Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto programėlės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Viešojo transporto programėlės

    Ar man taip atrodo, ar dar nediskutuota tema?

    Tai kurias programėles (appsus) mobiliesiems telefonams naudojate?

    Vilniečiai, ar naudojate programėles tik tvarkaraščiams tikrinti, ar ir bilietus perkate, pvz., M.Ticket? Kuri jums programėlė geriausia/patogiausia?

    #2
    Naudoju appsa telefone ''Busai'' ir rekomenduoju kitiems. Kolkas yra tik skirta Klaipėdai, Vilniui, ir Kaunui. Patogi, visi tvarkaraščiai, žemėlapiai, maršrutai, veikia net ir be interneto tik reikia atsinaujinti kaip kažkas pasikeičia.
    Paskutinis taisė RobertasS; 2015.11.07, 22:52.

    Comment


      #3
      "Busai" tikrai neturi visų minėtų miestų tvarkaraščių ir vargu ar jų turės daugiau. Jie pateikia tik tai, ką gali išsitraukti iš stops.lt, bet neturi nei maršruto paieškos, nei galimybės matyti visus reiso laikus stotelėse. "Trafi" šiuo atveju yra kur kas pranašesnė.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        #4
        Kadangi neseniai įsigijau naują telefono aparatą, tai įsidiegiau Busai Vilnius, Trafi ir m.Ticket.
        Kadangi gyvenu užmiestyje, pagrinde naudoju Trafi dėl to, kad galiu realiu laiku matyti kur autobusas yra, pranešti iškart apie eismo įvykius, kurie įtakoja VT darbą ir pažiūrėt kiek laiko trunka kelionė iki taško B. Ypač tarkim Kaune būnant nereik siųstis programėlės, norint sužinoti kur kokia transporto priemonė randasi. Būtų privalumas, jei ir garažinius numerius rodytų Trafis.

        Busai Vilnius naudoju norint pažiūrėt mėgstamiausios kryoties švykimus iš taško A. Aišku, jei turėtų funkciją paspaudus ant konkretaus laiko, praeitų ir ši programėlė.

        m.Ticket naudoju norint įvertinti vairuotoją ir jo važiavimą bei transporto priemonės salono švarą.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          #5
          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Būtų privalumas, jei ir garažinius numerius rodytų Trafis.
          Tokios galimybės nėra, nes duomenys yra lygiai tie patys, kaip ir stops.lt O kituose miestuose (nebūtinai LT) tiesiog nėra prasmės to rodyti, nes tai aktualu tik labai mažai daliai vartotojų.

          Busai Vilnius naudoju norint pažiūrėt mėgstamiausios kryoties švykimus iš taško A.
          Tokia funkcija yra Trafi - artimiausios stotelės. Nereikia tam ir papildomos programėlės
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            #6
            Šaunu, reikėjo tokios temos. Turiu vieną priekaištą dėl Trafi. Kodėl nesant interneto ryšiui, joje nerodo visiškai nieko ? Būtų gerai, kad nors tvarkaraščiai veiktų offline režimu. Vienoje programoje ant iOS tvarkaraščiai veikia offline režimu.

            Comment


              #7
              Trafi nuo spalio mėn. turi offline ir jis turėtų būti įjungtas visiems vartotojams. Nebent naudoji kokią seną versiją.
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                #8
                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Trafi nuo spalio mėn. turi offline ir jis turėtų būti įjungtas visiems vartotojams. Nebent naudoji kokią seną versiją.
                Na kad ne, neseniai atsinaujino į naujausią versiją. Matyt reikia pasiknisti po nustatymus

                Comment


                  #9
                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                  "Busai" tikrai neturi visų minėtų miestų tvarkaraščių ir vargu ar jų turės daugiau. Jie pateikia tik tai, ką gali išsitraukti iš stops.lt, bet neturi nei maršruto paieškos, nei galimybės matyti visus reiso laikus stotelėse. "Trafi" šiuo atveju yra kur kas pranašesnė.
                  Dėl maršruto paieškos sutinku, ir taip pat dėl galimybės matyti visus reiso laikus, bet jeigu ir būtu buvę nežinau ar aš būčiau naudojęs juos, nes tuo metu kas buvo atitiko mano poreikius (tiesiog norimo maršruto išvykimo laiką į stotelę sužinoti ir viskas) man nereikėdavo ten maršruto paieškų ir t.t.
                  Paskutinis taisė RobertasS; 2015.11.07, 23:24.

                  Comment


                    #10
                    Jeigu vėl reikės dažnai naudotis VT tai būtinai išbandysiu ir kitas programėles. Taip pat jeigu prie kompiuterio esu tai kolkas geriausias ir patogiausias man yra stops.lt.

                    Comment


                      #11
                      Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                      Na kad ne, neseniai atsinaujino į naujausią versiją. Matyt reikia pasiknisti po nustatymus
                      Jeigu naudoji iOS, spaudi More (3 taškai) ir ten renkiesi Offline. Androide - šoninis meniu > Offline.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        #12
                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                        <...>
                        Tokia funkcija yra Trafi - artimiausios stotelės. Nereikia tam ir papildomos programėlės
                        Na, nežinau kaip tau, bet man Busuose patogesnis variantas mėgstamų maršrutų Plius iš vienos stotelės (paimkim Stotį) yra 19 ir 82 vienoj vietoj, kai Trafi - rodo tik atskirus variantus.

                        Bet jei nori naudotis offline režimu, turi pakviest draugus naudotis programėle.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          #13
                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Jeigu naudoji iOS, spaudi More (3 taškai) ir ten renkiesi Offline. Androide - šoninis meniu > Offline.
                          Jau radau. Bet reikia kad vienas draugas prisijungtu, tai tik tada suveiks tas režimas. C'mon

                          Comment


                            #14
                            Parašė groundzer Rodyti pranešimą
                            Jau radau. Bet reikia kad vienas draugas prisijungtu, tai tik tada suveiks tas režimas. C'mon
                            Labai jau lietuviai išrankūs gaudami dykai puikios kokybės įrankį.
                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                            Comment


                              #15
                              Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                              Labai jau lietuviai išrankūs gaudami dykai puikios kokybės įrankį.
                              Neišrankūs, o taupo EUR, nes 1GB interneto telefone kainuoja 2.95 Eur.
                              O ką daryti tiems, kurių draugai jau senokai naudojasi TRAFI, ir neturi ką pakviesti? Nepatingėkit parašyti instrukcijos, ką daryti senbuviams ir neturintiems draugų pakvietimams.

                              P. S. Esant blogoms oro sąlygoms TRAFI neveikia nuo miesto centro nutoluosiuose mikrorajonuose.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                #16
                                Puiki kokybė būtų, jeigu tuos tvarkaraščius rodytų be interneto. Busai taip daryti leidžia, m.Ticket irgi, o va Trafi - ne. Mano jau visi draugai ir taip jį naudoja, tai pasikviesti nieko negaliu tvarkaraščiams (kai reik iš namų pasižiūrėt kada kas važiuoja) ir bilietui naudoju m.Ticket (ir dar realaus laiko žemėlapiui, nes "puikios kokybės" Trafi autobusų pagainiot neduoda, tik artimiausias stoteles), o Trafi naudoju kai "on-the-spot" reikia planuoti persėdimus. Šiaip, kas man labai nepatinka, tai kad Trafis namų adresui neleidžia įsivest gatvės ir namo, leidžia tik gatvę, arba tik kažkokią stotelę. Bet, kai gyenu Fabijoniškėse, tai man vienos stotelės neužtenka, kai koks 3G stoja vienose stotelėse, 40-as kitose, o 10-as trečiose... Tai va čia dar vienas minusas (gyvenčiau kokiame Antakalnyje ar Žirmūnuose, tai tokios problemos nebūtų, bet dabar yra). Bendrai paėmus, tai smagu, kad tiek Trafi, tiek m.Ticket stengiasi dėl keleivių, tobulėja, nors dar yra kur

                                Comment


                                  #17
                                  Aš asmeniškai visada naudojau Maršrutai.lt programėlę, kiek bandžiau kitas, ji man patogiausia atrodė. Bet staiga vieną dieną ji atsinaujino į Trafi, o kadangi mano senukas telefonas turi Android 2.3, jis nesuderinamas su ta programėle...

                                  Todėl dabar naudoju Busai, nors man jie visai nepatinka. Pavyzdžiui, žiūrint tvarkaraštį negali paspausti ant autobuso laiko ir pamatyti, kurią minutę jis pasieks stotelę A ar B.

                                  O M.Ticket kvaila, kad be interneto nerodo išvykimo laikų iš vienos stotelės...

                                  Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                                  O ką daryti tiems, kurių draugai jau senokai naudojasi TRAFI, ir neturi ką pakviesti? Nepatingėkit parašyti instrukcijos, ką daryti senbuviams ir neturintiems draugų pakvietimams.
                                  Paprašyt, kad draugas išinstaliuotų programėlę iš telefono ir jį pakviesti iš naujo instaliuot?
                                  Paskutinis taisė liootas; 2015.11.08, 10:19.

                                  Comment


                                    #18

                                    O štai čia istorija, kaip "tobuloji" Trafi, iš Kaimelio važiuojant į Lazdynėlius, stotelėje laukti siūlo valandą laiko. Ne, ne, tikrai progama negalėjo pasiūlyt iš Kaimelio išvažiuot ne 15:20, o 16:10, tada Ryto st. būti 16:32 (vietoj 15:42), ir autobuso laukti 10min., vietoj 1h. Bendras kelionės laikas sutrumpėja 50min., iš viso 50min., vietoj 1h 40min. Ametistai, dar nori šitą programėlę vadinti "puikios kokybės", su tokiomis grubiomis klaidomis ?

                                    Comment


                                      #19
                                      Pats bilietą perku ir visada naudoju tik m.Ticket. Vilniečio kortelė guli stalčiuje nenaudojama. O Trafi naudoju tvarkaraščiams pasižiūrėti, nes m.Ticket man nepatinka sistema.

                                      Comment


                                        #20
                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                        Na, nežinau kaip tau, bet man Busuose patogesnis variantas mėgstamų maršrutų Plius iš vienos stotelės (paimkim Stotį) yra 19 ir 82 vienoj vietoj, kai Trafi - rodo tik atskirus variantus.
                                        Kur taip rodo? Artimiausiose stotelėse jie abu kartu:



                                        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                        Šiaip, kas man labai nepatinka, tai kad Trafis namų adresui neleidžia įsivest gatvės ir namo, leidžia tik gatvę, arba tik kažkokią stotelę.
                                        Kodėl gi? Man puikiausiai leidžia. Įvesk kokį "Taikos 50" ir tikrai pasiūlys pilną adresą.

                                        Parašė liootas Rodyti pranešimą
                                        Paprašyt, kad draugas išinstaliuotų programėlę iš telefono ir jį pakviesti iš naujo instaliuot?
                                        Turi būti naujas vartotojas. Tokie triukai šiuo metu nepraeis.

                                        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                        Atvaizdas

                                        O štai čia istorija, kaip "tobuloji" Trafi, iš Kaimelio važiuojant į Lazdynėlius, stotelėje laukti siūlo valandą laiko.
                                        Jeigu nustatote, kad reikia išvykti 15:20, tai jums ir siūlys išvykti būtent tokiu laiku.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment

                                        Working...
                                        X