Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[LT] Tarpmiestinių ir užsakomų autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Vlasavos vienas naujesnių pirkinių Berkhof Excellence 2000HL šiandien važiavo vakariniu ekspresu Kaunas-Šventoji, gaila, jog vos su keturiais keleiviais... Iki šiol šio autobuso dar neteko matytuose reisuose.


    Zarasų AP Setra Zarasuose važiuoja į stotį. Niekuo neypatinga, na, bet reikia pasigirti, kad buvau Zarasuose
    Daugiau mano nuotraukų >>>

    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

    Comment


      Vakar Dotnuvoje

      Comment


        Tikriausiai fotografuota tada kai į Nidą buvo paliktas tik vienas reisas, nes toks pilnas Neoplanas tikrai nebūtų

        Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
        Vakar Dotnuvoje
        Atvaizdas
        Velnias, mane užstoja veidrodėlis Šiaip šis Mersas labai geras autobusas, autostradoje šimtą be jokių problemų išima.
        Paskutinis taisė Raikkonen; 2012.08.23, 19:47.
        Daugiau mano nuotraukų >>>

        www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

        Comment


          Parašė Prodigal Stranger
          Ką turėjote omenyje? Šią vasarą nemačiau nei vieno atvejo, kad į Nidą važiuotų du 'Kautros' autobusai. Nuotraukos 'šviežiai iškeptos'.
          Bent mėnesį važiuodavo du "Kautros" autobusai Kaunas - Nida, iš Kauno išv.7.35 ir 8.30. Atrodo, nuo šios savaitės pradžios liko tik vienas - 8.30. Visgi, jau rudeniop...

          Comment


            Įtariu, kad 7.35 nestodavo Klaipėdos stotyje, nes kelionės laikas buvo trumpesnis, nei išvykstančio 8.30.

            Comment


              Parašė Linas Rodyti pranešimą
              Įtariu, kad 7.35 nestodavo Klaipėdos stotyje, nes kelionės laikas buvo trumpesnis, nei išvykstančio 8.30.
              Stodavo, bet į atvažiuodavo 5 min. greičiau nei vėlesnis reisas, tuo tarpu tarp Klaipėdos-Nidos važiuodavo 5 min. ilgiau. Įdomiai VKTI tvarkaraščius sudarinėja...
              Daugiau mano nuotraukų >>>

              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

              Comment



                Comment


                  Šiandien

                  Comment


                    Paskutinis Klap'o reisas į Palangą šiemet.
                    Daugiau mano nuotraukų >>>

                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                    Comment


                      Panevėžio stotyje
                      Neoplan N116 Cityliner #3427 Panevėžys - Kaunas


                      Bova Futura FHD12 #3416


                      Karosa B732 #2204 Panevėžys - Sodeliai

                      Comment


                        Klaipėda, autobusų stotis. TOKSo Setra -31

                        Comment


                          Parašė IKARUS2118 Rodyti pranešimą
                          Panevėžio stotyje
                          Neoplan N116 Cityliner #3427 Panevėžys - Kaunas
                          Atvaizdas


                          Bova Futura FHD12 #3416
                          Atvaizdas


                          Karosa B732 #2204 Panevėžys - Sodeliai
                          Atvaizdas
                          Labai issamiai galima suprasti reisa Panevezys-Sodeliai tokio miesto LT nezinau, o kad i Panevezio sodus vaziuoja tai aisku ir taip.
                          Tik keista,kad si reisa atlieka 2-os kolonos (miesto) masina, o ne priemiestine-tarpmiestine 3-ios kolonos.

                          Comment


                            Sodeliai- tai kaimas Panevežio raj.ir su kolektyviniais sodais nieko bendro neturi.

                            Comment


                              Kelios nuotraukos iš vakar įvykusių "Linavos" meistriškumo varžybų






                              Comment


                                O Panevėžys nedalyvavo?

                                Comment


                                  Tęsiu toliau.
                                  Varžybų nugalėtojai - Kautra "Senior" su Temsa Safari RD. Puikiai pasirodė parko veteranai, tiesa, Kautra į Kėdainius atvežė net tris komandas Kautra "Senior", Kautra "Junior" (čia jaunieji vairuotojai) ir Kautra Cargo (fūros).











                                  Mano mėgėjiškas video, kad įsivaizduotumėte, kaip viskas atrodė.


                                  Naujausi ir geriausi autobusai varžybose.


                                  Busturas liko šeštas.




                                  Parašė ArtEGO Rodyti pranešimą
                                  O Panevėžys nedalyvavo?
                                  Deja, ne.
                                  Paskutinis taisė Raikkonen; 2012.09.09, 18:22.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                  Comment


                                    Gal dar kažkas gali įmesti pora nuotraukelių KLAPo autobuso?

                                    Comment


                                      Vakar Panevėžio stotyje
                                      Neoplan N4411U Centroliner #2176 Panevėžys - Kaubariškis

                                      Comment


                                        Zarasų AP autobusas Klaipėdoje nakvoja nuolat.

                                        Comment


                                          Su tuo, kad tai ne pavienis atvejis, t.y. ne kokius nors turistus atvežęs autobusas nakvojo stotyje (juk ne visi tą žino). Tai reguliarus maršrutas, kuris veikia tikrai galbūt jau kelis dešimtmečius. Tik man labai įdomu, kiek ilgai dar jis gyvuos, turint omenyje šiuos blogus viešajam transportui laikus. Nes kiek teko matyti, keleivių nėra labai daug.
                                          Paskutinis taisė Al1; 2012.09.11, 10:33.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X