Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Volvo 7700 #723 32
    Paskutinis taisė Arelis; 2013.05.05, 07:37.
    My Flickr
    My Trainpix

    Comment


      2013-05-07 MAN Lion's, City A21 NL273 CNG 937 36





      Paskutinis taisė Mettal; 2013.05.07, 15:21. Priežastis: Išimti nuotraukų dubliai
      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

      Comment


        Vilniaus senamiesčio autobusas Nr 921 Lentvaryje.

        Comment


          Vakar berods šį autobusą ir Salininkuose mačiau. Gal bando susipažinti su naujais būsimais maršrutais?
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Vakar berods šį autobusą ir Salininkuose mačiau. Gal bando susipažinti su naujais būsimais maršrutais?
            Gali būti, kad bando testuoja būsimus maršrutus.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              Kaip kažkada minėjau, kad MAN Lion's, City A21 NL273 CNG dirbs 35A/76 jungtiniame grafike. Štai ir įrodymas, kad jis dirbo 35A maršrute.
              2013-05-08 MAN Lion's, City A21 NL273 CNG 936


              Antro šanso pagauti šį autobusą 35A maršrute nebus. Šiandien buvo pirmas ir paskutinis šansas jį pagauti. Kaip matote pavyko pagauti tik jo priekį, nes nebuvo daug laiko padaryti daugiau foto, nes šiuo autobusu važiavau po darbo namo, o jis nuo darbovietės jau buvo paskutinis.
              Paskutinis taisė Mettal; 2013.05.09, 09:06.
              Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

              Comment


                Ko gero paskutinis autobusas, kuris buvo įsigytas Leilando maršrutų aptarnavimui. Kai Leilandas neteko visų savo didžiųjų autobusų maršrutų, visi jo autobusai kažkur dingo, o štai šis - beveik prieš pasibaigiant TA galiojimui - kaip tik išlindo.

                MAN SUE242, valst. nr. GET397, Santariškių gatvė, 2013-05-08



                Mercedes-Benz O405GN, nr. 059, Salininkų gatvė, 42 maršrutas, 2013-05-11



                MAN NL273 Lion's City CNG, nr. 933, Laisvės prospektas, 32 maršrutas, 2013-05-12



                Volvo 7700A, nr. 709, Stotis, 54 maršruto pertraukiamas grafikas, 2013-05-13

                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Karosa B741 nr. 114, 73 maršrutas, Švitrigailos gatvė.

                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Paskutinės nuotraukos, darytos senuoju fotoaparatu:
                    Mercedes benz 0530 Citaro #157. 20 maršrutas


                    Mercedes benz 0405G #470. 43 maršrutas į parką.


                    Man NG262 #598. 42 maršrutas


                    Pirmosios nuotraukos, darytos naujuoju fotoaparatu:
                    Man NG313 CNG #885. 31 maršrutas


                    Volvo 7700 #751. 43 maršrutas
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Šiandien:
                      Volvo 7700A #777. 19 maršrutas


                      Mercedes benz 0405G #474. 26 maršrutas. Neseniai gavo Karosos švieslentę.


                      Mercedes benz 0405GN2 CNG #912. 43 maršrutas


                      Volvo 7700 #718. 52A maršrutas
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Transrevio Mercedes benz Sprinter 311CDI, valst. nr. BEM 102


                        Mercedes benz Sprinter 311CDI, valst. nr. BGH 082
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          "Vilniečio" autobusas - Volvo 7700 nr. 798, 27 maršrutas, Šeimyniškių g. / Kalvarijų g.
                          Kiek žinau, jis toks ne vienintelis yra.



                          Carrus K204 City L nr. 853, 33 maršrutas, Šventaragio gatvė



                          Volvo 7700 nr. 716, 10 maršrutas, Šventaragio, Pilies ir Barboros Radvilaitės g. sankryža

                          Paskutinis taisė Mettal; 2013.06.25, 20:08.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Šiandien 7:50val. 10maršrutą vis dar mačiau V.Kudirkos aikštės stotelėje Vilniaus gatvėje. Nuo kada vėl atnaujinta senoji trasa Šventaragio gatve?
                            دائما الليتوانيه

                            Comment


                              Kažkas pasiklydo... Nuo šiandien 10, 11 ir 33 važiuoja įprastomis trasomis.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Tas "Vilniečio" autobusas gal yra vienas iš tų, kurie važinės greitaisiais maršrutais?

                                Beje, Šventaragio gatvėje tai biški žiūriu autobusai kelia dulkes. Gal ten dar nespėjo pravalyt?

                                Comment


                                  Parašė Creatium Rodyti pranešimą
                                  Tas "Vilniečio" autobusas gal yra vienas iš tų, kurie važinės greitaisiais maršrutais?
                                  Deja, nežinau kaip čia bus.

                                  Beje, Šventaragio gatvėje tai biški žiūriu autobusai kelia dulkes. Gal ten dar nespėjo pravalyt?
                                  Pati rekonstrukcija dar nėra baigta - ne visi pėsčiųjų takai pakloti.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Įtariu, kas su ta spalvų juosta bus tik nauji autobusai, dirbantys greituosiuose maršrutuose. Šiandien mačiau naują MAN'ą su tokia juosta.

                                    Comment


                                      Neįprastas vaizdas šiame maršrute vasaros sezono metu
                                      621 36







                                      Nepavydžiu šio autobuso maršruto vairuotojui, ką jis turėjo ištverti važiuodamas piko valandomis.

                                      Jeigu nuo š. m. liepos mėn. 1 d. dirbs tokie autobusai 36, 66, 76 maršrutuose tai jie nesusitvarkys su poilsiautojų, sodininkų ir gyventojų srautais. Galiu garantuoti, kad parkas nespės į juos siųsti rezervų, nes sulūš vienas po kito autobusas. Vakar dėl didelio keleivių srauto sulūžo Mercedes Benz 505 dirbęs 35A/76 autobusų maršrutuose.
                                      Paskutinis taisė Naujaneriai; 2013.06.26, 19:23.
                                      Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                      Comment


                                        Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                        Įtariu, kas su ta spalvų juosta bus tik nauji autobusai, dirbantys greituosiuose maršrutuose. Šiandien mačiau naują MAN'ą su tokia juosta.
                                        Yra keli Man'ai (o gal ir visi), apklijuoti juosta viršuje. Daugiau neteko matyti tų lipdukų ant autobusų
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Parašė autobusas36 Rodyti pranešimą
                                          Vakar dėl didelio keleivių srauto sulūžo Mercedes Benz 505 dirbęs 35A/76 autobusų maršrutuose.
                                          Didžioji dauguma gedimų kyla ne dėl per didelio keleivių skaičiaus. Tokie autobusai, kaip nr. 505 labai kaista. Ir išvis su tokiu prastu finansavimu ir techninio personalo požiūriu į autobusų priežiūrą, stebuklas, kad dar yra ką leisti į maršrutus.

                                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                                          Yra keli Man'ai (o gal ir visi), apklijuoti juosta viršuje. Daugiau neteko matyti tų lipdukų ant autobusų
                                          Dar tikrai ne visi nauji MANai apklijuoti. Bent jau vakar tai 798 bei 932 buvo vieninteliai tokie, kuriuos užmačiau su šiom juostom.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X