Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
    Išrinkite Kauno miesto elektroninio bilieto dizainą!

    Asmeniškai man labiausai patinka 4 variantas. Nes geriausiai reprezentuoja Kauno miestą
    Trečiajame variante yra Mettal panaudota nuotrauka, paimta iš interneto be jokio autoriaus leidimo. Nuotrauka apkarpyta. Ir už tai savivaldybė užsitraukė mūsų nemalonę.
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Parašė amiko Rodyti pranešimą
      Trečiajame variante yra Mettal panaudota nuotrauka, paimta iš interneto be jokio autoriaus leidimo. Nuotrauka apkarpyta. Ir už tai savivaldybė užsitraukė mūsų nemalonę.
      Štai kaip... Man atrodo, dar ne iš vieno šaltinio nebuvo savinama informacijos taip naglai ir daug, kaip iš šio forumo. O kokių priemonių imtis prieš savivaldybę žadate?
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Radot del ko galva sukt..

        Comment


          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
          Štai kaip... Man atrodo, dar ne iš vieno šaltinio nebuvo savinama informacijos taip naglai ir daug, kaip iš šio forumo. O kokių priemonių imtis prieš savivaldybę žadate?
          Ne daugiau, negu įstatyme numatytų. Kiekvienas autorius turi teisę ginti save, savo autorystę.
          Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
          Radot del ko galva sukt..
          Tu teisus, įstatymai ne visiems suprantami. Dėl to lietuviai užsienyje ir vadinami sistemos kaliniais, nes jie nesugeba, nenori, tingi, nemoka savęs apginti teisiškai.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
            Man atrodo, dar ne iš vieno šaltinio nebuvo savinama informacijos taip naglai ir daug, kaip iš šio forumo.
            Minėta nuotrauka paimta ne iš forumo, o iš senojo kaunastrans.lt tinklapio.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
              Išrinkite Kauno miesto elektroninio bilieto dizainą!

              Asmeniškai man labiausai patinka 4 variantas. Nes geriausiai reprezentuoja Kauno miestą
              Šiaip tai visi baisūs.
              It's just a circle of people talking to themselves who have no f—ing idea what's going on

              Comment


                Parašė Tomas Rodyti pranešimą
                Šiaip tai visi baisūs.
                Sutinku: visi konservatyvūs, senamadiški, jokių modernių ir naujoviškų detalių. Nors daugumai kauniečių tiks esami variantai
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  man dabartinis atrodo geriau nei tie siūlomi...

                  Comment


                    įdomūs jūs žmonės, nu dievaži, tikrai įdomūs :/ kas turi būti pavaizduota? kosmodromas? jamam pirmą ir džiaugiamės

                    Comment


                      Kaune spalio 1-ąją pensininkai visuomeniniu transportu važiuos nemokamai
                      http://www.delfi.lt/news/economy/aut....d?id=36601529
                      Idomi akcija

                      Comment


                        birželio pirmąją galėtų nemokamai važiuoti vaikai, rugsėjo pirmąją mokiniai, studentai, atitinkamai su motinos ir tėvo dienomis... oi bet juk savivaldos rinkimai ne taip dažnai būna...

                        Comment


                          Parašė qwe Rodyti pranešimą
                          man dabartinis atrodo geriau nei tie siūlomi...
                          Dabartinis neatspindi, kad kortelė yra e. miestiečio kortelė. Dabartinis dizainas tinka tik kaip e. bilieto.
                          Parašė Tautvydas_R Rodyti pranešimą
                          Kaune spalio 1-ąją pensininkai visuomeniniu transportu važiuos nemokamai
                          http://www.delfi.lt/news/economy/aut....d?id=36601529
                          Idomi akcija
                          O, pritarė mano siūlymui Beje, rugsėjo 1 d. siūliau visiems leisti važiuoti pigiau, bet tam nepritarė.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Tau amiko visada viskas blogai.. Konservatoriai uzknisa, kaunieciai uzknisa, pensininkai uzknisa.. Jau atsibodo skaitinet ta pati 100 sykiu

                            Comment


                              Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                              Tau amiko visada viskas blogai.. Konservatoriai uzknisa, kaunieciai uzknisa, pensininkai uzknisa.. Jau atsibodo skaitinet ta pati 100 sykiu
                              Kad turiu savo nuomonę, ir ji nėra buka, ir pateikiama argumentuotai, tai yra labai gerai. Blogai, kai tokie kaip tu, be jokių argumentų burnoja ant kitų.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Na ir kokia tavo nuomone? Kad visi nemodernus, senamdiski ir t.t. Svarbiausia tik Tavo nuomone ir ka Pats padarei..

                                Comment


                                  Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                                  Na ir kokia tavo nuomone? Kad visi nemodernus, senamdiski ir t.t. Svarbiausia tik Tavo nuomone ir ka Pats padarei..
                                  Aš rašau apie save, savo mintis ir pan. Prašom, pateik ir savo nuomonę. Bet jei tu jos nereiški, nereiškia, kad aš privalau tylėt.

                                  Mano nuomonė nėra svarbiausia (iš kur tai ištraukei?).

                                  O ką pats esi padaręs, naudingo nuveikęs?
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    www.maršrutai.lt ir toliau lankytojus stebina naujovėmis - sujungtos Kauno miesto ir rajono eismo tvarkaraščių duomenų bazės. Todėl Kauno miesto eismo tvarkaraščių peržiūros puslapyje (http://www.marsrutai.lt/kaunas) ieškodami greičiausio maršruto, gausite rezultatą, susijusį ir su rajono transportu. Taigi sudaromos galimybės planuoti kelionę iš Kauno rajono į miestą ir atvirkščiai.

                                    O šį mėnesį po beveik metus trukusių darbų, pristatyta dar viena staigmena - Kauno rajono maršrutų žemėlapis. Puslapyje, skirtame Kauno rajono eismo tvarkaraščiams, http://www.marsrutai.lt/kaunoraj, jau pateikiami nebe tik eismo tvarkaraščiai, bet ir žemėlapyje atvaizduojamos visų maršrutų trasos. Taigi dabar lengviau matyti, kur važiuoja konkretaus maršruto autobusai ar mikroautobusai.

                                    Jei žemėlapyje rasite klaidą, prašau mane informuoti.
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      Gal kas žinot koks juodos spalvos autobusas Kaune važinėja(ar tik nebus Neoplan N4014)? Mačiau jį užvakar važiuojantį Savanoriu prospektu link centro.

                                      Comment


                                        Parašė redlynx Rodyti pranešimą
                                        Gal kas žinot koks juodos spalvos autobusas Kaune važinėja(ar tik nebus Neoplan N4014)? Mačiau jį užvakar važiuojantį Savanoriu prospektu link centro.
                                        Gal mentų ir tada provokuoja draguoti ant sankryžų

                                        Comment


                                          Parašė Wycka
                                          O spalio 3d. nemokamai važiuos mokytojai. Gruodžio 1d. nemokamai važiuos infekuotieji AIDS. O gruodžio 25d. — tik Kalėdų Senelis
                                          Kai kuriuose užsienio miestuose yra lengvata gimusiems autobuse visą gvyenimą nemokamai važiuoti tame mieste. Netgi Lenkijoje, jei neklystu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X