Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rytis001
    336 netradiciskai 11t
    Taip yra todėl, nes visi troleibusai su ekipažais bus mėnesiui keliami į kitus maršrutus (pvz 345 paprastai dirba 5-am maršrute, o šį mėnesį gali ir kitur dirbti). Norėjo įvesti tvarką, kad vieną dieną troleibusas A dirba X maršrute, o kitą dieną kitam maršrute (analogišką, kuri galioja autobusų parke).
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      Taip yra todėl, nes visi troleibusai su ekipažais bus mėnesiui keliami į kitus maršrutus (pvz 345 paprastai dirba 5-am maršrute, o šį mėnesį gali ir kitur dirbti). Norėjo įvesti tvarką, kad vieną dieną troleibusas A dirba X maršrute, o kitą dieną kitam maršrute (analogišką, kuri galioja autobusų parke).
      Koks tokio mėtymo tikslas? Kad vairuotojui neatsibostų ta pati trasa?

      Comment


        Jau kelis kart važiuojant troleibusu tenka susitepti rankas.(per mėnesį kelis kartus pavyko susitepti rankas). Iškilo klausimas ar troleibusai yra valomi iš vidaus ? tenka pastebėti tiek dulkes (ant turėklų, ant komposterių), tiek voratinklius troleibuso viduje, ypač Solariuose.

        Comment


          Parašė disident Rodyti pranešimą
          Koks tokio mėtymo tikslas? Kad vairuotojui neatsibostų ta pati trasa?
          Tikslaus atsakymo, kodėl taip daroma, neturiu. Vairuotojai kaip tik nori dirbti savuose maršrutuose.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Po piketo prie savivaldybės viršininkas padarė taip. Dabar keliaus per maršrutus. Nuimti maištingi vairuotojai nuo Solaris troleibusų ant senųjų Škodų.

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Tikslaus atsakymo, kodėl taip daroma, neturiu. Vairuotojai kaip tik nori dirbti savuose maršrutuose.
              dėl mėtymo yra labai paprastas tikslas, nes vieni maršrutai yra lengvi keleivių srautai skirtingi o statistika dėl reguliarumo yra asmeniška todėl yra nesąžininga lyginti vairuotojus bendroje statistikoje kai vieni dirba sunkiuose o kiti lengvuose maršrutuose.
              Beje mėtys kas dieną vis kitame maršrute kaip yra šiuo metu autobusuose.

              Comment


                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                dėl mėtymo yra labai paprastas tikslas, nes vieni maršrutai yra lengvi keleivių srautai skirtingi o statistika dėl reguliarumo yra asmeniška todėl yra nesąžininga lyginti vairuotojus bendroje statistikoje kai vieni dirba sunkiuose o kiti lengvuose maršrutuose.
                Beje mėtys kas dieną vis kitame maršrute kaip yra šiuo metu autobusuose.
                Kas mėnėsį kitame, ne kasdien
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                  Kas mėnėsį kitame, ne kasdien
                  tada biški apgavo mane

                  Comment


                    Būna, kad per klaidą 2 autobusai į tą patį grafiką nusiunčiami? Šiandien galimai tokį atvejį mačiau, 6 autobusas, Vilniaus g. - Garliava, 5:50. Į Vilniaus g. stotelę atvyko du 6 autobusai tuo metu. Būčiau pagalvojęs, kad antrasis pakeliui į kažkur kitur, tačiau jis iš paskos irgi sustojo stotelėje, atidarė duris kaip priklauso ir tt.. Paskui, lyg pamatęs, kad prieš jį stovi dar vienas 6, aplenkė ir paspaudė. Galiausiai vėliau jį pamačiau stovintį kažkurioje stotelėje maždaug Aleksoto gale ar Garliavos pradžioje.

                    Comment


                      Parašė Gator Rodyti pranešimą
                      Būna, kad per klaidą 2 autobusai į tą patį grafiką nusiunčiami? Šiandien galimai tokį atvejį mačiau, 6 autobusas, Vilniaus g. - Garliava, 5:50. Į Vilniaus g. stotelę atvyko du 6 autobusai tuo metu. Būčiau pagalvojęs, kad antrasis pakeliui į kažkur kitur, tačiau jis iš paskos irgi sustojo stotelėje, atidarė duris kaip priklauso ir tt.. Paskui, lyg pamatęs, kad prieš jį stovi dar vienas 6, aplenkė ir paspaudė. Galiausiai vėliau jį pamačiau stovintį kažkurioje stotelėje maždaug Aleksoto gale ar Garliavos pradžioje.
                      arba vienas ar kitas buvo kažkur užsivėlavęs kokias 10 minučių arba vienas iš jų buvo 6G
                      Paskutinis taisė egiscrypth; 2016.04.09, 09:43.

                      Comment


                        6G ten nevažiuoja

                        Comment


                          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                          6G ten nevažiuoja
                          Gal važiavo į reisą iš depo.

                          Comment


                            Iš parko visi važiuoja 6 maršrutu. O 6G tėra trys reisai ryte iš Garliavos ir trys reisai popiet iš Technikos g.

                            Comment


                              Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                              Iš parko visi važiuoja 6 maršrutu. O 6G tėra trys reisai ryte iš Garliavos ir trys reisai popiet iš Technikos g.
                              šiuo metu yra labai daug naujokų vien per šiuos 3 mėnesius atėjo apie 30 (išėjo dar daugiau) tai manyčiau buvo ne išimtis šį kartą kad vienas kuris suklydo nepažiūrėjęs nuo kur reik pradėt dirbti.
                              Man asmeniškai ne kartą teko matyt važiuojančius autobusus visai kitomis gatvėmis negu turėtų ne kartą.

                              Comment


                                Vienas iš MAN šiandien jau dirba. 879 39. Gal net ne vienas tame maršrute:
                                vieno autobuso 39 išvis nerodo, ir kažkas su 2213 davikliu
                                Paskutinis taisė Valius Kedainietis; 2016.07.22, 05:24. Priežastis: Papildyta

                                Comment


                                  Dabar vietoj 879 dirba 803, vietoj "2213" 815

                                  Comment


                                    877 dirba, kaip tik dabar su juo važiuoju. Gal jis ir buvo tas mistinis "2213"

                                    Comment


                                      A36 - 148 ilgas Saffle,
                                      686 (vienos pamainos grafiku?!)

                                      A48 - 690
                                      Paskutinis taisė RobertasS; 2016.07.25, 13:47. Priežastis: Papildymas

                                      Comment


                                        Taip pat šiandien jau dirba Naujasis MAN 879 7 troleibusu maršrutu.
                                        Paskutinis taisė RobertasS; 2016.07.25, 13:54.

                                        Comment


                                          Parašė RobertasS Rodyti pranešimą
                                          Taip pat šiandien jau dirba Naujasis MAN 879 7 troleibusu maršrutu.
                                          Kad jau kelias dienas dirba, buvo gi pranešta keliais pranešimais aukščiau.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X