Parašė 1G2G
Rodyti pranešimą
Dabar pereinam prie neoficialios informacijos iš serijos "Odna Babuška Skazala". Sklando gandai, kad kai kurie Minsktrans ar kitų baltarusių vežėjų vairuotojai yra sukalbami ir už grynus "į kišenę" gali nuvežti iš Vilniaus į Kauną. Gali būti, kad taip ir yra. Bet tai tėra gandai, oficialiai nepatvirtinti. Ir dar labai priklauso nuo vairuotojo, vienas sukalbamesnis ir paveš, kitas griežtai atsisakys ir paliks ant ledo. Taigi nėra jokios garantijos, kad, pavyzdžiui, Baranovičių AP vairuotojas tikrai nuveš iš Vilniaus į Kauną. Ir pats nesu tuo įsitikinęs. Aš ir pats, kaip nežinantis situacijos, negaliu nieko garantuoti. Dėl to, būdamas adekvatus žmogus, besiteiraujančiam forumiečiui NESIŪLYSIU specialiai laukti Baranovičių AP autobuso, nes tokiu atveju žmogus, pasiklausęs mano pasiūlymo, rizikuos likti ant ledo ir būti priverstas ieškoti nakvynės Vilniuje.
Kodėl siūlau važiuoti naktiniu tarpmiestiniu TOKS autobusu, važiuojančiu į Palangą? Nes esu 100 proc. įsitikinęs, kad juo galima bus nuvažiuoti į Kauną. Nes tai yra oficialiai patvirtinta informacija. Ir dar pasiūlysiu apsidrausti ir įsigyti bilietą iš anksto, kaip garantiją, kad tikrai pavyks išvažiuoti. Juk maža kas, gal keleivių bus daugiau nei vietos autobuse.
Kaip minėjau, nesu rizikos mėgėjas, todėl ir gandais iš anksto tikėti nelinkęs.
Dabar grįžtant prie tarptautinių autobusų, važiuojančių iš Vilniaus pro Kauną, tvarkaraščių. Pasižiūrėjau grafikus ir labai nustebau. Na, nepamačiau nei vieno tarptautinio autobuso, kuris iš VIlniaus išvažiuotų tokiu laiku, kai panašiu metu link Kauno nevažiuotų nei vienas tarpmiestinis autobusas. Na, tik Baranovičių AP 23.50 val., bet 23 val. išvažiuoja minėta "naktinė Palanga". Visi kiti tarptautiniai link Kauno išvyksta panašiu metu su tarpmiestiniais, tad kaip ir nėra poreikio važiuoti pirmaisiais. Dėl to kiek ir nustebau, kad taip aktyviai diskutuojama dėl galimybę važiuoti į Kauną tarptautiniais autobusais. Na, naktį po vidurnakčio iki paryčių nei vienas tarptautinis autobusas iš Vilniaus link Kauno nevažiuoja. Ryte į Kauną pirmasis autobusas 5:45 val. Tuo tarpu į Kauno Oro uostą veža Ollex.
P.S. Minsktrans autobusai, grįžtantys iš Kauno į Baltarusiją, pro oro uostus neprasuka. Prasuka tik Ecolines, bet čia jau visai kito lygio kompanija, ten vairuotojai yra griežčiau kontroliuojami ir negali imti grynųjų pinigų iš keleivių (bilietais jie neprekiauja, skirtingai nei Lux Express ar Minsktrans vairuotojai). Todėl Ecolines vargu ar užsiims tokiais dalykais, kaip pervežimai "į kišenę".
Comment