Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė rytis001
    Perdažytas ir numestas patvorin. Naudotas kaip donoras, kad važiuotų tie 6. Dar buvo planų, užsakyti detalių, bet iš kito forumo nario girdėjau, kad jau netaisys. Jėzau po naujų atvažiuos dar 13 tokių ir gal kokių detalyčiu atliekamų bus tai vilties yra, bet labai mažai.

    Truputis neįtemą, bet Facebook'e nekarta minėjau ir aš ir kiti žmonės nemažai info apie 049
    Ačiū. O Facebook'u naudojuosi labai labai mažai, tai tikrai nežinau kas, kur ir ką ten rašo.
    Viešojo transporto temų rodyklė >>

    Comment


      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
      Ar cia ne sitas kuri pasiliko viena kaip donara ant daliu?
      Taip, perdažė vien tam, kad išardytų ir padarytų iškamšą.

      Parašė rytis001
      Perdažytas ir numestas patvorin. Naudotas kaip donoras, kad važiuotų tie 6. Dar buvo planų, užsakyti detalių, bet iš kito forumo nario girdėjau, kad jau netaisys. Jėzau po naujų atvažiuos dar 13 tokių ir gal kokių detalyčiu atliekamų bus tai vilties yra, bet labai mažai.
      Ir vėl tie mistiniai "forumo nariai" .
      Tie "šeši" niekada nevažiuoja visi, nors vienas stovi remonte arba grįžta neišdirbęs pamainos į garažą. Detalių bet kuriuo atveju reikia, iš vieno troleibuso galima išimti vieną detalę, o kitiems penkiems ką daryti. Eksploatuojant transporto priemones jas reikia ir aptarnauti, keisti susidėvėjusias detales. Gyvenama šia diena, kai atvažiuos bus trylika "naujų" problemų, o dabar ir septynios pakankamai rūpesčių kelia.

      Apibendrinant ši mintis taip pat tinka ir šiems troleibusams:

      Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
      Kaunas supirkinėja visokius laužus, kurių koks 20-30proc. dėl gedimų stovi parke, tai nežinau ar čia labai jau gerai.

      Comment




        Raivo, galėtum dažniau čia apsireikšt, kad paneigtum pastoviai skleižiamą dezinformaciją šioje temoje

        Comment


          Parašė Raivo Rodyti pranešimą
          Ir vėl tie mistiniai "forumo nariai" .
          Tie "šeši" niekada nevažiuoja visi, nors vienas stovi remonte arba grįžta neišdirbęs pamainos į garažą. Detalių bet kuriuo atveju reikia, iš vieno troleibuso galima išimti vieną detalę, o kitiems penkiems ką daryti. Eksploatuojant transporto priemones jas reikia ir aptarnauti, keisti susidėvėjusias detales. Gyvenama šia diena, kai atvažiuos bus trylika "naujų" problemų, o dabar ir septynios pakankamai rūpesčių kelia.
          Boutsen gi Galvojau jau žino visi apie ką aš
          Kol orai nepablogėjo važiavo daugumoj visi, tik rudens pradžioj 043 berots ožiavosi vėl... Tie 13 nebus problemos, nes tiesiai iš trasos, na žinoma prisideda tai, kad nematyta technika, bet man atrodo jau apsiprato Kaune su jais... Šitie 7 patvorį jau tenai kažkur metai buvo...
          Beje aš nesakau, kad visur esu teisus, galiu klysti, informacija gali būti netiksli, bet bandau išgauti tokia kokia turiu, klausdamas kelių žmonių. Dėl mokyklos į TP nulėkti negaliu taad
          Paskutinis taisė rytis001; 2016.11.22, 21:01.
          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

          Comment


            reiškia, vilčių dėl 049 net neverta turėt... gaila.

            Comment


              jau išvažiavęs po menko kapitalinio remonto Vanhool 1676 naujai perdažytas ir supuvusios skardos pakeistos naujomis.

              Comment


                Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                jau išvažiavęs po menko kapitalinio remonto Vanhool 1676 naujai perdažytas ir supuvusios skardos pakeistos naujomis.
                Reiškias dar važinės? Pasakyk, kad raudonai perdažė?
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                  Reiškias dar važinės? Pasakyk, kad raudonai perdažė?
                  gražus raudonas net švyti kaip koks naujas atrodo

                  Comment


                    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                    gražus raudonas net švyti kaip koks naujas atrodo
                    Nu va, reiškias galima iš seno autobuso patrauklų keleiviams padaryt
                    Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                    Comment


                      Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                      Nu va, reiškias galima iš seno autobuso patrauklų keleiviams padaryt
                      bet iš vidaus lygiai toks pats kuriame yra tik šildymas į priekinį stiklą ir papildomas šildytuvas vairuotojo kabinoje

                      Comment


                        Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
                        bet iš vidaus lygiai toks pats kuriame yra tik šildymas į priekinį stiklą ir papildomas šildytuvas vairuotojo kabinoje
                        Aha. Tai gaunasi keleivių kankinimo priemonė nr.1676

                        Comment


                          Parašė kazhkas Rodyti pranešimą
                          Aha. Tai gaunasi keleivių kankinimo priemonė nr.1676
                          Šitas prajuokino
                          ~ketvirtadalis parko ir dauguma Skodų nešildo
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                            Šitas prajuokino
                            ~ketvirtadalis parko ir dauguma Skodų nešildo
                            O MAn autobusai yra su geru salono sildymu ko nera vairuotojo kabinoje todel yra pilnu galingumu ijungtas salono sildymas

                            Comment


                              Kaune kaip supratau, pradėti montuoti dienos šviesų žibintai į dyzelinius Soliarius. Man asmeniškai labai nenatūraliai atrodo, panašiai kaip Klaipėdoje.

                              Comment


                                Taip,visiems dyzeliniams Soliariams,kurie papuola į remontą visai dienai montuojami LED'ai,dėl patogumo ir taupumo,vaizdas puse bėdos,aišku pas vanhool gražiau atrodo.

                                Comment


                                  Parašė ikarusas Rodyti pranešimą
                                  Taip,visiems dyzeliniams Soliariams,kurie papuola į remontą visai dienai montuojami LED'ai,dėl patogumo ir taupumo,vaizdas puse bėdos,aišku pas vanhool gražiau atrodo.
                                  gauta yra pinigų autobusų modernizavimui tai ir deda led'us

                                  Comment


                                    Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                    Gal kas numano, kodėl vis dar nedirba Berkhofas nr.049? Ir ar jis jau perdažytas?
                                    Artimiausiomis dienomis Nr. 049 bus galimybė išvysti gatvėse, valstybinis numeris JNB 908. Vakar (12.27) vyko bandymas linijoje, antroje pamainoje dirbo 11 - ajame maršrute, šiandien šalinami pastebėti defektai.

                                    Šiandien į nedidelį įvykį papuolė Nr. 799 (žiūrėti nuo 29:30).

                                    Comment


                                      Kaip ir vakar taip ir šiandien Berkhof #049 sugedo, šįkart popietinėje pamainoje ryte nedirbęs, antro rato metu Gertrūdos g. 15 maršrute. Troleibusas kaip užkeiktas per diena neišdirbą trijų ratų... Kita vertus ko jie nori kai troleibusas visas išrinktas, tiek laiko prastovėjęs ant lauko važiuos be problemų...
                                      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                      Comment


                                        Šiandien visai nesenai teko pastebėti neįprasta vaizdą. Kai troleibusas nespėjau įsižiūrėti bet man atrodo 15 maršrutas 348 gn taikos prospekte prie aklųjų per kryzme pravažiavo net nesulėtinus greičio ir nieko nebuvo iš akies sprendžiant tai pravažiavo apie 20-25km/h greičiu.

                                        Comment


                                          Parašė minde_kns Rodyti pranešimą
                                          Šiandien visai nesenai teko pastebėti neįprasta vaizdą. Kai troleibusas nespėjau įsižiūrėti bet man atrodo 15 maršrutas 348 gn taikos prospekte prie aklųjų per kryzme pravažiavo net nesulėtinus greičio ir nieko nebuvo iš akies sprendžiant tai pravažiavo apie 20-25km/h greičiu.
                                          Gali būt 348 čia "Soliarinis" jis gali per iešmus, kryžmes lakstyt, bet buvo prisilakstęs... KT nutraukė po to....
                                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                          Comment

                                          Working...
                                          X