Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Labai geras pavyzdys iš Slovėnijos, kaip reikia žymėti autobusų ir geležinkelių stotis, jei jos yra viena šalia kitos.
    http://fotobus.msk.ru/photo/1421976/

    Manau, ir mūsų autobusų/troleibusų švieslentėse tikrai įmanoma įdėti tuos du - traukinio ir autobuso- simbolius šalia ne itin ilgo žodžio "STOTIS". Ir nereikės jokių užrašų anglų kalba, nes turistai ir taip supras, kad šis maršrutas veža į stotį, o autobusų stotis taipogi yra šalia. Vis tiek žodis "stotis" daugumai asocijuojasi su "station"
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Kiekvienas, kuris nepalaiko modernybės ir lygiavimosi į Vakarus, yra "išlindęs iš kanapių".

      Sutinkama su tomis idėjomis, kurios yra kitose Vakarų šalyse, o aršesnės nuomonės neretai pažeminamos.

      Comment


        Parašė Anjani Rodyti pranešimą
        Kiekvienas, kuris nepalaiko modernybės ir lygiavimosi į Vakarus, yra "išlindęs iš kanapių".

        Sutinkama su tomis idėjomis, kurios yra kitose Vakarų šalyse, o aršesnės nuomonės neretai pažeminamos.
        Viena yra argumentais paremta diskusija, visai kas kita yra "nelindimas okupantui (vakarams - mano pastaba) į užpakalį". Tai nėra argumentai. Tai tėra Mėnulio fazės įtakotos sapalionės, kurios neturi jokio ryšio su realybe.

        Comment


          Parašė Anjani Rodyti pranešimą
          Kiekvienas, kuris nepalaiko modernybės ir lygiavimosi į Vakarus, yra "išlindęs iš kanapių".

          Sutinkama su tomis idėjomis, kurios yra kitose Vakarų šalyse, o aršesnės nuomonės neretai pažeminamos.
          Nuo kada angliškų turistams patogesnių užrašų diegimas yra lygiavimasis į Vakarus? Kas čia per nusišnekėjimai? Išvis, Vakarai yra žymiai įvairesni negu kai kuriems čia esantiems atrodo. Kad ir Al1 sapalioja apie Vakarus juose, labai aiškiai matyti, negyvenęs ir nesuprantąs tos kultūros. O ir Vakarų kultūra yra nevienalytė.
          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

          Comment


            Visi tokie naujokai iš kaži kur atsiradę ir besireiškiantys tik ten kur reikia apginti vieną kosmonautą man kelia įtarimą. Ar tai tik ne tas pats kosmonautas.

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Nors tvarkaraštyje skelbiama, kad 28 važiuoja 1 žemagrindė transporto priemonė, realybėje taip nėra. Ten kaip važiavo tie patys mikriukai su laipteliu ir 1 automatine varčia, taip ir važiuoja. Užtat 116 - tik tie patys du žemagrindžiai su 2 varčiomis dirba.
              O ar 9-am kartais ne žemagrindis mikriukas su dviem varčiom važinėja? Galima jį iš ten išimt ir įdėt pastoviai į 28. O tas su viena varčia ir vienu laipteliu tegul keliauja į 9-ą
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                Viena yra argumentais paremta diskusija, visai kas kita yra "nelindimas okupantui (vakarams - mano pastaba) į užpakalį". Tai nėra argumentai. Tai tėra Mėnulio fazės įtakotos sapalionės, kurios neturi jokio ryšio su realybe.
                Į užpakalį lįsti greitai gali ir nereikėti - šiuo metu jau vyksta marš-brasokas į Austriją ir Vokietiją emigrantų, kurių tarpe, žiūrint nuotraukas, beveik vieni jauni vyrai. Kas gali paneigti, kad dalis jų nėra Islamo valstybės kovotojai?

                Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                Nuo kada angliškų turistams patogesnių užrašų diegimas yra lygiavimasis į Vakarus? Kas čia per nusišnekėjimai? Išvis, Vakarai yra žymiai įvairesni negu kai kuriems čia esantiems atrodo. Kad ir Al1 sapalioja apie Vakarus juose, labai aiškiai matyti, negyvenęs ir nesuprantąs tos kultūros. O ir Vakarų kultūra yra nevienalytė.
                O pats ten gyvenai? Ne. Taip kad patylėk. Ne kultūroje reikalas, bet vergiškame mūsų kai kurių individų mentalitete. Kad tik neišsiskirt, kad tik nepabartų, kad tik nenubaustų, pirštu nepagrūmotų. Kad tik įtikti ponui, užsieniečiai iš Vakarų tai kažkas švento...
                Paskutinis taisė Al1; 2015.09.04, 18:41.

                Comment


                  Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                  Manau, ir mūsų autobusų/troleibusų švieslentėse tikrai įmanoma įdėti tuos du - traukinio ir autobuso- simbolius šalia ne itin ilgo žodžio "STOTIS". Ir nereikės jokių užrašų anglų kalba, nes turistai ir taip supras, kad šis maršrutas veža į stotį, o autobusų stotis taipogi yra šalia. Vis tiek žodis "stotis" daugumai asocijuojasi su "station"
                  Kaip jau rašiau, jau 3G maršrute švieslentėje vakar buvo lėktuvo simbolis.

                  Comment


                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                    O pats ten gyvenai? Ne. Taip kad patylėk. Ne kultūroje reikalas, bet vergiškame mūsų kai kurių individų mentalitete. Kad tik neišsiskirt, kad tik nepabartų, kad tik nenubaustų, pirštu nepagrūmotų. Kad tik įtikti ponui, užsieniečiai iš Vakarų tai kažkas švento...
                    Tildyti gali mane kiek nori, bet faktas, kad gyvenau ir šiuo metu gyvenu užsienyje. Įsivaizduok, kad save apsispjovei! Tavo sapalionės labai dažnai įtartinai tiesiogiai susijusios su pilnaties fazėmis. Siūlau susimąstyti, nes asmeniškai matau, kad progresuoja tau kažkas. Nesu psichiatras, bet siūlau apsilankyti - bus geriau ir tau, ir kitiems.

                    Be to, pats matai, kad tavo per gerklę brukama nuomonė žmonėms nesueina, atvirkščiai - norisi vemti. Tai gal keisk retorikos būdą?
                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                    Comment


                      Kam kas jau seniai perėjo į metastazę, pirštu nerodysiu. Laikinas buvimas užsienyje nėra gyvenimas, net jei ten sėdi ir kelis mėnesius.

                      Comment


                        Kada baigsis tą pilnatis?
                        You might surprise yourself.

                        Miestai.net FB

                        Comment


                          Kada VT netaps pigios politikos įrankiu kai kurių kosmopolitų ir liberastų rankose?

                          Comment


                            Aš siūlau visiems susilaikyti, dėl anglų kalbos, bent dvi savaites kol atnaujins lentukes ir švieslentes ir atsiras kažkokia patirtis. Argumentai abiejų pusių žinomi ir jų gynėjai nebus perkalbėti. Vistiek ta diskusija išankstinė, ir sprendimas, jau yra ir jo "neatsuksi".

                            Yra daugiau VVT liečiančių klausimų be užsienio kalbų.

                            Comment


                              Grįžčiau prie temos apie naujas VT priemones Vilniuje.

                              Ar yra kur nors apibrėžta kas yra troleibusas?

                              Saugaus eismo įstatymas teigia
                              "troleibusai, tai yra nebėginės transporto priemonės, sujungtos su išoriniu elektros šaltiniu. "
                              Nes "nauji troleibusai su autonomine eiga" man atrodo bus... autobusai.

                              Comment


                                Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                                Grįžčiau prie temos apie naujas VT priemones Vilniuje.

                                Ar yra kur nors apibrėžta kas yra troleibusas?

                                Saugaus eismo įstatymas teigia

                                Nes "nauji troleibusai su autonomine eiga" man atrodo bus... autobusai.
                                Man rodos, kad neprošal galima būtų padaryti Saugaus eismo įstatymo papildymą apie troleibusus, esant žymiam šios transporto rūšies patobulėjimui.
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Parašė Fulgur Rodyti pranešimą
                                  Nes "nauji troleibusai su autonomine eiga" man atrodo bus... autobusai.
                                  Gal turėta omenyje, kad troleibusas galėtų nuvažiuoti tam tikrą atstumą neprisijungęs prie tinklo, kaip dabar Amberiai gali?

                                  Comment


                                    Kiek žinau, Amberiai neturi autonominės eigos..

                                    Comment


                                      Parašė Petr Rodyti pranešimą
                                      Kiek žinau, Amberiai neturi autonominės eigos..
                                      Aš irgi taip maniau, kol beveik prieš dvejus metus pačiam teko važiuot Amberiu Nr. 1719 autonomine eiga. Tąkart jis dirbo 2 maršrutu. Stotyje Solaris Nr. 1709 buvo kažkaip "ūsu" užsikabinęs už kontaktinio tinklo (ta prasme įstrigęs). Už jo buvo minėtas Amberis - jam reikėjo apvažiuoti Solarį. Amberio vairuotojas nuleido "ūsus", variklis pradėjo skleisti šiek tiek kitokį garsą, ir taip nuvažiavome iki šviesoforo prieš Sodų/Pylimo g. sankryžą. Tuomet vairuotojas pakėlė "ūsus" atgal.
                                      Paskutinis taisė Marius555; 2015.09.04, 22:04.

                                      Comment


                                        Dabartiniai Vilniaus Solariai neturi autonominės eigos. Gerai įsibėgėjus ir nuspaudus klavišą, kai nusileidžia ūsai automatiškai, galima riedėti. Pats tokiu metodu esu važiavęs pernai kai buvo 2-as nukreiptas iki Edukologinio žiedo
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Įdomu.. man tai naujiena Gaila, kad juos tik du pagamino.. pagamintų visą troleibusų partiją, tai nereikėtų daugiau su trolais galvos jiems sukti..

                                          Comment

                                          Working...
                                          X