Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[KAU] Kauno VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Ar jau isigaliojo lengvatinis PVM? Ir ar jis yra 17%? Po ranka pasitaike bilietelis:
    mok 21%, 0.17Lt (1Lt vertes bilietelis)

    Kitas klausimas - kur galima kreiptis su skundu/klausimu kodel tam tikras autobusas ne pirma karta neatvaziuoja i stotele? Ir ar galima tiketis atsakymo?

    Comment


      4 troleibusų maršrutu pamačiau Solarį važiuojantį. RLŽ pažiūrėsiu, namo grįžęs, kokį.

      Comment


        Parašė Kitas Džiugas Rodyti pranešimą
        4 troleibusų maršrutu pamačiau Solarį važiuojantį. RLŽ pažiūrėsiu, namo grįžęs, kokį.
        Nieko nuostabaus, dažnai antros dienos pusėje galima pamatyti Solarį 4-tam maršrute.

        Comment


          Parašė Gator Rodyti pranešimą
          Kitas klausimas - kur galima kreiptis su skundu/klausimu kodel tam tikras autobusas ne pirma karta neatvaziuoja i stotele? Ir ar galima tiketis atsakymo?
          Skundą galima parašyti Kauno autobusams, kuri ir kontroliuoja vairutojų darbą. Jei skundas bus pagrįstas, į jį bus atsakymas. Gali tekti palaukti nuo 2d.d. iki mėnesio (priklausomai nuo to, per kiek laiko bus išnagrinėtas skundas)
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            5 valandos ryto Savanorių pr vidurys. 3 troleibusas įvažiavo į taksį, kuris leidosi nuo kalno. Aišku nebuvo pabarstytas kelias...Kalta troleibuso vairuotoja.





            Paskutinis taisė OneMillion; 2012.12.10, 11:23.

            Comment


              Karosa gar.nr.209 valst.nr.MKO 374 jau skaičiuoja paskutines darbo dieneles
              Neskubėk ir nespėsi.

              Comment


                Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                Karosa gar.nr.209 valst.nr.MKO 374 jau skaičiuoja paskutines darbo dieneles
                Gal galite patikslinti, kurią Karosa turite galvoje - 208 MKO 374 ar 209 MKO 376? Ir kas jai gręsia - ar jau ruošiamasi pjaustyti?

                Comment


                  Parašė aRa Rodyti pranešimą
                  Gal galite patikslinti, kurią Karosa turite galvoje - 208 MKO 374 ar 209 MKO 376? Ir kas jai gręsia - ar jau ruošiamasi pjaustyti?
                  #208, valst.nr MKO 374 turėta galvoje. Nes paskutinį kart kai buvau, tai pastaroji važiavo (teko ir man važiuot). O 209-os nemačiau, ko gero, jau nuo vasaros jos būsena "nevažiuojantis"
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė aRa Rodyti pranešimą
                    Gal galite patikslinti, kurią Karosa turite galvoje - 208 MKO 374 ar 209 MKO 376? Ir kas jai gręsia - ar jau ruošiamasi pjaustyti?
                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    #208, valst.nr MKO 374 turėta galvoje. Nes paskutinį kart kai buvau, tai pastaroji važiavo (teko ir man važiuot). O 209-os nemačiau, ko gero, jau nuo vasaros jos būsena "nevažiuojantis"
                    Taip,atsiprašau už nedidelį suklaidinimą. Baigiasi jai vasario 28d. tech.apžiura ir sakė į metalą...
                    Neskubėk ir nespėsi.

                    Comment


                      Dar norėčiau pastebėti , ar man vienam,ar ir kiti esat pajutę , kda senojoje Škodoje per atšilimą krato elektra per kojas ilipus į troleibusą? Šiandien du kartus taip nutiko , gar. nr. 308 ir kitame,tik nebepamenu jau kito nr.
                      Neskubėk ir nespėsi.

                      Comment


                        Dažnai tenka važinėti 308, bet elektros kratymo neteko patirti. Už tai yra tokių troleibusų, kuomet važiuojant atrodo, kad tuoj tuoj viskas sulūš ir subyrės

                        Comment


                          Parašė Traf Rodyti pranešimą
                          Dažnai tenka važinėti 308, bet elektros kratymo neteko patirti. Už tai yra tokių troleibusų, kuomet važiuojant atrodo, kad tuoj tuoj viskas sulūš ir subyrės
                          Yra yra tokių , kitas lyg buvo 258,bet tikrai nepasakysiu tiksliai,bet tik dedant žingsnį, t.y. įlipant pakrato ir ne mane vieną.
                          Neskubėk ir nespėsi.

                          Comment


                            tai nevazinekite tais troleibusais, 308 troleibusas priziuretas, juo dirba vyras ir zmona ir tvarka pas juos...

                            Comment


                              Nuo kovo pirmos dienos keičiasi 13 ir 13A maršrutų tvarkaraščiai.

                              Pokyčiai 13A maršrute:
                              1. Panaikinami rytiniai reisai iš Kleboniškio 6:40 ir 8:15.
                              2. Reisą 7:28 aptarnaus paprastas autobusas
                              3. Naikinami reisai antroj dienos pusėj: 12:44 ir 16:18 iš Kleboniškio.
                              4. Reisus 13:39, 14:34 ir 15:26 aptarnaus žemagrindžio maršruto autobusas (kaip supratau, įvedamas grafiko jungimas su 13 maršrutu).

                              Naujus 13 ir 13A tvarkaraščius rasite čia
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Parašė Mantukas05 Rodyti pranešimą
                                Dar norėčiau pastebėti , ar man vienam,ar ir kiti esat pajutę , kda senojoje Škodoje per atšilimą krato elektra per kojas ilipus į troleibusą? Šiandien du kartus taip nutiko , gar. nr. 308 ir kitame,tik nebepamenu jau kito nr.
                                Jokiam troleibuse dar niekad manęs ir nieko nekratė. Dabar troleibusų kiekio poreikis sumažėjęs ir bendra parko techninė būklė daug geresnė nei, tarkim kokiais 1999 aisiais. Jei kada nors būtų išlindęs toks dalykas, tikrai būtų spaudoje nuskambėjęs. Gal striukė ar kelnės tavo sintetinės ir tiesiog statinis krūvis išėjo.

                                Comment


                                  Parašė disident Rodyti pranešimą
                                  Jokiam troleibuse dar niekad manęs ir nieko nekratė. Dabar troleibusų kiekio poreikis sumažėjęs ir bendra parko techninė būklė daug geresnė nei, tarkim kokiais 1999 aisiais. Jei kada nors būtų išlindęs toks dalykas, tikrai būtų spaudoje nuskambėjęs. Gal striukė ar kelnės tavo sintetinės ir tiesiog statinis krūvis išėjo.
                                  Na ne sintetika buvo pas mane, ne vieną krestelėjo,o tai statinis krūvis,kai tik žiežirbikė šauna,o visos kojos neprilipdo prie grindų ir kad neina patraukti. Fizika. Tau neteko,man teko,gal kam kitam irgi teko,tik neparašė apie tai. O jei kyla klausimų,tai pasiimk laidą įjungtą į srovę ir prie kokios kriauklės ar vamzdžio prisiliesk
                                  Neskubėk ir nespėsi.

                                  Comment


                                    Mane kazkada senam 9TR buvo pakrate Krato ir 14Tr, bet nebijok, nemirsi

                                    Comment


                                      9TR kažkada ir mane buvo.

                                      Comment


                                        Parašė Garbanius Rodyti pranešimą
                                        Mane kazkada senam 9TR buvo pakrate Krato ir 14Tr, bet nebijok, nemirsi
                                        Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                        9TR kažkada ir mane buvo.
                                        Tai nebaisu,tik jausmas nemalonus labai vadinasi su instaliacija kažkas negerai,jei drėgmės gavo ir purto
                                        Neskubėk ir nespėsi.

                                        Comment


                                          Manau, kad šiuo atveju gali būti kaltas druskos mišinys, barstomas gatvėse. Bet asmeniškai manęs Škodose nebuvo pakratę, net sename 232, net nedėvint pirštinių. Galbūt prisilietei prie išorinės skardos?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X