Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kauno apskrities viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Manau tai bus atsakymas, kodėl "Uma Trans" nusipirko tą MAN SU242 iš Klaipėdos... Gaila Setros gera buvo...

    http://autoplius.lt/skelbimai/setra-...i-5088161.html
    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

    Comment


      Niekas dar nera paminejes, bet esu šiandien portale www.krs.lt pastebejes kai kuriuos priemiestinių grafikų pakeitimus. Pvz. Merula nuo lapkričio, kaip supratau, nuemė nuo 150 viena grafika d.d. Buvo 9 , dabar - 8. Ir Antirijus nuo pirmadienio retina d.d 105 važiavimą.

      Comment


        9-asis grafikas važinėjo nuo Klinikų iki naujųjų Karmėlavos kapinių. Žiemos sezonui tiesiog nuimtas.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          "Merula" Nusipirko gan sena MAN A20 NU**3. Prasta foto:
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            Sprendžiant pagal išvaizdą, pagamintas ne vėliau nei 1998.

            Akimirkai pagalvojau, kad nusipirko ir prikėlė antram gyvenimui šį: http://fotobus.msk.ru/vehicle/999336/

            Comment


              Jau gal 10metų vis viliuosi, kad "Merula" greitu metu užsilenks, o jie vis papildo savo parką laužais, neišsipildanti svajonė vis

              Comment


                Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                Sprendžiant pagal išvaizdą, pagamintas ne vėliau nei 1998.

                Akimirkai pagalvojau, kad nusipirko ir prikėlė antram gyvenimui šį: http://fotobus.msk.ru/vehicle/999336/
                Man tapati mintis buvo kilus
                Paskutinis taisė Mettal; 2016.12.20, 18:08.
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  "Merulos" iškasena. Man labai patinka tokios durys, o ir viduje sėdynes ratu, gali neribotas kiekis stovinčių keleivių tilpt

                  Comment


                    Su naujaisiais, kolegos.
                    Nieks dar neskelbė, bet kėdbuso aikštele jau muo praeitos savaites stovi trys naujai atvaryti berkhof ambasador.

                    Comment


                      Parašė Anti Kedbus Rodyti pranešimą
                      Su naujaisiais, kolegos.
                      Nieks dar neskelbė, bet kėdbuso aikštele jau muo praeitos savaites stovi trys naujai atvaryti berkhof ambasador.
                      Ir jus!
                      Pačia pirma diena visų trijų foto įkeltos į fotobus'a. Reikėjo stebėti...
                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                      Comment


                        "Kautros" nauja Temsa MD9LE šiandien Vilkijoje:







                        Paskutinis taisė rytis001; 2017.03.04, 08:56.
                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                        Comment


                          Naujausi Kėdbuso pirkiniai




                          Bei naujas logotipas ir reklama

                          Comment


                            Naujausias Kėdbuso pirkinys
                            Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2017.05.14, 01:15.

                            Comment


                              Keletas liepos 7 dienos kadrų iš Kėdainių.

                              Comment


                                Megėjiškai nubraižiau Kėdainių priemiestinių-tarpmiestinių stotelių žemėlapį. Bene ką sudomins.
                                Click image for larger version

Name:	DSC_0001f.JPG
Views:	65
Size:	224,0 kB
ID:	1576985

                                Comment


                                  Didesnio formato nėra?

                                  Comment


                                    Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                    Didesnio formato nėra?
                                    Skanerio neturiu, tad su fotoaparatu tik taip pavyko nupaveiksluoti...

                                    **
                                    Ai, čia įkeliant man sumažino... Tai didesniu masteliu čia galima rasti: https://upload.wikimedia.org/wikiped...tel%C4%97s.JPG
                                    Paskutinis taisė Xarru; 2017.08.05, 14:11. Priežastis: papild.

                                    Comment


                                      Nuo spalio 13 d. 150 maršrutas vėl pradėjo užsukti į Ramučius. Gal kas įsivaizduoja, kur dabar Ramučiuose yra jo galinė stotelė? Mat pagal tvarkaraštį yra dar kažkokia stotelė už Ramučių kultūros centro, nors rekonstruotoje Centrinėje gatvėje toliau nėra įrengta jokių stotelių ir apsisukimo vietų.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Vakar atvarytas į Asociacijos "Retromobile" teritorija, buvęs Energetikos ir technikos muziejaus (dar ankščiau - VA) Ikarus 260.37. Rytoj (o gal ir kita diena) bus atitempta ir Škoda 14tr #2410.
                                        Ikarus-260.37, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                                        Ikarus-260.37, Kaunas by Rytis Z., on Flickr

                                        Ikarus-260.37, Kaunas by Rytis Z., on Flickr
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Tai šitaip muziejus saugo eksponatus?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X