius troleibusų parke vienas is ju 603

                                Comment


                                  Kažko dar nematau tavo nuotraukų, kuriomis žadėjai pagyvinti šį forumą. Tasai Irisbus šiandien nevažiavo. Vakarykštes jo nuotraukas, jei spėsiu, įkelsiu šiandien į temą "Viešojo transporto fotogalerija".
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Aš šendien bandžiau kelti tas nuotraukas, bet kaip matai neisikėlė.

                                    Comment


                                      Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                      Aš šendien bandžiau kelti tas nuotraukas, bet kaip matai neisikėlė.
                                      Tai kas tau būtent su įkėlimu nesiseka ? Juk pateikiau net kelias nuorodas į reikiamus gidus...

                                      Comment


                                        Nežinau man neisikelia ar dytis per didelis ar per mažas

                                        Comment


                                          Parašė Scania Rodyti pranešimą
                                          Nežinau man neisikelia ar dytis per didelis ar per mažas
                                          Na patalpink šias nuotraukas pvz: čia http://www.radikal.ru/

                                          O forume įkelk tik nuorodas.
                                          Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                          Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                          SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X