Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė do. Rodyti pranešimą

    Nors būtų šaunu, bet nemanau. Nieks neperka tiesiog vieno autobuso, nebent būtų žinoma kad ateityje atvyks dar bent keli.
    Tai dar prieš perkant gal dar kartą pratestuoti nori?

    Comment


      Parašė do. Rodyti pranešimą

      Nors būtų šaunu, bet nemanau. Nieks neperka tiesiog vieno autobuso, nebent būtų žinoma kad ateityje atvyks dar bent keli.
      Bent jau Vilniuje testavo B941 Karosą (1999-ais) ir paskui ją nusipirko. Galimas analogiškas scenarijus
      Daugiau mano nuotraukų >>
      Mano rajonas ir apylinkės >>

      Comment


        Galimas, bet reikia turėti omenyje, kad anuomet nebuvo privalomas kiekvieno pieštuko ir trintuko pirkimas per viešuosius pirkimus.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Nemanau, kad pirko, juk dar nesibaige konkursas naujoms transporto priemonems.

          Comment


            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
            Galimas, bet reikia turėti omenyje, kad anuomet nebuvo privalomas kiekvieno pieštuko ir trintuko pirkimas per viešuosius pirkimus.
            O kas sakė, kad pirkti autobusus reikia konkurso? Volvos puikus pavyzdys
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Volvo "pirkimas" taip pat vyko per konkursus. Tik tiek, kad pirkimo objektas buvo ne tas. Čia kaip "pirk pieštuką - drožtukas dovanų". Tai ką KA nusipirko, kad dovanų gavo naują Scania?
              Viešojo transporto temų rodyklė >>

              Comment


                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                Volvo "pirkimas" taip pat vyko per konkursus. Tik tiek, kad pirkimo objektas buvo ne tas. Čia kaip "pirk pieštuką - drožtukas dovanų". Tai ką KA nusipirko, kad dovanų gavo naują Scania?
                Ar ji tikrai jau 100% priklauso KA negaliu nei paneigti, nei patvirtinti, nes kol kas nieko nežinau
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  JZZ 669 šiandien 161 maršrute.

                  Comment


                    Anksčiau ar vėliau tai turėjo įvykti. Šiandien 21, 31A, 32, 63 - mažos talpos autobusai.

                    Comment


                      Metai nauji, bėdos tos pačios. Retoje škodoje šilta. Kiek važiavau šią savaitę, visose buvo šalta, išskyrus 350..

                      Comment


                        Parašė do. Rodyti pranešimą
                        Anksčiau ar vėliau tai turėjo įvykti. Šiandien 21, 31A, 32, 63 - mažos talpos autobusai.
                        o mane už šitą žinią buvo kas vos ne durnium apskelbė. Sulauksim ne už ilgo ir darbo dienomis mažos talpos autobusų.

                        Comment


                          Parašė disident Rodyti pranešimą
                          Metai nauji, bėdos tos pačios. Retoje škodoje šilta. Kiek važiavau šią savaitę, visose buvo šalta, išskyrus 350..
                          nes nėra ka įjungti o vairuotojai šildosi papildomai atsinešę paprasčiausius buitinius šildytuvus.

                          Comment


                            Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                            nes nėra ka įjungti o vairuotojai šildosi papildomai atsinešę paprasčiausius buitinius šildytuvus.
                            Nekaltinu vairuotojų, ne jie turi tuo rūpintis. Kaip tuos šildytuvus išeina pajungti? Juk neatitinka srovės/įtampos?

                            Comment


                              Parašė disident Rodyti pranešimą

                              Nekaltinu vairuotojų, ne jie turi tuo rūpintis. Kaip tuos šildytuvus išeina pajungti? Juk neatitinka srovės/įtampos?
                              nes yra troleeibusuose konverteriai keičiantys srovę iš nuolatinės lygtais apie 600V į kintamą 220V. Yra išvestos normalios rozetės.
                              O vairuotojų dabar rūpestis tik atidirbt savo valandas ir viskas.
                              Paskutinis taisė egiscrypth; 2018.01.14, 10:04.

                              Comment


                                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

                                o mane už šitą žinią buvo kas vos ne durnium apskelbė. Sulauksim ne už ilgo ir darbo dienomis mažos talpos autobusų.
                                Apskelbė ne dėl minėtų maršrutų, o dėl 37.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė Mettal Rodyti pranešimą

                                  Apskelbė ne dėl minėtų maršrutų, o dėl 37.
                                  tai tik rašiau kad kaip pavyzdį tą 37 maršrutą.

                                  Comment


                                    Dabar važinėja asmenys įvairiais maršrutais ir grafikais surašinėja detaliai kur ir kiek įlipa ir išlipa pagal juos nusprendżiant kur galima leisti mažos talpos autobusus

                                    Comment


                                      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                                      Dabar važinėja asmenys įvairiais maršrutais ir grafikais surašinėja detaliai kur ir kiek įlipa ir išlipa pagal juos nusprendżiant kur galima leisti mažos talpos autobusus
                                      Trumpiau tariant - natūrinis keleivių srautų skaičiavimas transporto priemonėse?
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą

                                        Trumpiau tariant - natūrinis keleivių srautų skaičiavimas transporto priemonėse?
                                        Taip o ne pagal komposteriu atsižymėjusių keleivių duomenimis, nes šitie duomenys apgailėtini

                                        Comment


                                          darbo dienomis važiuos mažos talpos autobusai 21 maršrute (pamaininiame) ir 28 maršrute (pamaininiame).

                                          Comment

                                          Working...
                                          X