Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė lukass Rodyti pranešimą
    Pritariu šiai idėjai Tik vargu ar taip nutiks
    Iš pradžių galvojau, kad kas pasijuoks iš tokios minties, bet kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad, nors susisiekimas SU Naujininkais yra labai geras, vis dėlto susisiekimas NaujininkUOSE yra kiek komplikuotas.

    Comment


      Parašė DArnas Rodyti pranešimą
      Tikrai ne visada.
      Kažkaip neteko to matyti, o toje vietoje tenka vaikščioti kasdien.

      Comment


        Toje sankryžoje nėra prasmės degti raudonam link Oro uosto - ten nėra ką praleidinėti.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
          5 buvo vienintelis, kuris "kabindavo miestą" ir važiuodavo iki Senosios plytinės iki pat KT pratęsimo 1998 metais. Kitaip studentai iš Antakalnio žiedo, atvykę troleibusais, eidavo "per miškelį" į naują studentų miestelį. Foto

          PS
          Ši foto mane pralinksmino. Nors schema rusiška, bet lietuviškai žymimos "g" raidės. Matyt, kad turistai vizualiai atpažintų autobuso trafaretus.

          Kas įdomu "g" ir "ne g" trasos didele dalimi sutampa 11g, 22g, arba yra atskiri maršrutai 7g, 25 g., 38 g. Sąrašas.
          Tarybiniais laikais greitieji autobusai buvo be jokių g ar kitokių raidžių. Tai tik žymėjimas schemoje. Maršrutų lentelės buvo mėlynos spalvos, o užrašai - balti, lygiai taip, kaip dabar, tik be jokių G ar g.

          Comment


            Viešojo transporto schema rytoj, Danske maratono metu:



            http://tinklarastis.nvtka.lt/media/5..._maratonas.jpg
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              laikinoji stotelė "Olandų žiedas": tai joje ir troleibusai ir greitieji autobusai?

              Comment


                Taip, visi. Tik 6G važiuodamas nuo Konstitucijos prospekto nestos laikinojoje stotelėje.
                Paskutinis taisė ssnaiperis; 2015.09.12, 11:06.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                  Tarybiniais laikais greitieji autobusai buvo be jokių g ar kitokių raidžių. Tai tik žymėjimas schemoje. Maršrutų lentelės buvo mėlynos spalvos, o užrašai - balti, lygiai taip, kaip dabar, tik be jokių G ar g.
                  Na būtų ckornii, t.y. 11c. Kam plane rusų kalba žymėti lietuviškai? Žemėlapis spėju rengtas 78 m. AR tikrai tuo metu jau buvo mėlyni fonai trafaretuose?

                  Jau vėliau trafaretuose būdavo dviejų rūšių. Visas mėlynas baltais skaičiais ir raidėmis. Arba raidės kaip letuju, o skaičiai mėlyname fone.

                  Comment


                    Nu tai super. Man pastoviai per tuos maratonus reikia važiuoti į darbą iš Žirmūnų į Vilkpėdę... Pagaliau tai tampa įmanoma, kad ir su dviem persėdimais...

                    Comment


                      7 ir 73. Vienu persėdimu.

                      Comment


                        Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                        Na būtų ckornii, t.y. 11c. Kam plane rusų kalba žymėti lietuviškai? Žemėlapis spėju rengtas 78 m. AR tikrai tuo metu jau buvo mėlyni fonai trafaretuose?

                        Jau vėliau trafaretuose būdavo dviejų rūšių. Visas mėlynas baltais skaičiais ir raidėmis. Arba raidės kaip letuju, o skaičiai mėlyname fone.
                        Kiek pamenu, kitokių nepamenu. Taip, buvo arba visas lentelė mėlyna, arba tik dalis kurioje numeris. g raide žymėjo ir 8x schemose, kai tikrai greitųjų lentelės buvo mėlynos.

                        Comment


                          Pagaliau sugalvotas žymėjimas čigonų taborui
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Keisis nuo 10-01 11, 20, 28, 35, 51, 58 ir 76 tvarkaraščiai.
                            http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=787

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              Keisis nuo 10-01 11, 20, 28, 35, 51, 58 ir 76 tvarkaraščiai.
                              http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=787
                              A58 darbo dienomis iš stoties pusės link Gurių pridėta 1 min., buvo 24 min., dabar bus 25 min. Iš Gurių pusės link Stoties piko metu pridėta 2 min., ne piko metu liko 24 min.

                              Visuose kituose šen bei ten pastumdytos minutės.
                              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                              Comment


                                Nepritaikė prie Balsių mokyklos

                                Comment


                                  20 maršrute žymiai mažėja reisų per Jočionis skaičius: liks tik po 3-4 kiekviena kryptimi, tik piko metu.
                                  Mikroautobusas, rytinio piko metu dirbęs 28, o popiet - 20, dabar dirbs tik 28.
                                  51 maršrute pridedamas vienas reisas 22 val., kuris važiuos tik iki Trakų Vokės, t.y. Daniliškėms nieko čia neprisideda:
                                  Darbo bei poilsio dienomis pratęsiamas 51 Žemieji Paneriai–Trakų Vokė–Daniliškės maršruto autobusų važiavimo laikas, kad Trakų Vokės ir Daniliškių gyventojai turėtų galimybę vėlyvuoju metu pasiekti namus viešuoju transportu.
                                  Nors šiaip ten nieko ir nereikia - 51 į Daniliškes praktiškai niekas nevažiuoja vakare ir savaitgaliais.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Reikėjo daugiau laiko pridėt važiuojančiam į Gurius A58 (bent jau prie pridėtos minutės papildomos dar dvi minutes).
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Susisiekimo paslaugos atlieka lazdynų gyventojų apklausą . Įdomus pasiūlymas Lazdynėliai - Lazdynai turbūt būtų trumpiausias maršrutas Vilniuje?

                                      Comment


                                        Įdomi apklausa. Bet kam į Lazdynėlius dar vienas maršrutas, kai vienintelis 21 ten dažnai orą vežioja? Dviejų maršrutų ten tikrai nereikia. Tad bent jau aš siūlyčiau 21 trumpinti, ne iki Lazdynėlių, o iki Lazdynų (atliktų pilną ratą per rajoną), 23 tuomet gali užsukti į Lazdynėlius.

                                        Nežinau, kokie realūs keleivių srautai Lazdynėliuose dienos metu, bet gal užtektų, jeigu ten užsuktų tik 116 maršrutas? Tuomet ir 23 nereiktų koreguoti.
                                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                        Comment


                                          Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                          Įdomi apklausa. Bet kam į Lazdynėlius dar vienas maršrutas, kai vienintelis 21 ten dažnai orą vežioja? Dviejų maršrutų ten tikrai nereikia. Tad bent jau aš siūlyčiau 21 trumpinti, ne iki Lazdynėlių, o iki Lazdynų (atliktų pilną ratą per rajoną), 23 tuomet gali užsukti į Lazdynėlius.

                                          Nežinau, kokie realūs keleivių srautai Lazdynėliuose dienos metu, bet gal užtektų, jeigu ten užsuktų tik 116 maršrutas? Tuomet ir 23 nereiktų koreguoti.
                                          Tai čia greičiau jie nori trumpinti 21-ą maršrutą iki Lazdynų. Nes iki miesto centro su juo labai mažai kas važiuoja. Kai to pačio maršruto autobusas dar daro užsukimus ir į kitas vietas keleiviai labai pradeda maišytis ir paryškinti mėlyni ar kokia kita spalva išskirti reisai naudos neduoda, nes keleiviai reikalauja, kad važiuotų būtent ten ir ten ir viskas ir jie nemato išskirtų reisų. Pvz. yra 115 ir 82 maršrutai, kurių išskirtiems reisams reikėtų suteikti kitą numerį, aš patirties žinau.
                                          Paskutinis taisė Naujaneriai; 2015.09.25, 10:22.
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X