Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Pilaitis
    Autobusai bus dyzeliniai?


    Švieslentės tikuosiu, bus suprogramuotos?

    Beje, pastebėjau, kad švieslentės neįjungtos Man A23 NG313 CNG autobusuose. Negali suprogramuoti ar ką?
    Taip dyzeliniai. Nežinau, ar programuos. Nespėja perprogramuoti švieslenčių kituose autobusuose (MB 0405G, Man NG313)
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Pilaitis
      Negi tik koks vienas programuotojas?


      Kiek metų autobusams? Kiek musiškiems Volvo 7700A?
      Tu gali nesiparint. I Pilaite jie tikrai nevaziuos . Viskas parasyta nuomos konkurso salygose, netyngek susirask

      Comment


        Parašė Pilaitis
        Negi tik koks vienas programuotojas?


        Kiek metų autobusams? Kiek musiškiems Volvo 7700A?
        Kiek programuotojų, nežinau..
        Šiaip modelis Volvo 7000A. Kažkur 2000-ųjų gamybos bus
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė Pilaitis
          Kodėl tai nevažiuos? Jie skirti greitiesiems (su išimtimis).


          Žinau, kad 7000A, tik maniau, kad jiems tiek pat metų, kiek musiškiems 7700A.
          Juokauji? Niekas ju i greituosius neleis. Juolab, 4G tik is Justiniskiu vaziuoja ilgos. O i Justiniskes ju tikrai niekas neatiduos. Beje, 4G greiciausiai bus trumpos + ilgos, tad is Verkiu vaziuos tik trumpos masinos.

          Comment


            Parašė Pilaitis
            O koks keleiviui skirtumas, ar iš parko atvažiuos naujas autobusas ar iš Justiniškių? 4G ir taip laužą leidžia (454, Karosas). Kur pažadai apie naujus autobusus greituosiose?
            Vistiek jeigu ir leistų tik gerus autobusus, tai tik iki naujų metų, Lietuvos pirmininkavimo ES metu. Alia tik greitieji turi būti gerais aptarnaujami, o kiti maršrutai laužais, kurie vos juda.. Visi keleiviai lygūs
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė Pilaitis
              O koks keleiviui skirtumas, ar iš parko atvažiuos naujas autobusas ar iš Justiniškių? 4G ir taip laužą leidžia (454, Karosas). Kur pažadai apie naujus autobusus greituosiose?
              http://fotobus.msk.ru/list.php?did=13182. Juokauji? Lauzus? Ar ispancai lauzai? tikrai ne. NG262 ir NG272 irgi nera lauzai. Karosu ten nera, buvo tik viena isimtis. Dziaukites, kad turit +/- normalius autobusus. Taip pat, jus aptarnauja tik dyzeliai. Citaro irgi yra normalus autobusai.

              P.s. Nestumk ant Karosu, nes gali supykdint kai kuriuos sio forumo dalyvius.

              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Vistiek jeigu ir leistų tik gerus autobusus, tai tik iki naujų metų, Lietuvos pirmininkavimo ES metu. Alia tik greitieji turi būti gerais aptarnaujami, o kiti maršrutai laužais, kurie vos juda.. Visi keleiviai lygūs
              Pagal viska cia Pilaite yra labiau isskirta, nes nera nei saffle, nei Karosu. O tik geri autobusai. Tad darykis isvadas.
              Paskutinis taisė 0570043; 2013.08.31, 13:16.

              Comment


                Parašė Pilaitis
                MB O405 nėra normalios bent ventiliacijos (trūksta orlaidžių). Tas pats ir su Man'ais. Jei būtų orlaidos - puikiausi autobusai.
                NG262 tau prasta ventiliacija?? Bene geriausi autobusai vien dėl savo orlaidžių per visą autobuą Dėl NG272 sutinku, ten tikrai karšta
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė Pilaitis
                  MB O405 nėra normalios bent ventiliacijos (trūksta orlaidžių). Tas pats ir su Man'ais. Jei būtų orlaidos - puikiausi autobusai.
                  Yra stoglangiai, kurie puikiai atstoja orlaides.

                  Comment


                    Parašė Pilaitis
                    Puikiai? Kai lauke +25, išsikept galima.
                    Tik jau nepradėk peikti 494, ten stoglangiai geri. Net ir išlipti pro juos galima /\
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Parašė Denis_Simonov
                      Volvo 7000A iš UAB „Baltic Ground Services“ Visagino nuomos.
                      Kaip susijęs Visaginas su "BGS"?
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Bereikalingos diskusijos apie orlaides. Kai kuriems keleiviams ir su atidarytomis orlaidėmis yra karšta; kiekvieno organizmas skirtingas, taip kad nekalbėkite nesąmonių. Visame pasaulyje veikia kondicionieriai, tik mes išskirtiniai, mes privalome džiaugtis orlaidėmis (4-5 per visą saloną).
                        Gaila, kad fotobuse dar nėra naujienų apie šiuos Volvo. Remiantis fotobuso duomenimis, Europoje tik 21 toks autobusas.
                        Paskutinis taisė KitoksBrolis; 2013.08.31, 13:49.

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Kaip susijęs Visaginas su "BGS"?
                          Jie stovi Visagine.
                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                          Comment


                            Lietuviškas elektrinis autobusas vežios keleivius po sostinės senamiestį

                            Jau pirmadienį Vilniuje turėtų pasirodyti „L-Bus“ – pirmasis lietuviškas elektrinis autobusas. Pasak bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ technikos direktoriaus Juozapo Grabio, veikiausiai jis veš keleivius senamiesčio maršrutais.
                            „L-Bus City Smile 10E“ – dešimties metrų ilgio, jo ratų bazė – 5,7 metro. Be to, elektrinis autobusas – dar ir labai ekologiškas, todėl jis puikiai tiks vežti keleivius senamiesčio gatvelėms“, – aiškina J.Grabys. Pasak jo, elektrinis autobusas turėtų važinėti 11-uoju ar 88-uoju maršrutu.
                            Transporto priemonė sostinėje pabus maždaug dvi savaites. „Autobusų parke jau turime įrengę vietą, kur įkrausime elektrinio autobuso baterijas. Be abejo, mieste jis negalės važinėti visą dieną, nes, pasak gamintojų, vieną kartą įkrautas gali nuvažiuoti apie 240 kilometrų. Jis veš keleivius arba vieną pamainą, arba pertraukiamu grafiku“, – aiškina J.Grabys.
                            Pasak jo, vos tik atvažiavusio autobuso išsyk į miesto gatves nebus galima išleisti – reikės sumontuoti elektroninio bilieto įrangą, suderinti informacines sistemas.
                            „Kol kas sunku pasakyti, kada autobusas išvažiuos į miesto gatves. Tačiau tikimės visus formalumus sutvarkyti kaip įmanoma greičiau, kad vilniečiai spėtų pasidžiaugti originalia transporto priemone“, – sako J.Grabys.
                            Iš Vilniaus lietuviškas elektrinis autobusas važiuos į Kauną, kur taip pat veš keleivius porą savaičių.

                            Comment


                              Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                              Gaila, kad fotobuse dar nėra naujienų apie šiuos Volvo. Remiantis fotobuso duomenimis, Europoje tik 21 toks autobusas.
                              Fotobuso duomenų bazė pildoma pačių vartotojų. Jeigu šių Volvo ten nėra, reiškia niekas nieko nežino, nėra entuziastų iš to regiono, kur tokie autobusai važinėja arba kas nors žino, bet nesidalina informacija.

                              Dėl autobusų Visagine - keista, ką jie ten veikia. Oro uostų ten jokių nėra, net apie aerodromus nesu girdėjęs.
                              Paskutinis taisė Mettal; 2013.09.01, 19:39.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Be komentarų
                                Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                Comment


                                  Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                  Be komentarų
                                  Atvaizdas
                                  O gal galit pasakyt ar kitoje to ekrano pusėje yra pritvirtintas stotelės ženklas ar ne?

                                  Comment


                                    Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                    O gal galit pasakyt ar kitoje to ekrano pusėje yra pritvirtintas stotelės ženklas ar ne?
                                    Taip, yra.
                                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                    Comment


                                      Parašė Pilaitis
                                      Taigi stulpus ir taip nupjaus. Nors čia tikrai kuriozas.

                                      P.S. Kurie maršrutai ten rodomi? 16, 19, 12, 61?
                                      Taip, rodomi šie ir dar priedo 13, 23, 54
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Visur juk neprisistatysi tų ekranu. Ekranai yra pastatyti pagal schema apačioje (t.y. maksimaliai sudejus kartu stoteles).


                                        Dabar Stotyje yra 3 ekranai, dar trūksta 3, deja svarbiausiu, ten kur stoja greitieji, ir dauguma troleibusų.

                                        Comment


                                          Parašė Resutas Rodyti pranešimą
                                          Visur juk neprisistatysi tų ekranu. Ekranai yra pastatyti pagal schema apačioje (t.y. maksimaliai sudejus kartu stoteles).
                                          Atvaizdas


                                          Dabar Stotyje yra 3 ekranai, dar trūksta 3, deja svarbiausiu, ten kur stoja greitieji, ir dauguma troleibusų.
                                          Su laiku pastatys Ech, vėl reiks atnaujinti Stoties schemą, kuri yra cilindruose (kadangi Stotyje atsirado naujas 2 maršrutas)
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X