Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus autobusų fotogalerija

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Papildymas prie Mettal pranešimo.
    Praeitą savaitgalį TOKS'o bandyto Isuzu Citiport salonas.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Volvo 7700A 775, Jeruzalės g., 1G maršrutas:
      Paskutinis taisė denisas; 2015.11.06, 13:39.

      Comment


        Berkhof Jonckheer-G 168, Vilnius by Denis Simonov, on Flickr


        Mercedes-Benz O405GN2 3002, Vilnius by Denis Simonov, on Flickr
        Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

        Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

        Comment


          Retorinis klausimas - ar, pasibaigus visokioms "europinių" programų lėšoms, Lietuvos miestų AP pajėgūs savarankiškai įsigyti naujus miesto autobusus? Sprendžiant iš šių metų pirkinių taip neatrodo...

          Comment


            Prailgintų stebuklų metas atėjo ir į Antakalnį - pertraukiamo tvarkaraščio 50 - prailginta "Karosa" (atsiprašau už prastą kampą, visapus - stulpai..). Tikėtina, kad pakeitė čia galimai turėjusį dirbti vieną iš dujinių senolių, kuris vakar Parko g. žiede (6g) parodė visų savo žibintų spektaklį, bet taip į reisą ir neišvažiavo...



            Prie progos dar - pertraukiamo tvarkaraščio 17:

            Comment


              MAN A21 Lion's City NL273 CNG 942, Vilnius by Denis Simonov, on Flickr
              Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

              Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

              Comment


                Kartais ne Saffle pakeitė? Nes šiame maršrute mačiau Noge ir Saffle.
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Kartais ne Saffle pakeitė? Nes šiame maršrute mačiau Noge ir Saffle.
                  Teisingai matei - šiandien jie abu dirba 11. Tokių kombinacijų dar niekad nesu sutikęs.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Antrojo troleibusų parko Castrosua CS40 #545 salonas su pakeistomis sėdynėmis iš nurašytų troleibusų Škoda. Galimai buvo pakeistos sėdynės po nedidelio gaisro pernai lapkritį 63-am maršrute.
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      Taip, sėdynės pakeistos po gaisro. Keista, kad niekas per metus laiko to nepastebėjo. Šiaip nėra labai patogu ant jų sėdėti, nes kai kuriuos sėdynės išsikiša ir nėra vietos kojoms.

                      Comment


                        Na, nepatogiausios vietos, kiek pastebėjau, yra virš rato iškilimo.
                        Beje, prie galinių durų nėra kojas saugančio metalo.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Ar tik 545 sėdynės pakeistos troleibusinėmis? Atrodo, kad dar vienam Castrosua jos irgi pakeistos. Bet visumoj ne tik nepatogu, bet ir atrodo pobaisiai, gal čia dėl to, kad žinau, jog išluptos iš troleibuso.

                          Comment


                            Kiek turime informacijos, tik 545 yra su pilnai pakeistom sėdynėm iš troleibuso. 544 turi keturias paskutines (prie variklio) sėdynes iš Škoda 14TrM.
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                              Taip, sėdynės pakeistos po gaisro. Keista, kad niekas per metus laiko to nepastebėjo. Šiaip nėra labai patogu ant jų sėdėti, nes kai kuriuos sėdynės išsikiša ir nėra vietos kojoms.
                              Pastebėti jau seniai buvo pastebėta (ne mano). Tiesiog nebūtinai gi visi turi kelti nuotraukas ar apie tai rašyti
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Naujiena. 2-ojo parko MB O405GN nr. 299 (analogiškas jau turimam 3003), 4G maršrutu Pilaitės pr.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Neteko užmatyti mėlynas spalvos Mercedes benz O405GN2? Apie šį Mercedes buvo forumietis D.S. paminėjęs.
                                  Ir ar šis autobusas pakeitė kažkurį iš turimų troleibusistų Mercedes?
                                  Daugiau mano nuotraukų >>
                                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                                  Comment


                                    Vilsicaras (MB Sprinter 311CDI), gn 9201, 13 maršrutas.

                                    Comment


                                      Parašė Aviat Rodyti pranešimą
                                      Ar tik 545 sėdynės pakeistos troleibusinėmis? Atrodo, kad dar vienam Castrosua jos irgi pakeistos. Bet visumoj ne tik nepatogu, bet ir atrodo pobaisiai, gal čia dėl to, kad žinau, jog išluptos iš troleibuso.
                                      Na aš įvertinčiau - nostalgiškai Įlipus man akis iškart prikaustė.

                                      Comment


                                        Kokybė nekokia, bet gana neįprasti autobusai:

                                        2-u - dujinis senolis


                                        o 34 - prailgintas

                                        Comment


                                          Parašė Xarru Rodyti pranešimą
                                          Kokybė nekokia, bet gana neįprasti autobusai:

                                          2-u - dujinis senolis
                                          Atvaizdas


                                          o 34 - prailgintas
                                          Atvaizdas
                                          Labai keista, kad keleiviai yra įlaipinami tik per pirmąsias durys, o antrosios ir trečiosios durys uždarytos. Grąžino pirmųjų durų tvarka?
                                          Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X