Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Albumai ir grupės

Collapse
Tai svarbi tema.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Albumai ir grupės

    Sveiki,

    papildžius forumą naujomis savybėmis pabandysiu kiek išsamiau aprašyti su kuo jos valgomos.

    Atvaizdai ir albumai

    Kiekvienas forumo narys gali susikurti savo albumą/albumus ir juose talpinti atvaizdus. Vėliau galėsite tuos atvaizdus naudoti rašant pranešimus, priskirdami grupėms (apie tai vėliau). Tad nuo šiol nėra reikalo atvaizdus talpinti naudojantis kitais servisais (imageshack.us, foto.terpe.lt ir pan.), viską turėsite vienoje vietoje.

    Prie kiekvieno atvaizdo kiti forumo nariai gali rašyti komentarus. Ši savybė bus naudinga visiems turintiems/turėsiantiems savo foto temas http://www.miestai.net/forumas/forumdisplay.php?f=41 nuo šiol šias temas galima pakeisti albumais.

    Albumai gali būti vieši ir privatūs. Viešus albumus galės peržiūrėti visi forumo nariai, o privačius matys tik jūsų draugų sąraše esantys nariai bei tvarkytojai/valdytojai.

    Kaip sukurti albumą.

    Albumus rasite paspaudę šia nuorodą: http://www.miestai.net/forumas/usercp.php
    ir "Bendravimas" meniu grupėje pasirinkę "Atvaizdai ir albumai", pvz.:



    Arba pagrindiniame meniu pasirinkite "Bendruomenė->Atvaizdai ir albumai"
    Spaudžiame nuorodą "Sukurti naują albumą":



    Įrašome albumo pavadinimą, aprašymą, pasirenkame tipą (viešas ar privatus) ir spaudžiame "Siųsti":



    Kaip įkelti atvaizdus.

    Spaudžiame nuorodą "Įkelti atvaizdus":



    Pasirenkame atvaizdą/atvaizdus iš savo kompiuterio, spaudžiame "Įkelti". Prie kiekvienos fotografijos įrašome jos aprašymą (nebūtina). Prie norimos fotografijos pažymime, kad ji bus vaizduojama albumo viršelyje:



    Forumo narių grupės

    Grupių sąrašas: http://www.miestai.net/forumas/group.php?do=grouplist
    Paskutinis taisė 99; 2011.11.13, 19:09.
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    #2
    Kaip naudotis nuorodomis

    Nedidelis patobulinimas, kuris leis paprasčiau įterpti fotografijas, iš asmeninių albumų, rašant pranešimus.

    Norėdami įterpti atvaizdą rašant pranešimą, įvedimo redaktoriuje, ieškokite šios ikonos:



    Ją paspaudę, iškviesite atvaizdų įterpimo modalinį langą, kuriame matysite keletą parinkčių bei savo įkeltus atvaizdus:



    Trumpai apie parinktis:
    • 1. Galite pasirinkti iš kur įterpti atvaizdą: Jūsų "Albumai ir atvaizdai" arba "Prisegtukai"
    • 2. Galite pasirinkti dydžio formatą. Dažniausiai, matyt, bus "Standartinis", t.y. tokio dydžio, kokio jį įkėlėte. Kitu atveju galima įterpti "Miniatiūrą" su nuorodmis į originalų atvaizdą arba albumą, kuriame jis yra.
    • 3. Galite filtruoti matomus vaizdus pagal albumus, kuriuose jie buvo įkelti.


    Kaip ir viskas, spaudžiate ant norimo atvaizdo (pvz. nr. 4) ir nuoroda į jį bus automatiškai įterpta redaktoriuje.
    Procesas supaprastėjo, nebereikės naviguoti albumuose, kopijuoti nuorodų ir pan.

    Jei kils klausimų, dėstykite juos šioje temoje. Pasistengsime atsakyti.
    Paskutinis taisė 99; 2011.11.14, 14:44.
    Miestai ir architektūra - http://www.miestai.net

    Comment


      #3
      Darau kaip nurodyta, bet kažkur dingo 'įkelti nuotraukas' kai jau albumas sukurtas.

      Comment


        #4
        Ar galima kažkaip padaryt, kad keliant nuotraukos tos, kurios būtų keliamos paskutinės eitų į albumo galą. Nes dabar žiūrint albumą išeina, kad "Pirma nuotrauka" yra ta, kuri buvo įkelta paskutinė.
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          #5
          Neįkelia nuotraukų.Ką daryt.

          Comment


            #6
            Man įdomu, kodėl į albumą galiu įkelti tik 100 atvaizdų, nors matau, kad kiti forum'iečiai yra prisikėlę po du ar tris šimtus ?

            Comment


              #7
              ka daryt,bandau inkelt nuotraukas,pranesima rasau su zenklais(taskai,kableliai ir t.t),bet vistiek manes praso zenklu

              Comment


                #8
                ka man daryt kai isbandau visus tris formatus tai man nuotrauka gaunasi mazyte,tai ka man pasirinkt kad butu didele?

                Comment


                  #9
                  Berkhof, paprastai gali kelti ant 800x600 dydžio. Tau toks dydis tikrai tinka, nes tavo nuotraukos išplaukusios(laikui bėgant tikriausiai to nebus ). Na, nebent dar gali kelti 1024x... dydžio .
                  Paskutinis taisė Arelis; 2014.09.08, 19:48.
                  My Flickr
                  My Trainpix

                  Comment


                    #10
                    ka man daryti,viska teisingai pasirenku bet kaip neikelia nuotrauku taip neikelia-raso ikelti bylos nepavyko (((

                    Comment


                      #11
                      Ta prasme, nepavyksta įkelt į talpyklą? Gal pabandyk per kitą naršyklę.
                      You might surprise yourself.

                      Miestai.net FB

                      Comment


                        #12
                        Sveiki,
                        Turiu problemą,būtų labai malonu jei mokėtumėte ją išspręsti
                        Man į albumą nekelia nuotraukų,rašo įkelti bylos nepavyko,kame problema niekaip nesuprantu,gal reikia naršyklę pasikeist?Nors naudoju Chrome....
                        Vakar bandžiau per foto.terpe.lt kelti tai įkėlė man tą autobusą į forumą, bet gavosi labai didelis, o ten net didinti mažinti nežinau ar galima
                        Per ką tu keliate nuotraukas?Kaip žinoti problemą?
                        Ačiū už supratingumą
                        Sėkmės

                        Comment


                          #13
                          Mane taip pat domina atsakymas į Xedos užduotą klausimą.

                          Comment

                          Working...
                          X