Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
    Gera žinia, jau nuo rugsėjo Karosų tikrai mažės ir nuo ateinančio mėnesio išvažiuos pora dešimčių naujų ,,pavažinėtų'' autobusų!
    Ir daugiau skaitykit čia: http://ebus.lt/autobusu-pasaulio-nau...o-poilsio.html
    (...)
    Citata iš straipsnio:
    Pasak įmonės technikos direktoriaus, vežėjai dėl sudėtingos finansinės situacijos kol kas neturi galimybės įsigyti visai naujų transporto priemonių.
    Dar visai neseniai buvo kalbėta, kad planuojama pirkti naujų triašių autobusų už 50 mln. litų. Tai taip gaunasi, kad čia tik gandai buvo?

    Comment


      Senei aišku kad VVT skendi skoluose ir naujų autobusų tikėtis beviltiška.

      Comment


        Jei autobusai atrodys padoriai, pinigų dažymui nemes veltui. Kurį laiką matysim "mišrainę", o jau kai rūdys pradės lįsti, tada ir perdažinės. Yra ir kitų autobusų, kuriems labiau reikalingesnis dažymas, nei pastariesiems Neoplanams.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
          Senei aišku kad VVT skendi skoluose ir naujų autobusų tikėtis beviltiška.
          Logiška, tačiau prieš kelis mėnesius KitoksBrolis parašė štai ką:

          Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
          Remiantis viešųjų pirkimų tinklalapių, šiais metais VVT planuoja pirkti naudotus triašius autobusus, kurių bendra kaina 2 100 000 lt ir naujus triašius autobusus (bendra naujų autobusų kaina 50 000 000 lt).
          Taigi, įdomu, kaip yra iš tikrųjų. Nes jeigu būtų ketinama pirkti naujų autobusų, būtų keista, kad p. Juozas Grabys nieko apie tai nežino.

          Comment


            Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
            Tai, kad ten ieškojau ir neradau to VMS paskelbto konkurso.
            Konkursus skelbia VVT, o ne Vilniaus m. savivaldybė.

            Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
            Sidabrinėmis tikrai ne, bet su laiku turėtų perdažyti senomis geromis spalvomis.
            Kodėl ne? Neoplan midibusus juk perdažė sidabrine. Vadinasi, nereikia atmesti ir tokios galimybės.

            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
            Citata iš straipsnio:

            Dar visai neseniai buvo kalbėta, kad planuojama pirkti naujų triašių autobusų už 50 mln. litų. Tai taip gaunasi, kad čia tik gandai buvo?
            Tai yra pirkimo planas mistiniams BRT pritaikytiems autobusams. Manyčiau, kol kas dar anksti kažką spėlioti šiuo klausimu. Juolab, kad pirkimas ne visai šiems metams.
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
              Konkursus skelbia VVT, o ne Vilniaus m. savivaldybė.

              Kodėl ne? Neoplan midibusus juk perdažė sidabrine. Vadinasi, nereikia atmesti ir tokios galimybės.

              Tai yra pirkimo planas mistiniams BRT pritaikytiems autobusams. Manyčiau, kol kas dar anksti kažką spėlioti šiuo klausimu. Juolab, kad pirkimas ne visai šiems metams.
              Juk VMS yra paskelbtas tarptautinis konkursas vežėjams Vilniaus mieste parinkti, bet jo niekur nerandu, kur ir kokiems maršrutams jis yra paskelbtas.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Taigi tik 3 pranešimais anksčiau parašiau apie 3 paskelbtą nuomos konkursą. Visi pirkimai vykdomi per centrinę viešųjų pirkimų sistemą - https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/

                --------------



                Kodėl neturi? Neoplan N4421 >>
                Galėtu tokių užpirkti...
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                  Rugsėjo mėn. tvarkaraščiai bus skelbiami nuo 2014 m. rugpjūčio mėn. 25 d. bei iki 2014 m. rugsėjo mėn. 1 d. pakeisti stotelėse.
                  Tikrai nuo šiandien? Dar vis nėra...

                  Comment


                    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą
                    Juk VMS yra paskelbtas tarptautinis konkursas vežėjams Vilniaus mieste parinkti, bet jo niekur nerandu, kur ir kokiems maršrutams jis yra paskelbtas.
                    Paskutiniuose tavo pranešimuose buvo tik citatos ir asmeniniai teiginiai apie perkamus autobusus. Iš kur čia tas konkursas maršrutams dabar atsirado? Man žinoma tik tai, kad buvo paskelbta informacija Europos Sąjungos leidinyje apie planuojamą konkursą maršrutams.

                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                    Tikrai nuo šiandien? Dar vis nėra...
                    Viską, ką Naujaneriai (autobusas36 ir t.t.) sako, negalima priimti už gryną pinigą.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Jau yra, nagrinėkime, kad pasiketė
                      >>> http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=665
                      Naujas 114 maršrutas į Vinciūniškes iš Antakalnio per Kairėnų g. .
                      49 kaikuriais reisais važiuos iki Šiltnamių žiedo (trasa trumpėja).
                      Keisis kai kurių stotelių pavadinimai!
                      1G darbo dienomis 14h reisai (nuo Santariškių ž.): 4 14 30 40 48 57 . 14:14, o poto net po 16 minučių.... 14 valandą būna labai daug keleivių dar prieš vasarą pamenu, tai čia bus visiška mėsmalė autobuse tuo 14:30 reisu..., reikėjo 14h padaryt kas 7-8 minutes reisus.
                      Paskutinis taisė Mantas95; 2014.08.25, 14:51.

                      Comment


                        Taip pat keičiasi 116 maršruto trasa.

                        Comment


                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                          1G darbo dienomis 14h reisai (nuo Santariškių ž.): 4 14 30 40 48 57 . 14:14, o poto net po 16 minučių....
                          Toks tarpas gavosi dėl to, kad keičiasi vairuotojai ir pamainai skiriama 10 min. Bet vis tiek, toks tarpas yra labai negerai, ypač žinant, kad pamaininiai 1G autobusai dažniausiai būna trumpi.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            SĮSP kaip visada "kabina makaronus" keleiviams: "Nuo rugsėjo mėn., padidėjus keleivių srautams, visuose greituose maršrutuose važiuos ilgi triašiai autobusai". Galiausiai keleiviai manys, kad važiuos tik ilgi autobusai, tačiau pamatę realybę vėl bus nepatenkinti.

                            Comment


                              Naujajame rudens grafike 63-o maršruto autobusas darbą pradės 6:45 poilsio ir švenčių dienomis ir vykdomas papildomas reisas vakare - 18:15 iš Žvėryno žiedo. Į parką 19:02 (vietoj 18:16)
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė KitoksBrolis Rodyti pranešimą
                                SĮSP kaip visada "kabina makaronus" keleiviams: "Nuo rugsėjo mėn., padidėjus keleivių srautams, visuose greituose maršrutuose važiuos ilgi triašiai autobusai". Galiausiai keleiviai manys, kad važiuos tik ilgi autobusai, tačiau pamatę realybę vėl bus nepatenkinti.
                                Paaiškink man, kur tu tą makaronų kabinimą matai.
                                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                Comment


                                  Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                  Paaiškink man, kur tu tą makaronų kabinimą matai.
                                  SĮSP sako, kad G maršrutuose bus ilgi autobusai.
                                  Realybėje būna taip, kad dirba trumpi. Praeito sezono atvejis buvo toks, kad dirbo 1G daugiau nei pusė trumpų.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                    Paaiškink man, kur tu tą makaronų kabinimą matai.
                                    SĮSP pasakė kad ilgų bus, bet nepasakė, kad jie bus visi.

                                    Comment


                                      Parašė Ametistas Rodyti pranešimą
                                      Paaiškink man, kur tu tą makaronų kabinimą matai.
                                      Neturi VVT tiek ilgų autobusų, kad visuose G maršrutuose tik ilgi autobusai važinėtų. Jau pavasarį tik 3G ir 4G maršrutuose darbo dienomis vien tik ilgus leisdavo. 1G ir 2G tai didžioji dauguma autobusų buvo trumpi.

                                      Beje, nuo rugsėjo 1 d. net 8 maršrutais darbo dienomis važiuos mažiau autobusų nei 2013-2014 metų žiemos-pavasario sezoną. Tai 5, 7, 24, 46, 49, 55, 56, 73 maršrutai. Visuose nuimama po 1 pertraukiamą grafiką.
                                      Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                                      Marsrutai.lt tinklaraštis!
                                      SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                                      Comment


                                        Siandien Antakalnio troleibusu parke maciau sita neoplana http://fotobus.msk.ru/photo/224685/

                                        Comment


                                          Parašė Dymasik Rodyti pranešimą
                                          Siandien Antakalnio troleibusu parke maciau sita neoplana http://fotobus.msk.ru/photo/224685/

                                          Tikrai??? O tai nebuvo 275-277? Tikrai naujas Neoplan? Kokios spalvos? Kad toks koks foto tikrai netikiu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X