Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Viešojo transporto bilietai

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė dondc Rodyti pranešimą

    Labai įdomi įžvalga. Gal galima plačiau, kodėl fizinio terminalo įkainis stipriai pigiau nei perkant el. parduotuvėje?
    Nežinau kodėl. Aš pats esu būtent mokėjimų kortele internetu (e.shop ir app) paslaugos pirkėjas. Ir mane erzina mokėti apie 4 procentus, kai tikrai žinau, jog koks panašius kiekius parduodantis kioskas su fiziniu terminalu moka 0.6-0.8%.
    O dėl atsiskaitymo transporto priemonėje, tai procesas turi vykti kaip lėktuve - offline rėžimu. Nes jeigu bilietas kainuos įprastai tai tikrai bus perkančių ir jeigu kad ir 6 žmonės norės įsigyti bilietą tu negali laukti kokių 5 sekundžių ar dar ilgiau kol gausi responce iš banko. Turi iškart tvirtinti operaciją. Tada įdomu kas būtų, jeigu kortelėje realiai nėra eur. Turbūt į mokėjimų surinkimo tiekėjo nuostolius.

    Comment


      Parašė Horn Rodyti pranešimą

      Nežinau kodėl. Aš pats esu būtent mokėjimų kortele internetu (e.shop ir app) paslaugos pirkėjas. Ir mane erzina mokėti apie 4 procentus, kai tikrai žinau, jog koks panašius kiekius parduodantis kioskas su fiziniu terminalu moka 0.6-0.8%.
      O dėl atsiskaitymo transporto priemonėje, tai procesas turi vykti kaip lėktuve - offline rėžimu. Nes jeigu bilietas kainuos įprastai tai tikrai bus perkančių ir jeigu kad ir 6 žmonės norės įsigyti bilietą tu negali laukti kokių 5 sekundžių ar dar ilgiau kol gausi responce iš banko. Turi iškart tvirtinti operaciją. Tada įdomu kas būtų, jeigu kortelėje realiai nėra eur. Turbūt į mokėjimų surinkimo tiekėjo nuostolius.
      Kažkada taip dariau su Revolut kortele Londone. Pinigus nuskaito tik kitą dieną, o aš kortelę užblokavau (per appsą labai easy). Pabandė nuskautyti dar kelis kartus ir nustojo. Sutaupiau kokius 10 Eur

      Comment


        Parašė dondc Rodyti pranešimą
        Prieiga tuose komposteriuose yra?
        Prieiga yra nes kitaip nebūtų galima aktyvuoti internetu nusipirktų bilietų vilniečio kortelėje. Kiek ta prieiga realiai veikia galima išbandyti autbusuose kurie teikia Wifi, t.y. kai kuriuose miesto dalyse internetas dingsta.

        Comment


          Parašė John Rodyti pranešimą

          Kažkada taip dariau su Revolut kortele Londone. Pinigus nuskaito tik kitą dieną, o aš kortelę užblokavau (per appsą labai easy). Pabandė nuskautyti dar kelis kartus ir nustojo. Sutaupiau kokius 10 Eur
          Čia kreivos sistemos pavyzdys, nežinau kodėl jie taip daro, bet ir Bratislavoj tokiu principu veikia. Asmeniškai man nepatinka toks variantas vien dėl to, kad nežinai ar realiai nuskaitė ar ne, nes nesimato Revoliute. Helsinkyje, Briuselyje ir daug kur kitur nuskaitoma iškart ir žinai, kad turi bilietą. Tiek, kad pastaruoju atveju iškart rezervuojama maksimali suma kurią gali pravažinėti tą dieną, kažkas ~8EUR, o kita dieną realiai pacharginama tiek kiek pravažinėjai.

          Comment


            Visai patogus yra Paryziaus variantas, aisku siek tiek sunkesnis nei Briuselio ar Kyivo. I appsa isimeti bilietus, isijungi NFC ir tada telefonas pats veikia kaip bilietas - juos pazymeti nereikia nei interneto, nei atrakinti ekrano, nei atsidaryti kazkoki appsa, tiesiog eidamas pridedi telefona ir bilietas nuskaitomas. Veikia, net jei telefonas idekle.Jeigu vienu metu turi kelis bilietus, appsas pats suranda,kuris labiausiai apsimoka. Gali tiesiog prisideti kortele prie appso ir netureti bilietu - appsas pats suranda, kuris labiausiai apsimoka ir nuperka. Tiesa, tuometu pirktu vienkartini arba dienini, o Paryziuje labiausiai apdimoka nusipirkti 10 bilietuku iskart
            Paskutinis taisė TIME; 2023.12.07, 09:21.

            Comment


              Parašė John Rodyti pranešimą

              Kažkada taip dariau su Revolut kortele Londone. Pinigus nuskaito tik kitą dieną, o aš kortelę užblokavau (per appsą labai easy). Pabandė nuskautyti dar kelis kartus ir nustojo. Sutaupiau kokius 10 Eur
              Londone pinigus nuskaito ne kitą dieną, o bala žino kada. Buvau 5 dienas ir tik paskutinę dieną pradėjo tvirtinti mokėjimus. Visiška pieva, nes buvau pirmą kartą ir apsigyvenau per toli (net 5 zonoje). Ir visiškai nebuvo aišku kiek kainuoja kelionės metro/traukiniais. Visai nesinorėjo tik ant VT palikti 2*80 svarų tos trumpos išvykos metu (mačiau tokios savaitės lubos, bet man buvo neaišku ar visi traukiniai įėjo į tas lubas). Aišku labai daug visokių transporto rūšių ir suprantu, jog viskas ne taip paprasta, kaip tokiam kaime kaip Vln.

              Comment


                Nidos stotyje pirktas autobuso bilietas iki Preilos:

                Click image for larger version  Name:	20240312_105449.jpg Views:	0 Size:	1,69 MB ID:	2116489
                Paskutinis taisė digital; 2024.03.12, 10:00.

                Comment


                  Bilietai nuo balandžio 16 d. jau ir visuose „Perlo“ terminaluose, o nuo kovo 28 d. - „Narvesen“ bei „Lietuvos spaudos“ kioskuose:
                  https://ltglink.lt/bilietai-perlo-te...dGIr5wnH9Vg2MX

                  Comment

                  Working...
                  X