Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Panevėžio apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
    Žiūriu, Rokiškio AP KAVZ'as dar važineja.
    Tai kad Kavz valstybinis ZUH 216 plius čia kitoks modelis matomas...
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Teisingai, ten tikriausiai statybininkų GAZ'as stovi.

      Comment


        Labiausiai tikėtina. Statybininkai tokius tikrai dar naudoja.
        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

        Comment


          Būtų įdomu suskaičiuot, kiek Lietuvoje autobusų stočių yra "prekybos centruose" ir/ar "ne miesto centruose". Net didžiausias Lietuvos tarpmiestinis vežėjas "Kautra" užsikrėtė "sinergija" ir Kauno autobusų stotis bus tik "priedėlis" prie PC "RIMI".

          Comment


            9 stotys su PC:
            Vilniaus. Nors PC atsirado stotyje, o ne stotis buvo įkišta į naujai statomą PC.
            Klaipėdos
            Kauno - dar tik bus
            Palangos (iškelta į naują vietą miesto pakraštyje)
            Kėdainių
            Šiaulių
            Alytaus (iškelta į miesto pakraštį)
            Varėnos
            Rokiškio
            Skuodo

            Mažų parduotuvėlių ar kitokių komercinių objektų stotyse neskaičiavau.

            Utenos nauja stotis irgi lygtai buvo pastatyta statant PC. Bet ji nėra integruota į PC pastatą.

            Dėl ne miesto centro, tai Marijampolės AS buvo iškelta iš centro prie geležinkelio stoties, kas, manau, nėra blogai.
            Alytuje iš centro stotis buvo iškelta į parko teritoriją.
            Kaišiadoryse stotis iš buvusios prie geležinkelio stoties iškelta į parko teritoriją miesto pakraštyje.
            Palangos AS iškelta iš centro į naują vietą miesto pakraštyje.
            Panevėžyje planai iškelti stotį iš centro į parko teritoriją, kas būtų labai blogas sprendimas.

            Kitų stočių vietos nuo tarybinių laikų nesikeitė. Iš kitų ne miesto centre esančių - Ukmergės, Kėdainių, Šilalės, Lazdijų, Rokiškio, Kupiškio, Joniškio.
            Paskutinis taisė Al1; 2015.06.16, 07:35.

            Comment


              Gal kiek ne į temą, bet ar nėra kažkokių planų dėl Druskininkų AS statybų/rekonstrukcijos?

              Nes iš tiesų apmaudu, kad per pastarąjį dešimtmetį tikrai labai stipriai atsinaujinęs miestas iki šiol neturi normalios, naujos autobusų stoties. Net savotiškai gėda prieš turistus, nes autobusų stotis yra pagrindiniai miesto vartai (nėra nei geležinkelio stoties, nei oro uosto).
              Paskutinis taisė Vilnietizz; 2015.06.16, 08:40.
              Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
              Marsrutai.lt tinklaraštis!
              SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

              Comment


                Rokiškio AP KAVZ-3270 darbar važioja tik vestuvininkus, o čia matosi GAZ-3309 statybininkų


                Comment


                  Dar dėl autobusų stočių kartu su prekybos centrais, tai Vilniaus AS irgi integruota su IKI ir tas IKI prekybos centras netgi didesnis negu daugelio naujai pastatytų integruotų. Beje Telšių AS turbūt labai panašiai kaip ir Utenoje vienoje vietoje su IKI centru.

                  Comment


                    Vilniaus stotis liko daugiau mažiau kokia buvo, pertvarkytas tik vidus, įrengiant PC. Visur kitur nauji PC su stotimis kaip priedais prie PC. Telšiai ir Utena - išimtys, nes PC statybai panaudotos tik nedidelės buvusių stočių teritorijų dalys, kaip kompensaciją pastatant naujus atskirus stočių pastatus.

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Dėl ne miesto centro, tai Marijampolės AS buvo iškelta iš centro prie geležinkelio stoties, kas, manau, nėra blogai.
                      Teko apsilankyt, tai ji labai netoli paties centro, per kelias (tikrai mažiau nei 10) minutes pėsčiomis pasiekiau pagrindinę aikštę. Kadangi ankstesnėje stotyje nebuvęs tai mano aikimis ten dar centras atrodė.
                      Žodžiu gal ir ne pats centrinis centras, bet gana centrinė vieta. Blogiau kai iškelia į tokias vietas, iš kurių centras pėsčiomis nepasiekiamas.

                      Comment


                        Dabar Marijampolės buvusios autobusų stoties vietoje RIMI.

                        Comment


                          Specialiai iš Rokiškio ,keleta foto iš naujos Rokiškio AS atidarymo....stotis viena moderniausių bent jau Panevėžio apsk.Rokiškėnai net 10 metų laukė investuotojo kuris tikrai miestiečių nenuvylė ir pagaliau Norfos mažmenos vadovai ryžosi pastatyti PC NORFA sujungus su AS. Neišėjus iš PC NORFOS gali pakliūti tiesiai į stotį.









                          [img]http://foto.terpe.lt/inkelti/20150709/i100_20150709_110214.jpg[/img





















                          Comment


                            Puiku, pagaliau sulaukė.
                            Ir PAZikas šviežiai perdažytas.

                            Comment


                              Man kilo klausimas dėl bilietų kasos: tarpe 15:15 - 3:40 nedirbs kasa?
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Aišku, kad nedirbs. O kam? Po 15 val. tik sekmadieniais keleivių daug - studentai grįžta į Vilnių, Kauną... Kitom dienom išvažiuojančių daugiau iš ryto, nei pavakaryje. Pavakaryje daugiau grįžtančių.

                                Comment


                                  Parašė ROKISKIS Rodyti pranešimą
                                  Specialiai iš Rokiškio ,keleta foto iš naujos Rokiškio AS atidarymo....stotis viena moderniausių bent jau Panevėžio apsk.Rokiškėnai net 10 metų laukė investuotojo kuris tikrai miestiečių nenuvylė ir pagaliau Norfos mažmenos vadovai ryžosi pastatyti PC NORFA sujungus su AS. Neišėjus iš PC NORFOS gali pakliūti tiesiai į stotį.

                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas


                                  Atvaizdas
                                  Nauja stotis - be abejo gerai. Su tuo sveikinam. Bet ta "naujiena" man atrodo tokia "pigiena", kad net baisu - kiekvienoje foto matosi savivaldos (ir projektuotojų) parsidaviliška pozicija prekybos tinklui - viskas padaryta "belekaip". Jau pirmoje (ir pasikartojančioje antroje) foto užrašas ROKIŠKIS su savo herbu pakibęs "tarp žemės ir dangaus". Maršrutų tablo ir kasos "langeliai" nubloškia mažiausiai 10 metų atgal, o laukimo salės vaizdas - į visišką sovietmetį - "informacija ant galusienės", "modernūs" suolai ir ypač tas "standumo" kryžius ant pagrindinės vitrinos (nei vieno laimingo veido). Ir dar tie tvarkaraščiai pusapvaliuose aliuminio rėmeliuose (kur aš mačiau tokius paveikslėlius, nepamenu?). Dabar Rokiškis turi "ko gero moderniausią AS Panevėžio apskrityje", bet likusiems - Biržams, Kupiškiui, Pasvaliui ir pačiam Panevėžiui, pasirenkant tokį kelią, palinkėčiau atidžiau rinktis "sinergetikus".

                                  Comment


                                    O ką Rokiškis iki to turėjo? Bomžyną. Kupiškis irgi nieko gero neturi. Biržuose stotis jau prieš daugiau nei penkmetį suremontuota. Panevėžyje, jei visgi sugalvos iškelti į parko teritoriją, ne pastate, bet stoties vietoje bus tragedija.

                                    Comment


                                      Kažkaip per tamsu autobusų laukimo aikštelėje. Tapati situacija (tik dar baisesnė Šiauliuose) Stotis pakišta po prekybos centru ir apniukusią dieną ten klaidžioji tarsi tamsoje. Labai palanki situacija pakampiuose veistis visokiems degradams ir savo buvimu bei skleidžiamu kvapu pamaloninti laukiančius žmones. Ar neįmanoma įrengti kažkokių švieslangių ar matinės šviesą praleidžiančios dangos?
                                      Neišmeskite spalvų

                                      Comment


                                        Tik taip atrodo nuotraukose, nes kontrastas tarp to, kas po perono stogu ir ne po juo saulėtą dieną labai didelis, todėl fotoaparatas negali parinkti tinkamo režimo.

                                        Comment


                                          ROKIŠKIS

                                          Sveiki! Taigi buvau Rokiškį ir padariau keletą fotografijų:
                                          GN-418





                                          GN-412 Miesto maršrutu:





                                          GN-407 ir Kautros 40.

                                          GN-417

                                          GN-445



                                          GN-376 PAZ-672M CNG







                                          Ir GN-447 Kuris žinoma kaipgi kitaip kai aš atvažiavau turėjo baigti darba, tad foto nelabai gerai...

                                          Manau jau viskas
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X