Parašė Mettal
Rodyti pranešimą
Bet vežimas šalies viduje duoda daugiau pliusų, nei minusų:
1) už mažesnes atkarpas galima daryti santykinai didesnę bilieto kainą
2) tai yra savotiška vežėjo reklama tos šalies vidinėje rinkoje
3) ypač per pandemiją, kai negalima pilnai prognozuoti tarptautinių keleivių, vietiniai keleiviai yra daug patikemėsni
4) turint leidimą vežti šalies viduje nebūtinai reikia visada parduoti bilietus. Galima pildyti autobusą tarptautiniais keleiviais, vidinius bilietus parduoti likus 3-4 valandoms iki išvykimo, kad užpildytų visą autobusą
Gal LuxExpress tai nelabai aktualu turint vos vieną maršrutą į Lenkiją, ir tai jie jį pateikia kaip ekspresą (nors nelabai tiesa jie ką sutaupo niekur nestodami). Bet užtat dėl Ecolines visiškai nesuprantama. Nei Lenkijoje, nei Vokietijoje viduje neveža, nors autobusai manau tikrai turi laisvų vietų po Berlyno važiuojant į Bonną, Stuttgartą ar Ulmą. Užtat kosminės kainos iš Lietuvos/Latvijos į Vokietiją, kai Flixbus gali nuvežti net 3 kartus pigiau.
Tai kad arba nesąžininga konkurencija, arba Ecolines ir Eurolines nežino apie tai, kad į jų rinką atėjo stiprus konkurentas, kuris moka verslauti. Tai man ir kelia nuostabą.
Dar pastebėjimas: Ecolines tvarkaraštis labai jau ištemptas palyginus su Flixbus. Taip pat važiavau neseniai Flixbus Druskininkai - Warszawa atkarpa. Išvyko 15 minučių vėlavimu, niekur niekas nelekė, net trys kartus sustojo policijos patikrinimui ir vistiek atvažiavo laiku į Zachodnią. Tiesa nestojo Augustowe.
Žinom visi kad Flixbus iš Vokietijos, o ten nėra priimtina ištempti grafikus ir važiuoti krapštant nosį.
Komentuoti: