Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Nauji Vilniaus autobusai Solaris Urbino

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Virtęs pelenais Rodyti pranešimą
    Pranešiu nemalonią tiesą. Gandai, kad Vilniaus dujiniai yra su defektais yra ne iš piršto laužti. Visiems teko keisti variklio pagalves. Ar jos pagamintos nekokybiškai, ar nepakankamas detalės stiprumas, nežinia. Antra, visai partijai sumontuoti nekokybiški tepalo aušintuvai. Keliems jau pakeista, o likusiems lenkai keis artimiausiu metu. Trečia. Panašu, jog visiems teks keisti vandens pompas. Jau 4 jos subiro. Po klaustuku lieka klausimas, kaip dujų redukturiai pasitiks pirmus šalčius. Kauno dujiniai su CUMMINS varikliais (Vilniaus Iveco), po pirmų šalčių neužsivedė.
    Kokius pinigus moka, tokius autobusus ir gaunam, tad nereikia čia "verkšlenti".

    Comment


      Parašė povilas911 Rodyti pranešimą
      Kokius pinigus moka, tokius autobusus ir gaunam, tad nereikia čia "verkšlenti".
      Tiesiog gaila, kad turime šansų gauti naujus autobusus, tačiau taupydami liekam prie suskilusios geldos - be kondicionierių, be priekinių sėdynių (Solaris ), iškart turim juos remontuot.

      Comment


        Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
        Tiesiog gaila, kad turime šansų gauti naujus autobusus, tačiau taupydami liekam prie suskilusios geldos - be kondicionierių, be priekinių sėdynių (Solaris ), iškart turim juos remontuot.
        Blogiausias dalykas yra viešieji pirkimai už mažiausią kainą negausi kokybiškų prekių bei paslaugų.
        Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

        Comment


          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
          Blogiausias dalykas yra viešieji pirkimai už mažiausią kainą negausi kokybiškų prekių bei paslaugų.
          Iš dalies sutinku. Viešieji pirkimai nėra blogas dalykas, blogas dalykas yra stengtis gaut viską kuo pigiau, nežiūrint į realius poreikius ir eismo sąlygas.

          Comment


            Prieš 1 savaitę buvau prie VAP tai prie patvorio buvo didelė kolona ardomų Saffle ir Carrus autobusų , tai manau ten pat yra minimi jūsų autobusai.

            Comment


              Viename iš autobusų (gaila nepamenu garažinio, berods 965) vidinėje švieslenteje jau yra neveikiančių pixelių. Šendien važiavau 21, tai stotelės pavadinimai buvo tokie - Ąžuo o, Ving s ir pan, Įdomu ar yra garantija šiom švieslentėm?
              Paskutinis taisė k0fis; 2014.09.05, 23:35.

              Comment


                Parašė k0fis Rodyti pranešimą
                Viename iš autobusų (gaila nepamenu garažinio, berods 965) vidinėje švieslenteje jau yra neveikiančių pixelių. Šendien važiavau 21, tai stotelės pavadinimai buvo tokie - Ąžuo o, Ving s ir pan, Įdomu ar yra garantija šiom švieslentėm?
                965 nėra vienintelis, kurio vidinė švieslentė ožiuojasi - berods 954 irgi švieslentėje dalis pixel'ių neveikia arba veikia blogai.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  965 nėra vienintelis, kurio vidinė švieslentė ožiuojasi - berods 954 irgi švieslentėje dalis pixel'ių neveikia arba veikia blogai.
                  Nejaugi nėra garantijos? Ar tiesiog atsakingiem žmoniem nerūpi?Juk puse metų senumo autobusai.

                  Comment


                    Garantiniai yra , tik parodys ir parko valdžia rupinasi naujiais autobusais ar ne. O gal net vairuotojei niekam nepraneša kad reikia tvarkyti.

                    Comment


                      Nauji Solaris urbino 18 IV pasiekė ir 19 maršrutą
                      Šiandien, Salininkų gatvėje šalia Salininkų sodų stotelės


                      12-am maršrute šiandien darbinę karjerą pradėjo 4160


                      Ir pabaigai - 4112 82-am iš tos pačios Salininkų gatvės
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Nežinau kaip kitiems pasirodė, man ilguose Solaris trūksta 4durų. Be jų gan neefektyviai išnaudojamas galas, žmonės kiek mačiau nenori į tą galą slinktis, geriau grūdasi prie durų. Dar bereikalingai atrodo į patį galą nugrūstas komposteris- manau, kad su m.ticket vis daugiau ir daugiau žmonių nauodojas, vargiai jis ten reikalingas. Nauji planuojami ilgi hybridai irgi tik su trim durim. Nejau taip žymiai pigiau? Neturim tramvajaus, tai bent ilgus autobusus maksimaliai efektyviam įlaipinimui/išlaipinimui paruoštume.

                        Comment


                          Man irgi keista, kodėl neperkami 4 durų nauji dvigubi autobusai? Varšuvoje, Rygoje jie su 4 durim ir jeleiviams kur kas patogiau... Kam iš viso tada paprastus Solaris pirko su 3 durimis? Reikėjo imti 2 durų versiją, kai realiai veiktų tik 1 durys, nes vairuotojui šalta...

                          Comment


                            Kol neįsiplieskė diskusija apie duris, priminsiu, kad čia yra fotogalerija.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Taip geros diskusijos perkeliamos iskart pasimeta ir buna numarintos...

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Kol neįsiplieskė diskusija apie duris, priminsiu, kad čia yra fotogalerija.
                                Niekas netrukdo perkelti į atitinkamą temą diskusiją
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Niekas netrukdo pradėti diskusijos iškart tinkamoje temoje. Jeigu labai reikia, tai galima pacituoti nuotrauką iš fotogalerijos.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment

                                  Working...
                                  X