Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Paneigtas troleibusų saugotojų-talibų mitas, kad naikinami troleibusai, kaip suprantu, pats troleibusų kiekis netgi didės?

    P.S. pro kur tas T14 tiksliai važiuos, atkarpoje nuo Šeimyniškių link Koralų?

    Comment


      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      P.S. pro kur tas T14 tiksliai važiuos, atkarpoje nuo Šeimyniškių link Koralų?
      Šeimyniškių - Žalias tiltas - Lukiškės - Savanorių - Laisvės - Karoliniškės. Nežinau, ar nebus pergrūsti T6, T12 atkarpoje Konarskio - Žaliasis tiltas, kadangi minus vienas troleibusas iš ten? Tuo labiau apie T2 - nebus dar didesnė mėsa?
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Kaip iš Laisvės pr į Karoliniškių žiedą jis pateks? ten yra laidai?

        Comment


          Yra, tik jie nesujungti su pagrindine linija.

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

            Šeimyniškių - Žalias tiltas - Lukiškės - Savanorių - Laisvės - Karoliniškės. Nežinau, ar nebus pergrūsti T6, T12 atkarpoje Konarskio - Žaliasis tiltas, kadangi minus vienas troleibusas iš ten? Tuo labiau apie T2 - nebus dar didesnė mėsa?
            Nebus pergrūstas nei tas, nei anas. 14 pernelyg retai važinėja, kad kažką nukrautų

            Comment


              3-ias, manau, kad būtų naudingesnis jei važiuoti iki Antakalnio (dar paimtų dalį 2-ojo troleibuso keleivių atkarpoje iki V.Kudirkos aikštės).
              Neįsivaizduoju, kam gali jis būti naudingas iki Šiaurės miestelio. Nebent Kęstučio g. gyventojams.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Kęstučio g gyventojai paeina iki T. Narbutog, kur važiuoja greitai T9 ir A30. Šiap galvojau išvis T3 panaikins kaip retą oro vežiojimo maršrutą.

                Comment


                  Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą

                  Nebus pergrūstas nei tas, nei anas. 14 pernelyg retai važinėja, kad kažką nukrautų
                  Kam reiks nuo Antakalnio iki Lukiškių/Čiurlionio, tai įdomu kas bus greičiau - su T10 ar su T14
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Po šitų pokyčių, viena labiausiai apkrautų Vilniaus miesto atkarpų (kalbu apie rytinį piką) - Ž.Tiltas-V.Kudirkos aikštė, bus aptarnaujama žymiai silpniau.
                    Paskutinis taisė 10.000; 2019.05.08, 18:00.

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                      Kam reiks nuo Antakalnio iki Lukiškių/Čiurlionio, tai įdomu kas bus greičiau - su T10 ar su T14
                      Na matyt su T4, kaip ir buvo anksčiau

                      Comment


                        Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                        Po šitų pokyčių, viena labiausiai apkrautų Vilniaus miesto atkarpų (kalbu apie rytinį piką) - Ž.Tiltas-V.Kudirkos aikštė, bus aptarnaujama žymiai silpniau.
                        Tai kad nusiima tik 3 ir 14 maršrutai, kurie ten ir taip orą vežiodavo. Nebent jūs apie kitų maršrutų tvarkaraščius kalbant, na bet kiekvieną vasarą taip vyksta.

                        Comment


                          Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                          Po šitų pokyčių, viena labiausiai apkrautų Vilniaus miesto atkarpų (kalbu apie rytinį piką) - Ž.Tiltas-V.Kudirkos aikštė, bus aptarnaujama žymiai silpniau.
                          Silpniau - taip. Žymiai silpniau - tikrai ne. Kaip Pilaitis paminėjo, jie ten orą vežioja, ypatingai 3 maršrutas. Užtat dabar bus tiesioginė jungtis Šeimyniškių g. - Lukiškės.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Na nežinau, kiekvieną rytą būnu Žaliojo Tilto stotelėje, tai tiek į 3 tiek į 14 tikrai įlipa pilnas troleibusas, kuris vėliau išlipa Vinco Kudirkos aikštėje. Aš puikiai suprantu, kad šie maršrutai overall vežioja orą, bet kalbu apie konkrečią dviejų stotelių atkarpą konkrečiu paros metu. Dabar tiesiog dar daugiau srauto bus priversti lipti į 1G/53, kuriems keleivių ir taip netrūksta.

                            Todėl manau, kad 3 prasmingiau būtų važiuoti trasa: Š.Miestelis - Šeimyniškių - Ž.Tiltas - Vilniaus g., ir toliau į Karoliniškes (nors ir nesuprantu, kam jį leisti į tą Šiaurės Miestelį, na bet tebūnie

                            Comment


                              Na dar yra ir normaliu intervalu kursuojantys 6 ir 12 troleibusai. Taip pat, 88-as dar pagalbon.

                              Comment


                                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                Kęstučio g gyventojai paeina iki T. Narbutog, kur važiuoja greitai T9 ir A30. Šiap galvojau išvis T3 panaikins kaip retą oro vežiojimo maršrutą.
                                Iki Antakalnio būtų prasmės jį leisti, Šiaurės miestelyje iš jo absoliučiai jokios naudos.
                                Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                Comment


                                  Argumentai buvo turbūt iš kelių aktyvių gyventojų. Pvz, Žydų mokyklos mokiniai keli gyvena Šiaurės mieste, kuriem su T3 bus patogu tai ir parašė daug prašymų susiekimo paslaugom tai taip ir yra.

                                  Comment


                                    Matyt Šiaurės miestelyje nenorėjo naikinti kontaktinio tinklo, dėl to ten ir pratęsė 3-ą. Nors kaip teisingai pastebėta, tikrai ŠM nereikia ten troleibusų - pilnai ir autobusų užtenka
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
                                      Na nežinau, kiekvieną rytą būnu Žaliojo Tilto stotelėje, tai tiek į 3 tiek į 14 tikrai įlipa pilnas troleibusas, kuris vėliau išlipa Vinco Kudirkos aikštėje.
                                      Aš dažnai (bet ne kasdien) irgi ten būnu, bet popiet, tai matau tuščius šių maršrutų troleibusus. Seniau (prieš naujuosius metus) būdavau ten rytais apie 9-10 val., tai keleivių ne ką daugiau buvo. Ypač, kai prie 3 maršruto žmonės taip ir neįpranta - pagrindinė masė susirenka atkarpoje tarp Karoliniškių ir Islandijos / Jogailos st.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Būtent, aš T3 troleibusus perleisčiau į T1 ir T9 maršrutus.

                                        Comment


                                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                          Aš dažnai (bet ne kasdien) irgi ten būnu, bet popiet, tai matau tuščius šių maršrutų troleibusus. Seniau (prieš naujuosius metus) būdavau ten rytais apie 9-10 val., tai keleivių ne ką daugiau buvo. Ypač, kai prie 3 maršruto žmonės taip ir neįpranta - pagrindinė masė susirenka atkarpoje tarp Karoliniškių ir Islandijos / Jogailos st.
                                          Dėl popietinio meto, tai tikrai nesiginčysiu kad tušti važinėja, visgi pagrindinis keleivių srautas tuomet būna priešinga kryptimi

                                          Man tai atrodo, kad SĮSPas paprasčiausiai neranda kokią funkciją miesto centre galėtų atlikti 3, dėl to ir keitinėja visaip tuos maršrutus. Iki Antakalnio leist nenori dėl dubliacijos su 2, o Centre niekaip neranda trasos, kad būtų naudinga keleiviams, dėl to ir ekspermentuoja. Laukia trečiasis trasos variantas nuo didžiosios pertvarkos.
                                          Paskutinis taisė 10.000; 2019.05.10, 00:18.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X