Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Troleibusų surinkimas Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė sleader Rodyti pranešimą
    Jei teisingai suprantu, tai pas 14trM ir kai kuriuos 14tr, tos kopėčios yra ne gale, o prie galiniu durų tokios atsilenkiančios pakopos.
    na, teisingai supratai bet tikriausiai pas tuos troleibusus, kur kopėčios yra gale, nebus atlenkiamų pakopų
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      na, teisingai supratai bet tikriausiai pas tuos troleibusus, kur kopėčios yra gale, nebus atlenkiamų pakopų
      Tai aišku jog nėra ir to ir to. Tačiau tu teigei jog ne visi 14tr ir 4trM turi kopetėles, tačiau jie visi turi. Nepriklausomai ar jos gale ir atrodo kaip paprastos, ar atsilenkiančios prie galinių durų, bet jos yra visuose šiuose troleibusuose.

      Comment


        surask 10 skirtumų





        Man vis daugiau klausimų atsiranda...
        Kaip galima vadinti "lietuvišku" troleibusą, kuris skiriasi nuo baltarusiško MAZ tik spalva, veidrodėlių dizainu ir logotipu priekyje? Čia kažkoks savigarbos trukumas ar kažkoks slaptas verslo planas? Kas čia per velniava, kas gali paaiškinti?

        Gal mes ir lietuviškus automobilius "tokiu makaru" jau galim pradėt gaminti kur nors Garliavoje? Surinkai BMW iš dalių, veidrodėlius nuo Audi prikabinai ir pirmyn, lietuviškas automobilis, "Švitrigaila" pavyzdžiui...
        Paskutinis taisė oranger; 2011.11.15, 13:59.

        Comment


          Parašė oranger Rodyti pranešimą
          Man vis daugiau klausimų atsiranda...
          Kaip galima vadinti "lietuvišku" troleibusą, kuris skiriasi nuo baltarusiško MAZ tik spalva, veidrodėlių dizainu ir logotipu priekyje? Čia kažkoks savigarbos trukumas ar kažkoks slaptas verslo planas? Kas čia per velniava, kas gali paaiškinti?
          Man tai atrodo čia tas vadinimas lietuvišku yra dėl kažkokio "povandeninių srovių". Ar ES neskiria kokios paramos, kai vyksta tokia "gamyba" arba parkas atnaujinamas pačioje šalyje arba ES "pagamintais" troleibusais ? Matosi, kad tai oficialiai turi vadintis "Lietuviškas troleibusas", nors visiems akivaizdu jog tik surinktas MAZ.

          Comment


            Pagaliau vis daugiau žmonių įsitikina, kad Amber'is yra paprasčiausias MAZ-ETON T203, surinktas Lietuvoje, ką jau pradėjus jo surinkimą ir rašiau .
            P.S. pažiūrėkite, ką rodo Regitra, įvedus numerį Amber1 - čia dar ir nelegalus numerio perkabinimas ant kitos transporto priemonės .
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              Parašė oranger Rodyti pranešimą
              surask 10 skirtumų

              Atvaizdas


              Atvaizdas


              Man vis daugiau klausimų atsiranda...
              Kaip galima vadinti "lietuvišku" troleibusą, kuris skiriasi nuo baltarusiško MAZ tik spalva, veidrodėlių dizainu ir logotipu priekyje? Čia kažkoks savigarbos trukumas ar kažkoks slaptas verslo planas? Kas čia per velniava, kas gali paaiškinti?

              Gal mes ir lietuviškus automobilius "tokiu makaru" jau galim pradėt gaminti kur nors Garliavoje? Surinkai BMW iš dalių, veidrodėlius nuo Audi prikabinai ir pirmyn, lietuviškas automobilis, "Švitrigaila" pavyzdžiui...
              Matosi dideles orlaides (langeliai ) ir jie yra stumdomi (vadinasi neuzsirakina), o tai gali reiksti tik viena-siuose troleibusuose nera jokio kondicionieriaus. Visose transporto priemonese su kondicionieriais sie langeliai muna mazi (nera reikalo dideliems) ir jie atsivercia (galima juos uztrakinti veikiant kondicionieriui).

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Pagaliau vis daugiau žmonių įsitikina, kad Amber'is yra paprasčiausias MAZ-ETON T203, surinktas Lietuvoje, ką jau pradėjus jo surinkimą ir rašiau .
                P.S. pažiūrėkite, ką rodo Regitra, įvedus numerį Amber1 - čia dar ir nelegalus numerio perkabinimas ant kitos transporto priemonės .
                Numeris ant troleibuso yra netikras, plastikinis. Tai akivaizdžiai matosi, nes nėra numatytos vietos registracijos ir TA lipdukams.
                Paskutinis taisė sleader; 2011.11.15, 15:09.

                Comment


                  Radau net 11:



                  P.S. balta spalva uštušojau klaida.

                  Comment


                    Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                    Radau net 11:

                    Comment


                      Parašė rat
                      Radau 8 skirtumus, ar be 10 niekaip?

                      Atvaizdas


                      Atvaizdas
                      Ar man vienam blogai matosi lietuviško Amberio skirtumai?
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                        Ar man vienam blogai matosi lietuviško Amberio skirtumai?
                        Kaip suprasti?

                        Comment


                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                          Kaip suprasti?
                          Pavyzdi paemiau "rat" nuotrauką, nes jis kažkokia neaiškią spalvą uždėjo ant nuotraukos
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                            Pavyzdi paemiau "rat" nuotrauką, nes jis kažkokia neaiškią spalvą uždėjo ant nuotraukos
                            Viskas ten aišku-raudona.

                            Comment


                              Man tai geriau matyti originalios spalvos nuotrauka su pabrauktom vietom.
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė oranger Rodyti pranešimą
                                surask 10 skirtumų

                                Atvaizdas


                                Atvaizdas


                                Man vis daugiau klausimų atsiranda...
                                Kaip galima vadinti "lietuvišku" troleibusą, kuris skiriasi nuo baltarusiško MAZ tik spalva, veidrodėlių dizainu ir logotipu priekyje? Čia kažkoks savigarbos trukumas ar kažkoks slaptas verslo planas? Kas čia per velniava, kas gali paaiškinti?

                                Gal mes ir lietuviškus automobilius "tokiu makaru" jau galim pradėt gaminti kur nors Garliavoje? Surinkai BMW iš dalių, veidrodėlius nuo Audi prikabinai ir pirmyn, lietuviškas automobilis, "Švitrigaila" pavyzdžiui...
                                Visi daro ,kad posukiu signalai butu kuo aiskiau matomi,o cia is vis Jei stovesi ne tiesiai priesais ,tai ko gero to posukio is viso ir nematysi:-) Tik ta sonine lempute matysi,jei stovesi is sono.

                                Comment


                                  Ko jus stebite tuos skirtumus. Lietuva juk neprojaktuoja ir negamina troleibusų. Juos tik surenka. Čia ir yra MAZ'as. Tik prie šio pavadinimo pritaikė tipo lietuvišką AMBER. Dokumentuose turbut bus koks MAZ AMBER ar panašei. Paprasčiausia su baltarusiais sudaryta sutartis dėl MAZ troleibusų surinkimo ir tiek. Kaip tarybiniais laikais buvo surenkami autobuisai KAROSA.
                                  Paskutinis taisė Boutsen; 2011.11.15, 17:28.

                                  Comment


                                    Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
                                    Kaip tarybineis laikais buvo surenkami autobuisai KAROSA.
                                    Nu ne visai tarybiniais - 1998-1999m. SSRS jau nebebuvo.
                                    Kas dėl tų neva „skirtumų“: langai+orlaidės, veidrodžiai, prietaisų skydelis - viskas yra daroma pagal užsakymą ir tie patys „grynieji“ MAZ gali skirtis dėl to, kad skirtingi miestai užsakė skirtingą komplektaciją.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
                                      Gali būti, Kaune ir Vilniuje taisyklės skiriasi.
                                      Bet kas atsakis jai vairuotoją nutrenks elektra. Juk jis tam neapmokitas, elektriko diplomo neturi, lipant ant stogo reikalinga devėti šalmą. Čia jau yra darbo kodeksas. Tad manau tai galioja ir Vilniui.

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        Nu ne visai tarybiniais - 1998-1999m. SSRS jau nebebuvo.
                                        Kas dėl tų neva „skirtumų“: langai+orlaidės, veidrodžiai, prietaisų skydelis - viskas yra daroma pagal užsakymą ir tie patys „grynieji“ MAZ gali skirtis dėl to, kad skirtingi miestai užsakė skirtingą komplektaciją.
                                        Nu sumaišiau, netarybiniai . Tada dar nesidomėjau VT.
                                        Pritariu tau, kad skirtingi miestai užsako skirtingą komplektaciją.

                                        Comment


                                          Džiaugtis reikia kad renka Lietuvoje, o ne gatavą perka. Gaus darbininkas algą, įvežtos detalės iš NVS - muitai plius pvm, perpardavinėtojas ir sau atsirieks dalį, kažkas atvež dalis - žė jau ir BVP pasikels Lietuvos Nepamirštam "otkatų" - nuo to tik geriau LT biudžetui.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X