Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] VT maršrutų tinklo pertvarka

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
    Bet sutinkate, kad ir Baltupiams reikia greitesnio bei dažnesnio susisiekimo? Tai kodėl tada iš 10 maršruto net atimamas vienas autobusas, nors šis maršrutas aptarnauja ne tik Baltupius, bet ir Fabijoniškes, Kalvarijų gatvę. Ne jau mažina transporto priemonių skaičių vien dėl to, kad į Markučius važiuoja tik maža dalis keleivių? Beprotybė. O galbūt SĮSP mano, kad paleidę 26 ir 87 maršrutus, užtikrinamas geras susisiekimas? Su kuo? Su Ozo kvartalu? Bet ar ten važiuoja pilnas autobusas? Ne. Taip kad yra kur tobulėti.
    Aš siūlyčiau 1G sustoti tarp Jeruzalės ir Baltupių stotelių. Atstumas tarp šių stotelių yra nemažas (praleistos 2 stotelės). Tokiu būdu nemažai žmonių turėtų galimybę įsėsti į 1G arčiau savo namų, o ne eiti 2 kilometrus iki Baltupių (prie Maximos) stotelės.

    Comment


      Parašė Angis Rodyti pranešimą
      Aš siūlyčiau 1G sustoti tarp Jeruzalės ir Baltupių stotelių. Atstumas tarp šių stotelių yra nemažas (praleistos 2 stotelės). Tokiu būdu nemažai žmonių turėtų galimybę įsėsti į 1G arčiau savo namų, o ne eiti 2 kilometrus iki Baltupių (prie Maximos) stotelės.
      Įdomu kaip greitieji autobusai suspės važiuoti žiemą kai prisnigę bus.. Galima daug eismo įvykių sulaukti.
      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

      Comment


        Parašė kaskas Rodyti pranešimą
        Įdomu kaip greitieji autobusai suspės važiuoti žiemą kai prisnigę bus.. Galima daug eismo įvykių sulaukti.
        Toje vietoje, kur siūlau sustoti 1G, yra nuokalnė, tad žiemą problemų, manau, nebūtų

        Comment


          Parašė Angis Rodyti pranešimą
          Toje vietoje, kur siūlau sustoti 1G, yra nuokalnė, tad žiemą problemų, manau, nebūtų
          Ne, aš turėjau omenyje aplamai visus greituosius maršrutus važiuosiančius žiemą? Jei bus blogos oro salygos (slidu), tai vėluos ir greitieji autobusai.
          Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

          Comment


            Parašė kaskas Rodyti pranešimą
            Ne, aš turėjau omenyje aplamai visus greituosius maršrutus važiuosiančius žiemą? Jei bus blogos oro salygos (slidu), tai vėluos ir greitieji autobusai.
            Gal but greitieji pagal savo turimus grafikus ir veluos, taciau keleiviai to velavimo nepajus, nes autobusu bus daugiau, ir jie važiuos vienas po kito

            Comment


              Parašė Angis Rodyti pranešimą
              Aš siūlyčiau 1G sustoti tarp Jeruzalės ir Baltupių stotelių. Atstumas tarp šių stotelių yra nemažas (praleistos 2 stotelės). Tokiu būdu nemažai žmonių turėtų galimybę įsėsti į 1G arčiau savo namų, o ne eiti 2 kilometrus iki Baltupių (prie Maximos) stotelės.
              Aš kalbu apie kitą Baltupių pusę - Didlaukio ir Baltupio gatves (kur didelis studentų kiekis).

              Comment


                Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                Aš kalbu apie kitą Baltupių pusę - Didlaukio ir Baltupio gatves (kur didelis studentų kiekis).
                Apie tą pusę jau buvo šnekėta, kad yra pakankamai transporto (10, 26, 34, 49, 50, 87), vežančio miesto link, ir taip sudarant galimybes persėsti į greituosius maršrutus. Kam kartojiesi?
                دائما الليتوانيه

                Comment


                  Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                  Apie tą pusę jau buvo šnekėta, kad yra pakankamai transporto (10, 26, 34, 49, 50, 87), vežančio miesto link, ir taip sudarant galimybes persėsti į greituosius maršrutus. Kam kartojiesi?
                  Kvailumui nėra ribų ir Jus puikus tam pavyzdys. Žmogus pakomentavo mane, tačiau aš parašiau, kad ne tą turėjau omeny. Bet visgi atsiranda veikėjas, kuris įkiša savo trigrašį

                  Comment


                    Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                    Kvailumui nėra ribų ir Jus puikus tam pavyzdys. Žmogus pakomentavo mane, tačiau aš parašiau, kad ne tą turėjau omeny. Bet visgi atsiranda veikėjas, kuris įkiša savo trigrašį
                    Manau tai vieša diskusija, ir gali komentuoti visi. Kitu atveju yra privačios žinutės.
                    دائما الليتوانيه

                    Comment


                      Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
                      Manau tai vieša diskusija, ir gali komentuoti visi. Kitu atveju yra privačios žinutės.
                      Tiesiog nereikia neįsigilinus mesti repliką: "Kam kartojiesi?"

                      Comment


                        Parašė SPX Rodyti pranešimą
                        http://verslas.delfi.lt/transportas/....d?id=61777435

                        Įdomu, įdomu. Gal kas žinot kokiu pagrindu toks tyrimas buvo atliktas, kad jau teigia padidėjusiu auto srautu? Jeigu žmonės grįžo iš atostogų, tai ką VT reforma kalta, kad darbdavys darbdaviui nelygus. Vieni atostogauja vasaros pradžioj, kiti pabaigoj, treti išvis gal neatostogauja
                        Užklausiau gerb. Urbonavičiaus kuo gi jie rėmėsi:

                        Sveiki,

                        Noriu, kad paaiškintumėte savo pasisakymus DELFI portalui. Kaip per 3 darbo dienas buvo atliekamas tyrimas parodęs, kad mieste išaugo automobilių srautas 7-8proc.? Aš pats turintis statistikos diplomą tokiais skaičiais surinktais per tokį trumpą laiką nelabai galiu patikėti. Vien tokio tyrimo pasirnegimui reikia bent savaitės - dviejų laiko. O Jūs jau teigiat, kad padidėjo automobilių srautai. Gal tiesiog kažkam baigėsi atostogos, juk ne visi atostaogauja vienu metu. Kokiu principu toks tyrimas buvo organizuojamas ir kas jį atliko? Ar čia tik Jūsų sportinio intereso rezultatai pro kabineto langą? Reali padėtis yra tokia, kad aš pats, kaip viešojo transporto naudotojas, pastebiu tik padidėjusius keleivių srautus torleibusuose ir autobusuose ir besisikiundžančius dėl "mikriukų" pašalinimo iš gatvių, taip pat bilieto kainomis perkant iš vairuotojo.

                        Pagarbiai,
                        Karolis Timinskas.
                        Šiandien gavau atsakymą:

                        Sveiki,

                        Gerbiamas Karoli Jūs turėtumėte žinoti, kad Vilniuje už beveik 150 mln. Lt įdiegta automatinė eismo reguliavimo sitema, ji skkaičiuoja srautus realiuoju laiku.

                        Vidas Urbonavičius
                        Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                        Comment


                          Greitieji Vilniaus autobusai įstrigo spūstyje

                          Parašė SPX Rodyti pranešimą
                          Sveiki,

                          Gerbiamas Karoli Jūs turėtumėte žinoti, kad Vilniuje už beveik 150 mln. Lt įdiegta automatinė eismo reguliavimo sitema, ji skkaičiuoja srautus realiuoju laiku.

                          Vidas Urbonavičius
                          Kiek girdėjau, kad tą jų automatinė reguliavimo sistema neveikia. Nes pagal viską turėjo būti žalias koridorius, kurio ir nėra net iki šiol, o jeigu VT vėluoja jam visada turi būti žalia šviesa.
                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                          Comment


                            /\ Opozicija taip politikuoja, kad net nejaučia kada pradeda sau prieštaraut. Juk ta pati miesto opozicija aiškino, kad ši sistema neefektyvi, o dabar jau remiasi jos rezultatais. Šiaip duomenų rinkimas veikia ir viską galima matyti http://www.sviesoforai.lt/map/
                            Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                            Comment


                              Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                              Greitieji Vilniaus autobusai įstrigo spūstyje



                              Kiek girdėjau, kad tą jų automatinė reguliavimo sistema neveikia. Nes pagal viską turėjo būti žalias koridorius, kurio ir nėra net iki šiol, o jeigu VT vėluoja jam visada turi būti žalia šviesa.
                              Žalieji koridoriai yra įdiegti ne vienoje vietoje. Žinoma, jie galėtų būti pritaikyti ir VT, o ne automobiliams.

                              Kažin, kur galima rasti tuos sistemos statistinius duomenis?

                              Comment


                                Straipsnio antraštė tokia, kad tarsi Zuokas kaltas. Juk čia aiškiai matosi, kas kaltas.

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  Žalieji koridoriai yra įdiegti ne vienoje vietoje. Žinoma, jie galėtų būti pritaikyti ir VT, o ne automobiliams.

                                  Kažin, kur galima rasti tuos sistemos statistinius duomenis?
                                  O tai veikia ta sistema, ar neveikia? Niekada niekur nepastebiu, kad veiktų tas koridorius. Gal kokia nuorodą su info kur jie turi veikt?

                                  Comment


                                    Parašė Ginthus Rodyti pranešimą
                                    O tai veikia ta sistema, ar neveikia? Niekada niekur nepastebiu, kad veiktų tas koridorius. Gal kokia nuorodą su info kur jie turi veikt?
                                    Žinau, kad Konstitucijos pr. ir Šeimyniškių gatvėje tikrai veikia. Ten nuolatos važiuodamas ~50 km greičiu per visas žalias pravažiuoju. Jeigu neklystu, tai ir Švitrigailos gatvėje ji turi būti. Gal dar kas mane papildys.

                                    Comment


                                      Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                      Žinau, kad Konstitucijos pr. ir Šeimyniškių gatvėje tikrai veikia. Ten nuolatos važiuodamas ~50 km greičiu per visas žalias pravažiuoju. Jeigu neklystu, tai ir Švitrigailos gatvėje ji turi būti. Gal dar kas mane papildys.
                                      Konstitucijos - Seimyniskiu dirba dviem rezimais - dienos ir nakties (skiriasi ciklai). Kiek as vaziuoju, tai reikia vaziuoti ne leciau 60-65km/h, bo vaziuodamas 50km/h niekaip per visas zalias nepataikau

                                      Comment


                                        Dar ir Savanorių pr. veikia.

                                        Comment


                                          Parašė ZuluDrag Rodyti pranešimą
                                          Konstitucijos - Seimyniskiu dirba dviem rezimais - dienos ir nakties (skiriasi ciklai). Kiek as vaziuoju, tai reikia vaziuoti ne leciau 60-65km/h, bo vaziuodamas 50km/h niekaip per visas zalias nepataikau
                                          Taip, gali būt. Dažniausiai pro ten važiuoju naktį, todėl laikantis tinkamo greičio nuo pat Šeimyniškių galo žiedo iki Konstitucijos pr. žiedo nuvažiuoju nesustodamas prie šviesoforų. Jeigu ten dar būtų estakada per žiedą, tai galima būtų iki pat Spaudos rūmų nuvažiuot nestojant, o gal ir toliau (iki pat Pilaitės kokios, jeigu būtų poreikis)

                                          Comment

                                          Working...
                                          X