Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
    Kiek man teko girdėti kalbas, kad pratęs autobusus iš Antakalnio (50, 115).
    Man tai keistai atrodytų toks pratęsimas, ypač žinant, jog Saulėtekyje išvažiavimai padaryti į visiškai kitą pusę.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Ne taip seniai Saulėtekio žiede pastatytas ženklas "keleivių išlaipinimas" (toje vietoje, kur stovi pertraukiami troleibusai). Kiek man teko girdėti kalbas, kad pratęs autobusus iš Antakalnio (50, 115). Ar 17 bei 39 irgi ten pat keliaus, neaišku. O Saulėtekyje paliks tik 4 pertraukto grafiko troleibusus. Visi kiti bus siunčiami atstovą atlikti į Antakalnio žiedą
      Nežinau, iš kur tokia informacija apie pratęsimus/trumpinimus, bet peršasi išvada, kad, gali būti, yra planuojama Antakalnio mazgo rekonstrukcija, ko pasekoje, Antakalnio žiedas bus sumažintas arba išvis panaikintas. Bet tuomet Saulėtekio žiedą reikės stipriai plėsti, nes, logiška, kad beveik visi Antakalnio maršrutai bus nukreipti į Saulėtekį.
      Paskutinis taisė Vilnietizz; 2014.10.14, 08:59.
      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
      Marsrutai.lt tinklaraštis!
      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

      Comment


        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
        Atnaujintas Vilniaus autobusų žemėlapis (5,13 Mb, PDF) Sužymėti visi pasikeitimai nuo paskutinės gegužės mėn. versijos - stotelių pavadinimai, nauji ir pakeisti maršrutai, smulkūs kosmetiniai pakoregavimai.
        Jei gerai pastebėjau, išdidintame centro žemėlapyje nepažymėta 60 maršruto galinė stotelė Lukiškėse.

        Puikus darbas.
        دائما الليتوانيه

        Comment


          Parašė arsiakas Rodyti pranešimą
          Jei gerai pastebėjau, išdidintame centro žemėlapyje nepažymėta 60 maršruto galinė stotelė Lukiškėse.
          Pataisyta.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Keleivių patogumui - papildomi autobusai Vėlinių ir Visų Šventųjų dienos

            Labai įdomiai bus organizuotas 115-as maršrutas lapkričio 1-ąją:

            1 variantas: Antakalnis - Rokantiškės (nevažiuos į Kalno g.)
            2 variantas: Antakalnis - Rokantiškės - S. Batoro g. - Parko g. (užvažiuos į Rokantiškių žiedą ir važiuos į Parko g. per S. Batoro g.)
            Atgal: Parko g. - Kalno g. - Rokantiškės - Antakalnis (savo trasa).
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Privatūs vežėjai sostinės gatvėse pasirodys kitų metų vasarą

              http://ebus.lt/keleivinio-transporto...met-vasar.html

              Comment


                Šaunu, tikėkimės, kad vežėjai turės bent jau naujesnes transporto priemones. Kitas dalykas, labai maloniai nuteikiantis, tai, kad visi autobusai bus nudažyti sidabrine spalva. Reiškias mieste nebus vaivorykštės ir viskas atrodys labai gražiai.

                Comment


                  Asmeniškai man baugu dėl to, kokia bus VVT vairuotojų ateitis. Jeigu ateis įmonė iš užsienio, kuri mokės atlyginimus skaidriai kaip ir VVT (t.y. be juodųjų buhalterijų; ir nors VVT algos vėluoja, bet jos sumokamos) - tuomet valio. Jeigu bus kaip ir dabar pas Transrevį, Ridviją ir Meteorit Turą - tuomet nieko gero. Ir toliau tęsis maršrutinio taksi principas, tik tiek kad be vadinamųjų „dienos įnašų“.
                  Paskutinis taisė Mettal; 2014.10.17, 13:25.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                    Asmeniškai man baugu dėl to, kokia bus VVT vairuotojų ateitis. Jeigu ateis įmonė iš užsienio, kuri mokės atlyginimus skaidriai kaip ir VVT (t.y. be juodųjų buhalterijų; algų vėluoja, bet jos sumokamos) - tuomet valio. Jeigu bus kaip ir dabar pas Transrevį, Ridviją ir Meteorit Turą - tuomet nieko gero. Ir toliau tęsis maršrutinio taksi principas, tik tiek kad be vadinamųjų „dienos įnašų“.
                    Taip pat aiškus ir vienas maršrutas - 4G. Įjungus smegenis ir paskaičiavus TP kiekius galima nesunkiai išskaičiuoti kitus tris triašių maršrutus.

                    Comment


                      Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                      Taip pat aiškus ir vienas maršrutas - 4G. Įjungus smegenis ir paskaičiavus TP kiekius galima nesunkiai išskaičiuoti kitus tris triašių maršrutus.
                      Taip pat ir A53.
                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                      Comment


                        Vilniaus gatvėse kitą vasarą pasirodys privatūs vežėjai

                        Išankstiniame skelbime pateikta informacija, kad planuojama skelbti konkursą penkiems pagrindiniams Vilniaus miesto autobusų maršrutams, numatant, kad jais turės vežti 40 standartinių dviašių autobusų su planuojama metine rida 2 562 515 km, taip pat 19 privežamųjų autobusų maršrutų, numatant, kad jais turės vežti 43 mažos talpos autobusai su planuojama metine rida 4 116 244 km.
                        Visi į maršrutus išvažiuosiantys autobusai bus nudažyti konkurso sąlygose nurodyta sidabrine spalva ir bus pažymėti analogiškais logotipais, kaip ir dabar keleivius vežančios naujai įsigytos transporto priemonės.

                        Comment


                          Įdomu. Ar galim prognozuoti, kad atidavus nemažą dalį maršrutų (tame tarpe ir 4G) mūsų VVT galės smarkiai dažninti kituose greituosiuose (ir ne tik) maršrutuose dirbančių autobusų važiavimą?

                          Comment


                            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                            Įdomu. Ar galim prognozuoti, kad atidavus nemažą dalį maršrutų (tame tarpe ir 4G) mūsų VVT galės smarkiai dažninti kituose greituosiuose (ir ne tik) maršrutuose dirbančių autobusų važiavimą?
                            Tikrai ne. Greičiausiai bus nurašyti seni autobusai (karosos) ir galbūt dalis senų dujinių autobusų. Smarkus tvarkaraščio dažninimas įmanomas tiki tuo atveju, jeigu standartinius autobusus keistų mažesnės talpos autobusai. Greitųjų atveju tai yra neįmanoma.

                            Comment


                              Vilnius žiemos šventėms pirks du turistinius traukinukus
                              http://www.15min.lt/naujiena/aktualu...6-460887?cf=df
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                O kokios žinios apie vilniaus AMZ City Smile 12T???
                                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                Comment


                                  Stovi kaip stovėjes 2-ajame parke ant elektros įrangos remonto takelio...
                                  My Flickr
                                  My Trainpix

                                  Comment


                                    Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                    Stovi kaip stovėjes 2-ajame parke ant elektros įrangos remonto takelio...
                                    Protai. Tokį gera trolika į reisa palaistu o dabar...
                                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                    Comment


                                      Parkas tai būtų išleidęs, bet kažkodėl iš savivaldybės žmogučiai nenorėjo išleisti. Na žinai tas pasakas...
                                      My Flickr
                                      My Trainpix

                                      Comment


                                        Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                        Parkas tai būtų išleidęs, bet kažkodėl iš savivaldybės žmogučiai nenorėjo išleisti. Na žinai tas pasakas...
                                        jap žinau
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Matomai laukia naujos valdžios, gal tada išvažiuos į gatves
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X