Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė disident Rodyti pranešimą
    Šviesus plaukas - tamsus protas ;D
    Pirma, čią ne vairuotoje išlipa. Antra, šioje vietoje štangos nukrenta jai nesisaugai šios kreivukės. Be to šio troleibuso vairuotoje nestreikavo, nes buvo dekretinėse.

    Comment


      Parašė Boutsen Rodyti pranešimą
      Pirma, čią ne vairuotoje išlipa. Antra, šioje vietoje štangos nukrenta jai nesisaugai šios kreivukės. Be to šio troleibuso vairuotoje nestreikavo, nes buvo dekretinėse.
      Gedai, 342 vairavo ne ta kur is dekretiniu, o streikuotojas labai naglas jos porininkas si menesi, . paziurek i planus ir suprasi apie ka parasiau.
      Paskutinis taisė OneMillion; 2011.08.17, 22:52.

      Comment


        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
        Gedai, 342 vairavo ne ta kur is dekretiniu, o streikuotojas labai naglas jos porininkas si menesi, . paziurek i planus ir suprasi apie ka parasiau.
        Aišku. Supratau. Dabar prisiminiau

        Comment


          Parašė Taut. Rodyti pranešimą
          Ar yra kažkoks konkretus terminas, iki kada visus troleibusus perdažys žaliai?
          Manau neperdažynės, nebent jei troleibusas bus po kapitalinio remonto tada perdažynės.

          Comment


            Kai kurie troleibusai net nebus perdažinėjami, o bus nurašyti. Manau visi (arba bent dauguma) iki nr. 281, plius Talino reprodukcija (354-363). Taip, kad lieka ne tiek ir daug.

            Comment


              Parašė rufas...tr Rodyti pranešimą
              Kai kurie troleibusai net nebus perdažinėjami, o bus nurašyti. Manau visi (arba bent dauguma) iki nr. 281, plius Talino reprodukcija (354-363). Taip, kad lieka ne tiek ir daug.
              O ka tokia bloga jų būklė?

              Comment


                Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                O ka tokia bloga jų būklė?
                manau, kad taip šiaip manau kažkaip nenoriai "Autrolis" varo "Škoda" troleibusus į kapitalinį remontą aišku, galiu ir klysti
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  klysti, remontuojamas net 273, o 278 jau sutvarkytas ir dirba 5 marsrtute nestumkite cia

                  Comment


                    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                    klysti, remontuojamas net 273, o 278 jau sutvarkytas ir dirba 5 marsrtute nestumkite cia
                    nestumiu tiesiog savo nuomonę pasakiau man rodos, Kaunas turi mažiau suremontuotų "Škoda 14tr" troleibusų negu Vilnius
                    Daugiau mano nuotraukų >>
                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                    Comment


                      mes apskritai turime maziau troleibusu nei vilnius, o ziurint santyki, tai mes turime daugiau suremontuotu kapitaliskai nei vilnius.

                      Comment


                        Dar perdazinejami nebutinai zaliai. Yra ir atnaujintu dvispalviu, kurie pakankamai egzotiskai atrodo

                        Comment


                          Parašė Pauliukas Rodyti pranešimą
                          Dar perdazinejami nebutinai zaliai. Yra ir atnaujintu dvispalviu, kurie pakankamai egzotiskai atrodo
                          kažkaip man būtų priimtiniau, jei Kauno troleibusai būtų žalia spalva [pavyzdys Vilniaus troleibusai visi lyg vieno vienodom spalvom] beje, šio mėnesio gale Vilniaus viešasis transportas pirks 13naujų troleibusų
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            uztad musu parkas nebus panasus i zoologijos soda, tik solariai ir skodos, o pas jus dar bogdanai

                            Comment


                              Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                              uztad musu parkas nebus panasus i zoologijos soda, tik solariai ir skodos, o pas jus dar bogdanai
                              Ir dar vienintelis Jelcz/PNTKM M120MTE troleibusas Vilniuje, numeris 1650 http://transphoto.ru/vehicle/13147/#n13157

                              Comment


                                Šiandien mačiau tempiamą sugedusį 36 maršruto raudoną, berods Scania markės, autobusą. Garažo Nr.2222. Prašome registruoti šį "incidentą"

                                Comment


                                  Parašė vilijampolietis Rodyti pranešimą
                                  Šiandien mačiau tempiamą sugedusį 36 maršruto raudoną, berods Scania markės, autobusą. Garažo Nr.2222. Prašome registruoti šį "incidentą"
                                  Šis autobusas kada nors ir ratus pames

                                  Comment


                                    O kur dingo troleibusas Škoda 14Tr02 garažinis numeris 358? Kažkaip nesimato jo, gal atsitiko kas?

                                    Comment


                                      autobusu parke stovi

                                      Comment


                                        Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
                                        autobusu parke stovi
                                        O kodėl stovi? Šeip poilsiauja ar remonto laukia kokio gal?

                                        Comment


                                          Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                          O kodėl stovi? Šeip poilsiauja ar remonto laukia kokio gal?
                                          358 vairuotoja dirbusi su pertraukiamu grafiku 4 maršrute perėjo į 344 troleibuso ekipažą ir dirba su pamainomis. Tad 358 liko laisvas ir tapo rezerviniu. Šitam 358 jau reikia kapitalinio remonto, nes paskutiniu metu daugiau stovėjo dirbtuvėse negu važiavo.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X