Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
    Svajojom, svajojom, kad Rygos Ikarusai bus Šiauliuose, bet sulaukėm bent 3 vienetų Biržuose: http://fotobus.msk.ru/list.php?did=2212&mid=1929
    PAZikų dienos suskaičiuotos?
    Tie Ikarusai nebloga pamaina jiems.

    Comment


      Ne. Miesto VanHoolai jau nebevažinėja. Tai bent vienas iš Ikarusų dirbs mieste. O rajone ne visais keliais galima juos leisti, nes nėra asfalto.

      Comment


        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
        Ne. Miesto VanHoolai jau nebevažinėja. Tai bent vienas iš Ikarusų dirbs mieste. O rajone ne visais keliais galima juos leisti, nes nėra asfalto.
        Įdomu, kas kituose rajonuose darda priemiesčio žvyrkeliuose, nes PAZ turinčių autobusų parkų beveik neliko.

        Comment


          Parašė Vakaris Rodyti pranešimą
          Įdomu, kas kituose rajonuose darda priemiesčio žvyrkeliuose, nes PAZ turinčių autobusų parkų beveik neliko.
          Antra nauju Kautros temsu darbo dieną dardėjom žiauriu žvyrkeliu į Vilkija...

          Parašė Al1 Rodyti pranešimą
          Ne. Miesto VanHoolai jau nebevažinėja.
          Vienas dirba.
          Paskutinis taisė rytis001; 2017.03.04, 22:33.
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Pernai du kartus buvau Biržuose, ir abu kartus mieste trynėsi tarpmiestinė Setra. Biržuose yra dar apie 10 PAZų, taip kad kol kas visų dar nepakeis. Ikarusams irgi yra normalių kelių priemiesčio maršrutuose.

            Comment


              Parašė Al1 Rodyti pranešimą
              Pernai du kartus buvau Biržuose, ir abu kartus mieste trynėsi tarpmiestinė Setra. Biržuose yra dar apie 10 PAZų, taip kad kol kas visų dar nepakeis. Ikarusams irgi yra normalių kelių priemiesčio maršrutuose.
              O kodėl butinai VanHool turi dirbti mieste? Gal būt jis buvo išvažiavęs į priemiesti ar kur nors, bet jis tikrai vis dar dirba.
              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

              Comment


                O kodėl mieste turi dirbti tarpmiestinis autobusas? Prieš kelis metus mieste dirbdavo VanHoolai. Ir bent aš kitokių nemačiau.

                Comment


                  Man čia klausimas atsirado: Ar tikrai Rokiškio AP Mercedes #413 išvis egzistuoja? Nes kai bunant keturis kartus (iš ju du kart buvau ir parke) Rokiškyje, ir iš ju nė karto net akies krašteliu neteko matyt nieko panašaus į #413 garažini, pradeda pirštis mintis, kad tokio autobuso jau seniai nebėra...
                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                  Comment


                    Jis gali dirbti kažkur kaimuose ir į parką grįžti tik remontui ar TA. Kaip tik 08-17 jam baigiasi - turėtų grįžti keletui savaičių, nes pastaruoju metu TA pereina vos iš 3 karto.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Attached Files

                      Comment


                        Šis autobusas dirba su vaikais Pandėlio mieste.

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Jis gali dirbti kažkur kaimuose ir į parką grįžti tik remontui ar TA. Kaip tik 08-17 jam baigiasi - turėtų grįžti keletui savaičių, nes pastaruoju metu TA pereina vos iš 3 karto.
                          Hrm... Jau nebebusiu Kaime tokiu metu...
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Pagal Viešąjį pirkimą, vykdytą supaprastinto atviro konkurso būdu, nupirkti du tarpmiestinio tipo 34 ir 36 vietų 2005 m. gamybos autobusai ,,Mercedes-Benz Tourino“ (O 510), kurie važiuos Vilniaus ir Kauno maršrutais, pakeisdami senus , taip pat, esant reikalui, bus skiriami užsakomiesiems reisams. Vienas autobusas ypatingai tiks ilgoms kelionėms, kadangi yra įrengtas WC ir du staliukai.
                            Attached Files

                            Comment


                              Rokiškio AP GN-447 (su reklama kultūros sostinė-2019)
                              Attached Files

                              Comment


                                Attached Files

                                Comment


                                  Pasikeitus Rokiškio AP direktoriui buvo iš patvario į metalo supirktuvę nuvarytas ardymui
                                  GN-388 ZUJ 220 Hyundai AeroTown
                                  ir paskutinis Lietuvoje
                                  GN-383 ZUH 678 Ikarus 260.27
                                  Attached Files

                                  Comment


                                    Rokiškio AP GN-455 JNJ 586 Mercedes-Benz O303-11ÜHE 1988
                                    Attached Files

                                    Comment


                                      Rokiškio AP
                                      Attached Files

                                      Comment


                                        Šiandien Ukmergėje (pagal fotobus, autocuby,, cts baltija" įmonės autobusas)

                                        Comment


                                          Comment

                                          Working...
                                          X