Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Lyg tai siandien dar viena nauja midibusa maciau garaziniu 324

    Comment


      Gautas šiandien dar neįregistruotas, neatlikta techninė apžiūra, nedraustas. Linijoj dar nedirbo, garažinis suteiktas 325.

      Comment


        Parašė uksas Rodyti pranešimą
        Lyg tai siandien dar viena nauja midibusa maciau garaziniu 324
        Kad jau kolega Valius Kėdainietis spėjo jį pagauti.
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Avarinis 672 nebus remontuojamas. Kėbului padaryta per didelė žala. Šis autobusas taps variklio (DAF) ir pavarų dėžės (ZF) donoru.

          Comment


            Gal yra kokios informacijos apie paskutinį gautą mikroautobusą/midibusą - 325? (valstybinis nr., modelis ar pan.)
            Viešojo transporto temų rodyklė >>

            Comment


              As pridesiu, kad naujas 44marsutas tiesiog puikus. Pats midbusas tikrai geros bukles, vairuotojas sako laba diena, viso gero. Minusas tas, kad stoja stotelese, kur nera keleiviu ir gan letokai vaziuoja. Bet bent jau Romainiuose stotelese maciau zmones jo laukia. Zodziu tikrai pasisekes reikalas. Aisku nekuriems geriau 25metu senumo koNfortas

              Comment


                Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                As pridesiu, kad naujas 44marsutas tiesiog puikus. Pats midbusas tikrai geros bukles, vairuotojas sako laba diena, viso gero. Minusas tas, kad stoja stotelese, kur nera keleiviu ir gan letokai vaziuoja. Bet bent jau Romainiuose stotelese maciau zmones jo laukia. Zodziu tikrai pasisekes reikalas. Aisku nekuriems geriau 25metu senumo koNfortas
                44 -o tvarkaraštis turėtų būti labiau suspaustas, nes mažas autobusiukas yra manevringesnis, greičiau pasiekia reikiamą greitį etc. Dabar pritaikė tuos pačius stotelių pravažiavimo laikus kaip autobusams.

                Kitas dalykas - bent jau šiame maršrute tikrai turėtų veikti STOP mygtukai, kas padėtų dar labiau sutrumpinti kelionės laiką. Jeigu stotelėje nėra keleivių, o autobuse mygtuko niekas nepaspaudė, važiuojame toliau nesustoję.
                Paskutinis taisė disident; 2013.12.21, 13:17.

                Comment


                  Turetu. Dabar vaziuoja nuo Pilies iki Romainiu per 30min, kaip per toki laika anksciau A24 atvaziuodavo.

                  Comment


                    Jau vazineja KA 321 HAS 952, bei 801 GZT209. Turiu foto, bet telefonines, tai nededu. Tas 321 turi 9vietas ir trys atlenkiamos, mano manymu mazoka...

                    Comment


                      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                      As pridesiu, kad naujas 44marsutas tiesiog puikus. Pats midbusas tikrai geros bukles, vairuotojas sako laba diena, viso gero. Minusas tas, kad stoja stotelese, kur nera keleiviu ir gan letokai vaziuoja. Bet bent jau Romainiuose stotelese maciau zmones jo laukia. Zodziu tikrai pasisekes reikalas. Aisku nekuriems geriau 25metu senumo koNfortas
                      Net nera ka lyginti normalaus autobudo ir mikruskes komforto. Kad ir autobusui 25 metai. Priedo autobuse jautiesi kaip zmogus vaziuojantis civilizuotu transportu, o ne kaip pusiau dusmaninio mikriuko keleivis. Fizinis komfortas truputi geresnis autobuse, o psichologinis - besalygiskai geresnis.
                      Aisku yra tam tikra keleiviu-mikriuku megeju kategorija, kuriems tai priimtina.
                      Paskutinis taisė Gator; 2013.12.23, 19:43.

                      Comment


                        Turbūt daugeliui teko matyti KA techninės pagalbos vilkiką IVECO. Nors ant kėbulo nėra garažinio numerio, tačiau vilkiko kelionės lape nurodomas garažinis numeris 329. Beje, šis vilkikas dėl įspėjamųjų geltonų švyturėlių šmaikščiai vadinamas "cirku".

                        Comment


                          dabar kruva klausimu
                          ar tokiu autobusu kaune buvo ir kur jie dabar:
                          1.Neoplan N4014NF
                          2.VanHool A124
                          3.DeltaPlan City S
                          4.DAB Silkeborg
                          5.MAN SL200
                          6.Scania CR112
                          7.Ajokki
                          8.Kutter 9

                          iskarto aciu!
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                            dabar kruva klausimu
                            ar tokiu autobusu kaune buvo ir kur jie dabar:
                            1.Neoplan N4014NF
                            2.VanHool A124
                            3.DeltaPlan City S
                            4.DAB Silkeborg
                            5.MAN SL200
                            6.Scania CR112
                            7.Ajokki
                            8.Kutter 9

                            iskarto aciu!
                            Atsakymus galima rasti Čia

                            Comment


                              Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                              Atsakymus galima rasti Čia
                              aciu bet as rusiskai tai nemoku
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                aciu bet as rusiskai tai nemoku
                                Tai ir lietuvių kalbą ten galima pasirinkti.

                                Comment


                                  Ar kam nors pavyko užfiksuoti, kaip sugedusius KA autobusus šiandien į garažą tempė traktorius T-150k?

                                  Comment


                                    Solaris 613 pakeite vn i HAT 559

                                    Comment


                                      44 šiandien vakare važinėjo http://fotobus.msk.ru/vehicle/423999.

                                      Comment


                                        Taip, vakar remonte stovėjo 2 iš 4 midibusų. Šiam maršrutui aptarnauti reikia 3. Teko į liniją išleisti šį nesusipratimą. Vienam pavarų dėžė nejungė aukštesnių pavarų, o kitam sutriko variklio valdymo elektronika, krito variklio galia, pradėjo dūminti.

                                        Comment


                                          O kaip DAB Silkeborg?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X