Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinių ir užsakomų autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Anykščiai

    Kiti pravažiuojantys.
    Rokiškio Setra. Kauno kryptimi pervežama nemažai keleivių į Kavarską.


    Kautros Temsa į Rokiškį.
    Paskutinis taisė Mettal; 2012.08.11, 14:12.
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Taigi, iš šiandieninės TOKS'o naujų Setrų medžioklės pavyko pagauti tik šią vieną ir dėl tos pačios nelabai apsimokėjo į Vilnių trenktis, nes važiavo pro Kauną. Tamsiai mėlyną Setrą mačiau grįžtančią su Klaipėda-Vilnius (beje laikikliai dviračiams joje sumontuoti), dar viena (žalia triašė) stovi parke, panašu, jog dar neparuošta išvažiuoti į maršrutus. Į Rygą, kur labiausiai tikėtasi, nevažiavo nei viena iš naujųjų, ten dirbo abu Starliner'iai ir kiek senesnė Setra. Kur likusios dvi Setros, deja nežinau, galbūt viena Kijeve, arba užsakomuosiuose.


      Naujas Seknijos pirkinys Neoplan 316K Transliner.


      Egzotika iš Utenos
      Daugiau mano nuotraukų >>>

      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

      Comment


        415HDH praeitą sekmadienį važiavo Nida-Vilnius. Jokios simbolikos, tik rekvizitai gale.

        Comment


          Aną šeštadienį viena iš naujų TOKS Setrų važiavo į Alytų.

          Comment


            MAZ 206 EDS 584

            Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

            Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

            Comment


              Šiandien sugedo Kautros Opalin'as gar. Nr. 235. Patebėjau Ukmergėje, kai jį tempė Tech. pagalbos Ikarus'as. Laikas 19:02

              Atsiprašau už foto kokybę ir rakursus, fotografavau iš automoblio ir su telefonu.





              Paskutinis taisė mandan; 2012.07.17, 12:33.

              Comment


                Parašė mandan Rodyti pranešimą
                Šiandien sugedo Kautros Opalin'as gar. Nr. 235. Patebėjau Ukmergėje, kai jį tempė Tech. pagalbos Ikarus'as.
                Su tuo Ikarusu teko prasilenkti kažkur tarp Kauno ir Jonavos apie 14 valandą. Tai va kur jis važiavo.
                „O kūjis su pjautuvu - juk tai paprastos liaudies, darbininkų ir valstiečių simboliai. Dabar ženkliukus, pirktus Pilies gatvėje, ir kuriuos visą laiką iki uždraudimo nešiodavausi prisisegęs prie kuprinės, turėjau pasidėti į stalčių.“ - Tomizmas

                Comment


                  Šiuo autobusu Dainų Šventės dalyviai iš Plungės turėjo įveikti beveik 300 km



                  (atsiprašau už kokybę- fotografuota telefonu)
                  Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                  Marsrutai.lt tinklaraštis!
                  SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                  Comment


                    Dar keltas naujų TOKS'o Setrų. Kadangi pajūrys dabar jų geriausia kryptis, todėl ir autobusai vieni geresnių, kai bus daugiau laisvo laiko, bandysiu gaudyti pravažiuojančias pro Kauną. Taip pat teko matyti kone visas dviaukštes TOKS'o Setras (naujesnes).

                    Kaip ir Klaipėdos autobusų parko, triašė Setra 415HDH Palangoje




                    Setra 415 GT-HD su dviračių laikikliais.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Pagaliau pavyko pagauti naujausią Zarasų AP pirkinį - 24 metų senumo Setra 211H. Prieš tai priklausė kažkokiai privačiai Lietuvos įmonei, o Zarasai įsigijo šį pavasarį.
                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                      Comment


                        Neoplan N216SHD Jetliner Stotyje


                        Irízar InterCentury (Scania L94IB 4x2). Valst.nr. FUJ 729
                        Paskutinis taisė Mettal; 2012.08.06, 08:12.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          TOKS triašė Setra jau su dideliu TOKS logotipu. Vilnius-Roma.


                          Kautros buvęs Rygos autobusas šiandien žvyrkeliu į Aronijos sodus.
                          Daugiau mano nuotraukų >>>

                          www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                          Comment


                            Briedi, galėtum savo nuotraukas ir į fotobusą įsikelt, tikrai geros
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              Keletas pastaruoju metu darytų nuotraukų.
                              Kautros pilkieji. Beje, autobusas iš Šventosios į Druskininkus nebuvo keičiamas, keitėsi tik vairuotojas.








                              Na, užsakomasis Palangoje Kažin tokį išsinuomot kainuoja pigiau nei turistinį dviaukštį
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                Kautros TEMSA Safari HD Rygoje


                                Vežėjo Bondrida Bova Futura netoli Rundales rūmų.


                                Ir nenustatyto vežėjo taip pat Bova Futura netoli Rundales rūmų.

                                Comment


                                  Šitą raudoną Neoplaną mačiau vakar autobusų stotyje. Kaip atsimenu maršrutas buvo Klaipėda - Vilnius

                                  Comment


                                    Vest Ambassadør 340 ERC 112
                                    Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                    Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                    Comment


                                      Busturo 2117 Kėdainiuose, Radvilų gatvėje

                                      Comment


                                        Kautra pradėjo vežti keleivius iš Vilniaus į Druskininkus, tai ne naujas maršrutas, anksčiau tuo laiku važiuodavo Autoturo autobusai, db šis Kautros Temsa Safari, 113. Kasdien du reisai per dieną į Druskininkus ir atgal į Vilnių.

                                        Comment


                                          Kai važiavau labai gaila autobuso buvo-taaaip medžių šakos daužė...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X