Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno viešasis transportas (2008-2010m archyvas)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Su Kauno rajono savivaldybė man tampa vis sunkiau susitarti. Nors ir susitarėm, bet vis "užmiršta" man atsiųsti naujų tvarkaraščių. Taigi nutinka taip, kad kelias dienas vėluoju juos atnaujinti marsrutai.lt tinklapyje. Panašu, kad rajono savivaldybei visai neįdomu, kad dirbam už dyką ir jiems nerūpi patogiai pateikti eismo tvarkaraščius internete. Duoda jie grafikus per savo pdf failus ir jaučiasi labai šiuolaikiški

    Taigi noriu pasitarti su jumis - kaip vertintumėte, jei iš marsrutai.lt panaikintume Kauno rajono transportą? Žinoma, kol kas tai labai nedrąsi mintis. Bet jei kyla problemų su atnaujinimu, tai kam tada laikyt tą info, jei ji po kelių neatnaujinimų taptų nevertinga. Iki šiol grafikai atnaujinami 100 proc. patikimumu, tačiau vėluoju iki 3 dienų dėl mano paaiškintų priežasčių. Tačiau mane, idealistą, žiauriai erzina toks savivaldybės atsainumas. Jie patys į sistemą grafikų įkelti nenori. Nors siūlėm jiems atsisakyt pdf ir naudoti marsrutai.lt sistemą, ten viskas labai paprasta ir suprantama. Deja...
    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

    Comment


      Galma butu padaryti prierasa, kad rajono grafikai nera atnaujinami taip daznai kaip deretu del savivaldybes klerku neveiksnumo. Butu nusauti du zuikiai - neklaidinami tinklapio vartotojai (nes jei butu neatnaujintas tai ir matytu, kad neatnaujintas) ir sioks toks antausis rajono savivaldybei. Kuri ta matydama gal sumastytu pasitempti

      Comment


        Parašė Gator Rodyti pranešimą
        Galma butu padaryti prierasa, kad rajono grafikai nera atnaujinami taip daznai kaip deretu del savivaldybes klerku neveiksnumo. Butu nusauti du zuikiai - neklaidinami tinklapio vartotojai (nes jei butu neatnaujintas tai ir matytu, kad neatnaujintas) ir sioks toks antausis rajono savivaldybei. Kuri ta matydama gal sumastytu pasitempti
        Toks poelgis maršrutai.lt tinklapiui nepridėtų pliuso prie įvaizdžio gerinimo. Todėl geriau su tais klerkais kalbėtis už kadro.
        Nors kartais net pikta būna - aš už tai nieko negaudamas padarau daugiau negu jie.
        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

        Comment


          Parašė amiko Rodyti pranešimą
          Su Kauno rajono savivaldybė man tampa vis sunkiau susitarti. Nors ir susitarėm, bet vis "užmiršta" man atsiųsti naujų tvarkaraščių. Taigi nutinka taip, kad kelias dienas vėluoju juos atnaujinti marsrutai.lt tinklapyje. Panašu, kad rajono savivaldybei visai neįdomu, kad dirbam už dyką ir jiems nerūpi patogiai pateikti eismo tvarkaraščius internete. Duoda jie grafikus per savo pdf failus ir jaučiasi labai šiuolaikiški

          Taigi noriu pasitarti su jumis - kaip vertintumėte, jei iš marsrutai.lt panaikintume Kauno rajono transportą? Žinoma, kol kas tai labai nedrąsi mintis. Bet jei kyla problemų su atnaujinimu, tai kam tada laikyt tą info, jei ji po kelių neatnaujinimų taptų nevertinga. Iki šiol grafikai atnaujinami 100 proc. patikimumu, tačiau vėluoju iki 3 dienų dėl mano paaiškintų priežasčių. Tačiau mane, idealistą, žiauriai erzina toks savivaldybės atsainumas. Jie patys į sistemą grafikų įkelti nenori. Nors siūlėm jiems atsisakyt pdf ir naudoti marsrutai.lt sistemą, ten viskas labai paprasta ir suprantama. Deja...
          Galima pridėti užrašą: "Atnaujinta pagal Kauno rajono savivaldybės pateiktus duomenis MMMM-MM-DD", tada kaltė bus savivaldybės ne marsrutai.lt.

          Comment


            Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
            Galima pridėti užrašą: "Atnaujinta pagal Kauno rajono savivaldybės pateiktus duomenis MMMM-MM-DD", tada kaltė bus savivaldybės ne marsrutai.lt.
            Nieko naujo nepasiūlei. Jau gan seniai taip yra rašoma:
            Atsivėrus eismo tvarkaraštį, rašoma "Informacijos šaltinis: Kauno rajono viešasis transportas. Atnaujinta: 2010-xx-xx". Tas pats ir su kitomis duomenų bazėmis.
            Nori nenori, bet lietuviai nėra tokie protingi, kad suprastų, jog marsrutai.lt nekuria ir netvarko tvarkaraščių, juos tik pateikia ir tvarko tik duomenų pateikimą. Paskaičius marsrutai.lt forumą, vis dar kyla minčių, jog žmonės mano, kad marsrutai.lt atsakingas kodėl autobusai važiuoja vienaip ar kitaip. Tai tas papildomas užrašymas abejoju ar lieka pastebėtas kitų, o jei ir pastebėtas, tai ne visi supranta jo tikslingumą. Žodžiu, daugelis mėgsta labiau rėkti, kad negerai, negu prisidėti, kad būtų geriau.
            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

            Comment


              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Tokius siūlymus pateikia ne VT žinovai, bet tiesiog sapniukai, norintys, kad viskas būtų idealu.Pro/į Garliavą važiuoja miesto 6, rajono 50, 52, 59 ir 105B autobusai. Bei maršrutiniai taksi: 91, 94, 95, 97, 98, 99, 102, 105, 105A, 107. Transporto daugiau negu reikia. Iš tiesų būtų galima naikinti 91-ąjį, kuris dubliuoja 94 bei aut. 50. Taip pat vertas naikinimo arba aptarnauti tik piko metu ir tik d.d. 98, o 95 toks kaip ir būtinas, 97-as gali būti naikinamas ir paleistas alternatyvus ekspreso tipo autobusų maršrutas, 99-as manau reikalingas, bet vėlgi... Jei panaikintume 97, 99 ir 105, tai būtų galima pamodeliuot kelis autobusų maršrutus.
              Tokiu atveju 6-asis galėtų kursuoti visomis dienomis ir kas 20-25 min., o piko metu kas 10-15 min. 6-as gali būti skaidomas į 6 ir 6A Garliava - Gelež. stotis (kaip dabartinis). 6A kursuotų tik d.d. ir piko metu, maždaug tarpuose tarp 6 reisų.
              Būtų galima galvoti ir apie naujo miesto maršruto sukūrimą į Mastaičius, kursuotų tik d.d. arba dalimi reisų užsuktų 6A (tokiu atveju kursuotų ilgiau nei tik piko metu).
              Būtų galima sukurti 6E maršrutą...

              Modeliuot galima būtų labai įvairiai, nes būtų ką vežti. O dabar neapsimoka konkuruot autobusams su maršrutiniais taksi, nes pastarieji dažniausiai laimi kovą, kadangi jų kelionės laikas trumpesnis..
              Dėkoju už informaciją. Iš tikrųjų, nėra jokio pagrindo leisti dar daugiau miesto transporto į Garliavą.
              Dabar tiek Vilniuje, tiek Kaune pastebima tendencija po truputį mažinti miesto transporto kiekį už miesto ribos, jo funkciją paliekant rajoniniam vežėjui. Manyčiau, tai nėra blogai, kadangi ateityje tiek rajoniniai, tiek privatūs, tiek mikroautobusų vežėjai bus įjungti į bendrąją sistemą, todėl miesto transportas rajone nebeteks prasmės. Aišku, iki to dar toli.

              Parašė amiko Rodyti pranešimą
              Su Kauno rajono savivaldybė man tampa vis sunkiau susitarti. Nors ir susitarėm, bet vis "užmiršta" man atsiųsti naujų tvarkaraščių. Taigi nutinka taip, kad kelias dienas vėluoju juos atnaujinti marsrutai.lt tinklapyje. Panašu, kad rajono savivaldybei visai neįdomu, kad dirbam už dyką ir jiems nerūpi patogiai pateikti eismo tvarkaraščius internete. Duoda jie grafikus per savo pdf failus ir jaučiasi labai šiuolaikiški

              Taigi noriu pasitarti su jumis - kaip vertintumėte, jei iš marsrutai.lt panaikintume Kauno rajono transportą? Žinoma, kol kas tai labai nedrąsi mintis. Bet jei kyla problemų su atnaujinimu, tai kam tada laikyt tą info, jei ji po kelių neatnaujinimų taptų nevertinga. Iki šiol grafikai atnaujinami 100 proc. patikimumu, tačiau vėluoju iki 3 dienų dėl mano paaiškintų priežasčių. Tačiau mane, idealistą, žiauriai erzina toks savivaldybės atsainumas. Jie patys į sistemą grafikų įkelti nenori. Nors siūlėm jiems atsisakyt pdf ir naudoti marsrutai.lt sistemą, ten viskas labai paprasta ir suprantama. Deja...
              Geriau jau nenaikink Nes marsrutai.lt - ko gero vienintelė vieta, kur visi rajoniniai Kauno maršrutai (tikiuosi ateityje bendrom pastangom patalpinsim ir Vilniaus) yra vienoje vietoje. O dėl savivaldybės atsainumo- nesistebėk Jiems visada pavydas ima, ka pamato, kad kažkas daro gerau už juos Todėl ir atsisako padėti
              Paskutinis taisė Vilnietizz; 2010.07.27, 14:21.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                Nes marsrutai.lt - ko gero vienintelė vieta, kur visi rajoniniai Kauno maršrutai (tikiuosi ateityje bendrom pastangom patalpinsim ir Vilniaus) yra vienoje vietoje. O dėl savivaldybės atsainumo- nesistebėk Jiems visada pavydas ima, ka pamato, kad kažkas daro gerau už juos Todėl ir atsisako padėti
                Ne. Kauno rajono grafikai yra ir čia:
                http://www.krs.lt/go.php/lit/IMG/369
                http://www.krs.lt/go.php/lit/IMG/368

                Čia naudojamas primityviausias eismo tvarkaraščių būdas - per pdf formato failus.
                Marsrutai.lt siūlė nebenaudot tų failų ir viską kelt į marsrutai.lt, bet kaimiečiai to pabijojo.
                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                Comment


                  Parašė amiko Rodyti pranešimą
                  Ne. Kauno rajono grafikai yra ir čia:
                  http://www.krs.lt/go.php/lit/IMG/369
                  http://www.krs.lt/go.php/lit/IMG/368

                  Čia naudojamas primityviausias eismo tvarkaraščių būdas - per pdf formato failus.
                  Marsrutai.lt siūlė nebenaudot tų failų ir viską kelt į marsrutai.lt, bet kaimiečiai to pabijojo.
                  Vis vien. Patogumo klausimu marsrutai.lt žymiai pažangesni.

                  Tik visiškai nesuprantu, kodėl tie kaimiečiai tokie konservatyvūs, kad net panaudoti naujovių nenori.
                  Paskutinis taisė Vilnietizz; 2010.07.28, 10:15.
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Labai neprofesionalu iš Gerbiamo Amiko pusės siekti naudos vien tik savo interesams (be abejo suprantu, jog tai daroma dėl visų), o šiems siekiams trukdančius, išvadinti kaimiečiais (tai pastebėjau jau nepirmame komentare). KRS tiesiog jumis nepasitiki, o tokie pasisakymai apie kaimiečius, maršrutai.lt reputacijos tikrai nepakelia.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      ...bet kaimiečiai to pabijojo.
                      O tu kas? Miestietis? Geresnis variantas nei kaimietis?
                      Ir pagal kokius principus, pagal kokį matą galima nustatyti kuo geriau būti miestiečiu ar kaimiečiu?
                      Ir kaip keista, tu nors ir ne kaimietis, bet pasikėlęs chamas turintis ryškiai pergerą nuomonę apie save. Vadinasi net nebuvimas kaimiečiu neapsaugo nuo galimybės būti svolačium.

                      Parašė amiko Rodyti pranešimą
                      Nori nenori, bet lietuviai nėra tokie protingi, kad suprastų...
                      Gal ir tu jiem atrodai nelabai protingas? Juk tu lietuvis, ar ne? Gal dėl to ir nenori su tavim reikalų glaudžių turėti?
                      Paskutinis taisė qwe; 2010.07.28, 11:29.

                      Comment


                        Parašė qwe Rodyti pranešimą
                        Gal dėl to ir nenori su tavim reikalų glaudžių turėti?
                        Jie jo bijo .
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                          Labai neprofesionalu iš Gerbiamo Amiko pusės siekti naudos vien tik savo interesams (be abejo suprantu, jog tai daroma dėl visų), o šiems siekiams trukdančius, išvadinti kaimiečiais (tai pastebėjau jau nepirmame komentare). KRS tiesiog jumis nepasitiki, o tokie pasisakymai apie kaimiečius, maršrutai.lt reputacijos tikrai nepakelia.
                          Neteisingai darai, kad mano asmeninę nuomonę sutapatini su maršrutai.lt komandos nuomone. Atkreipk dėmesį, kad savo komentaro gale nepateikiu nuorodų (parašų), taigi tai įrodo, kad savo nuomonės visiškai nesieju su kažkuo kitu ir tai tėra mano asmeninės mintys.
                          O kaip man siūlai kalbėti ir galvoti apie Kauno rajono valdininkus, kai:
                          maršrutai.lt prieš metus kreipėsi į savivaldybę su siūlymu nemokamai naudotis jų sistema. Nesutiko. Vėliau įvyko susitikimas, kurio metu lyg ir norėta prieiti prie to, kad maršrutai.lt komanda už tam tikrą atlygį tvarkytų rajono tvarkaraščius. Lyg ir sutarėm žodžiu, laukėm sutarties pasirašymo. Kauno rajonas dingo keliems mėn. Tada kreipėmės į juos paaiškinti, kokia situacija, nes likome nieko nesupratę. Paaiškino, kad pinigų nėra. Bet mes siūlėm nemokamai laikinai tvarkyti duomenis ir pasirašyti abipusio bendradarbiavimo sutartį. Tokiu atveju vietoj pdf failų būtų naudojama maršrutai.lt sistema. Lyg ir sutiko, lyg ir ne. Iki šiol neaišku nei ką jie galvoja, nei ko nori, nes kalba viena, o daro visai kitką. Tai kaip dabar iš šono atrodo ta savivaldybė, jei pati save kompromituoja ir vilkina projektą, kuris būtų itin naudingas visuomenei? Ką turėtų galvoti maršrutai.lt komanda? Ar toks elgesys neprimena sovietmečio kaimo glūdumos valdininkų požiūri į darbą ir bent menkas inovacijas?
                          Kadangi tai mano asmeninė nuomonė ir labiau ne įžeidinėjimas, bet kritika, tai siūlyčiau kitu kampu į tai pažiūrėti. Rodos, mūsų visuomenė jau nebemoka net normaliai priimti kritikos. Tai gal visai niekam nieko nedaryti ir sėdėti vietoj - juk visiems gerai.

                          Labai abejoju, ar KRS maršrutai.lt komanda nepasitiki. O jei ir nepasitiki, tai ar čia pasiteisinimas - juk lengviausia nieko nedaryti, negu daryti, veikti, reikšti entuziazmą ir norą keistis... Jie maršrutai.lt komandai net nesugeba atsiųsti atnaujintų grafikų, kad maršrutai.lt sistemoje jie būtų operatyviai atnaujinti. NORS dėl to susitarėme ir jau 2 kartus skambinau su prašymu atsiųsti. Atsiunčia ir vėliau vėl pamiršta.
                          Tai vis dar manai, kad mano menka kritika verta tavo ir ypač qwe išsakytų minčių išklausymo ar gailėjimosi dėl to, kaip pakritikavau?
                          Parašė qwe Rodyti pranešimą
                          O tu kas? Miestietis? Geresnis variantas nei kaimietis?
                          Ir pagal kokius principus, pagal kokį matą galima nustatyti kuo geriau būti miestiečiu ar kaimiečiu?
                          Ir kaip keista, tu nors ir ne kaimietis, bet pasikėlęs chamas turintis ryškiai pergerą nuomonę apie save. Vadinasi net nebuvimas kaimiečiu neapsaugo nuo galimybės būti svolačium.

                          Gal ir tu jiem atrodai nelabai protingas? Juk tu lietuvis, ar ne? Gal dėl to ir nenori su tavim reikalų glaudžių turėti?
                          Nustok kabinėtis prie mano kritikos. Per daug įžeidus esi. Ir šiuo atveju užsiplieskei kur kas labiau. Siūlau iš naujo paskaityti mano ir savo komentarus, bet įsigilink, dėl ko taip kritikuoju KRS darbuotojus.

                          Dėl tų lietuvių irgi čia daug kas per daug užsiplieskė ir susiasmenino, kadangi kalbėjau apskritai apie visuomenę, o ne apie kiekvieną jos narį. Rodos, tai jau išsiaiškinom ir daugelis suprato, kad neteisingai suformulavau mintį. O tu, žiūriu, jau ne pirmą kartą kabiniesi prie manęs. Tau ką, aš patinku? Ar tu kaip ir Romas jauti man totalią neapykantą, kurią kiekviena proga bandai išreikšti?

                          Grįžtant prie KRS, tai maršrutai.lt pirmieji parodė iniciatyvą ir bent pusės tiek entuziazmo tikėjosi iš KRS, tačiau pastarieji tiesiog išreiškė tylų nenori dirbti kartu. Tai kaip Tu paaiškintum tokį jų elgesį, ar gi tai noras dirbti dėl visuomenės? Panašiau jau į baimę tobulėti ar ką nors keisti. Argi tai nėra kaimiečių požiūris į gyvenimą - baimė keistis ir tobulėti? Yra, tai kodėl dabar taip jautriai reaguoji? Niekas čia nenorėjo tavęs įžeisti, būk ramus.

                          Žinoma, kada gi iš mūsų visuomenės sulaukti gerų žodžių, nors daroma labai daug ir be jokio atlygio, sugaištama laiko labai daug, o štai ko sulauki po tau netikėtos, bet ne tau skirtos, kritikos.
                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Jie jo bijo .
                          Nejuokauk taip žiauriai, dar tikrai pagalvos, kad tiesą sakai... Be to, tai labiau tiktų kalbant apie miesto, o ne rajono savivaldybę. Ir ne bijo, bet nekenčia. Vieniems aš blogas, kiti džiaugiasi, kad atsiranda pilietiškų žmonių, kuriems rūpi, kas vyksta aplink.
                          Paskutinis taisė Ametistas; 2010.07.28, 15:02.
                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                          Comment


                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            blablabla
                            Kodėl aš turėčiau nustot? Jei man nepatinka tavo pezėjimai aš tai ir pasakau. Ar tokią teisę turi tik tu? Totalios neapykantos tau nejaučiu, bet žiauriai užknisa tas visažiniškumo demonstravimas. Užknisa kai tu sau leidi kitų adresu mėtyti įžeidžiančias replikas, bet sulaukęs tau adresuotų būni baisiai nepatenkintas.

                            Parašė amiko Rodyti pranešimą
                            Žinoma, kada gi iš mūsų visuomenės sulaukti gerų žodžių, nors daroma labai daug ir be jokio atlygio, sugaištama laiko labai daug, o štai ko sulauki po tau netikėtos, bet ne tau skirtos, kritikos.
                            Puiku, kad darai, šaunuolis. Bet ar tai tau suteikia teisę pamazgas pilti ant kitų? Vaje vaje kažkas neįvertino, kažkas nepagyrė, atlygio nepasiūlė, paminklo nepastatė. Tai dėl ko tu tai darai? Dėl visuomenės gerovės ar tam, kad tave ant rankų nešiotų ir legendas apie tave kurtų?

                            Comment


                              Parašė qwe Rodyti pranešimą
                              Kodėl aš turėčiau nustot? Jei man nepatinka tavo pezėjimai aš tai ir pasakau. Ar tokią teisę turi tik tu? Totalios neapykantos tau nejaučiu, bet žiauriai užknisa tas visažiniškumo demonstravimas. Užknisa kai tu sau leidi kitų adresu mėtyti įžeidžiančias replikas, bet sulaukęs tau adresuotų būni baisiai nepatenkintas.



                              Puiku, kad darai, šaunuolis. Bet ar tai tau suteikia teisę pamazgas pilti ant kitų? Vaje vaje kažkas neįvertino, kažkas nepagyrė, atlygio nepasiūlė, paminklo nepastatė. Tai dėl ko tu tai darai? Dėl visuomenės gerovės ar tam, kad tave ant rankų nešiotų ir legendas apie tave kurtų?
                              Aš tai, kas man nepatinka, pateikiu kiek kitaip. Tu atgrubnagiškesnis. Visažiniškumo niekada nedemonstravau ir man atrodo tokį mano įvaizdį savo galvoje susikuri pats.

                              Normalu, kad būnu nepatenkintas, svarbiausia, kad stengiuosi taikiai išsiaiškinti konfliktą.

                              Man suteikia teisę pilti ne pamazgas, bet pasakyti švelnią kritiką. Esu kantrus, bet negaliu kęsti to dirbtinio stabdžio taip ilgai. Pratrūkau ir pasakiau būtent tai, ką apie juos galvoju. Pagrindžiau, dėl ko taip vadinu. Taigi tai ne įžeidinėjimas, bet kritikavimas su švelnioms neigiamomis potekstėmis. Tai, ką aš vadinu švelnia kritika, tu vadini pamazgomis ir sugebi ant kitų užpilti 5 kartų daugiau pamazgų atgal, čia sąžininga?

                              Darau dėl visuomenės, bet natūralu, kad darydamas tikiuosi ir bent kartais "ačiū" sulaukti. Bet, vėlgi, lietuviai retai kada padėkoja.
                              Paskutinis taisė Ametistas; 2010.07.28, 15:40.
                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                              Comment


                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Tai, ką aš vadinu švelnia kritika, tu vadini pamazgomis ir sugebi ant kitų užpilti 5 kartų daugiau pamazgų atgal, čia sąžininga?
                                Tu vadi švelnia kritika, o aš pamazgomis. Skirtingas vertinimas, skirtingas požiūris. Nėra visuotinai priimto metro, kad nustatyt kas yra kas. Ir kaip suprantu kiekvienas pasiliksim prie savo vertinimo skalės.
                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Darau dėl visuomenės, bet natūralu, kad darydamas tikiuosi ir bent kartais "ačiū" sulaukti. Bet, vėlgi, lietuviai retai kada padėkoja.
                                Besinaudojančių žmonių skaičius jau savotiškas įvertinimas. Ar ne? Vien šios temos paskutiniame puslapyje pora tų "ačiū" mačiau.
                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Pagrindžiau, dėl ko taip vadinu.
                                Tai jau tikrai, kad pagrindei...
                                Parašė amiko Rodyti pranešimą
                                Argi tai nėra kaimiečių požiūris į gyvenimą - baimė keistis ir tobulėti?
                                Tikra aksioma!!!! Kaip gi suabejosi, kai tai pasako pats amiko...

                                Comment


                                  Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                  Tu vadi švelnia kritika, o aš pamazgomis. Skirtingas vertinimas, skirtingas požiūris. Nėra visuotinai priimto metro, kad nustatyt kas yra kas. Ir kaip suprantu kiekvienas pasiliksim prie savo vertinimo skalės.

                                  Besinaudojančių žmonių skaičius jau savotiškas įvertinimas. Ar ne? Vien šios temos paskutiniame puslapyje pora tų "ačiū" mačiau.

                                  Tai jau tikrai, kad pagrindei...

                                  Tikra aksioma!!!! Kaip gi suabejosi, kai tai pasako pats amiko...
                                  Tu nuostabus, daugiau neturiu ką pasakyt šia tema
                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                  Comment


                                    Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                    Tu vadi švelnia kritika, o aš pamazgomis. Skirtingas vertinimas, skirtingas požiūris. Nėra visuotinai priimto metro, kad nustatyt kas yra kas. Ir kaip suprantu kiekvienas pasiliksim prie savo vertinimo skalės.

                                    Besinaudojančių žmonių skaičius jau savotiškas įvertinimas. Ar ne? Vien šios temos paskutiniame puslapyje pora tų "ačiū" mačiau.

                                    Tai jau tikrai, kad pagrindei...

                                    Tikra aksioma!!!! Kaip gi suabejosi, kai tai pasako pats amiko...
                                    Pats kuo užsiimi- vietoj to, kad kažką galvot visuomenės labui, tu savo laiką skiri "pamazgų" pilimu ant kitų. Pasakyk, ką tu padarei, kad KRS išlįstų iš gudžių pdf laikų, ar tau teko su jai bendrauti?

                                    Comment


                                      Parašė Aisttiiss Rodyti pranešimą
                                      Pats kuo užsiimi- vietoj to, kad kažką galvot visuomenės labui, tu savo laiką skiri "pamazgų" pilimu ant kitų. Pasakyk, ką tu padarei, kad KRS išlįstų iš gudžių pdf laikų, ar tau teko su jai bendrauti?
                                      Man neteko su KRS bendraut ir apie jų meilę .pdf failam diskutuot ir ką? Ar čia yra kiekvieno tūlo lietuvio pareiga? Bendraut su KRS ir tau ataskaitas apie tai pateikt?

                                      Comment


                                        Parašė qwe Rodyti pranešimą
                                        Man neteko su KRS bendraut ir apie jų meilę .pdf failam diskutuot ir ką? Ar čia yra kiekvieno tūlo lietuvio pareiga? Bendraut su KRS ir tau ataskaitas apie tai pateikt?
                                        Ko gero jei pradedi kritikuot kitus, tai pats esi kažką labai puikaus ir gero padaręs visuomenei, todėl ir kilo klausimai apie tavo nuopelnus. Kitas dalykas, tipiška lietuviška nuomonė: "Kam man daryt, gal kas kitas padarys" arba daugumos bandymas sustabdyt visokias iniciatyvas, jas pateikt vos ne kaip didžiausią blogį. Šiuo atveju įžvelgiu ir qwe panašų požiūrį.

                                        Comment


                                          tenka sutikti su aisčiu...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X