Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Autobusai pasaulio miestuose

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    NO, Grimstad



    Comment


      NO, Kristiansand





      Comment


        IT, Roma







        Paskutinis taisė HSV; 2014.03.24, 19:45. Priežastis: papildyta

        Comment


          Gana sena, bet įdomi Švedijos Karlstado autobusų reklama:

          Comment


            Autobusas iš šios reklamos:



            Neblogai.

            Comment


              Bet čia juk kompiuteriu sukurtas filmukas? Ar tik man taip atrodo?

              Comment


                Naujieji Malmės VanHool superautobusai išbandomi miesto gatvėse. Verta pastebėti, jog autobusai aptarnauja ekspreso linijas bei rieda specialiai jiems skirta juosta (ateityje šiuos autobusus pakeis lengvojo geležinkelio sistema):


                Malmöexpressen 2 par Business Region Skåne, sur Flickr


                Malmöexpressen 4 par Business Region Skåne, sur Flickr

                Comment


                  Goris, Gruzija. Vieni is naudegelio matytu "normaliu" autobusu Gruzijoje. Dar stotyje maciau visai geros bukles LAZ'a, bei tokio pat modelio Paz'a Tbilisyje. Tokios VT betvarkes kaip Gruzijoj, dar neteko matyti.



                  Comment


                    Pagrindine VT susisiekimo priemone Gruzijoj, mikrobai: kaip i si Transit'a tilpo 24 zmones...

                    Comment


                      Nerodo nuotraukų. Padarykit albumus viešus arba įkelkit į kitas talpyklas.
                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                      Comment


                        Dar yra traukiniai. Boržomyje mačiau normalius 12 m. autobusus, Batumyje ir Tbilisyje, kaip ir Ukrainoje, pagrinde midibusai.
                        GE. Tbilisis / თბილისი | GE. Batumis / ბათუმი | GE. Aukštutinė Svanetija / ზემო სვანეთი

                        Comment


                          Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                          Nerodo nuotraukų. Padarykit albumus viešus arba įkelkit į kitas talpyklas.
                          Padaryta.

                          Šiap man ta visa VT betvarkė man rodos susiklostė dėl didžiulio nedarbo. Susidaro vaizdas, kad puse žmonių pragyvena is vairavimo

                          Comment


                            TALINAS, Estija miesto autobusai

                            Daugiausia Tallinna Linnatranspordi (TLT) eksploatuoja Scania markės autobusų - šių Scania OmniLink CK270UB važinėja virš penkiasdešmt. Važinėja taip pat tokios sudvejintos, taip pat ir senesnės Scania.


                            Ilgieji MAN A40 Lion's City GL NG323. Nors šie MAN įsigyti pernai, dažymo spalva skiriasi. Paskutinieji įsigyti po troleibusų ir autobusų parkų sujungimo, ko pasekoje nuspręsta pakeisti dažymo schemą. Dabar visas naujas transportas dažomas baltai/žydrai(nežinau kaip geriau pavadint šią spalvą)




                            Analogiškai su trumpaisiais MAN A78 ion's City LE.




                            Už parduotus taršos leidimus įsigyti Irisbus Crossway LE 12M, tokių TLT eksploatuoja dešimt ir tai vieninteliai autobusai su kodicionieriais... Vasarą tai labai jaučiasi.


                            Senieji autobusai
                            Vietinės gamybos BaltScan




                            Tokių Säffle 2000 eksploatuojama beveik keturiasdešimt, deja, kaip ir Šiauliuose, vasarą jos virsta važinėjančiais šiltnamiais.


                            Privataus vežėjo MRP Linna Liinid Volvo 8500LE
                            Daugiau mano nuotraukų >>>

                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                            Comment


                              Talino priemiestinis transportas
                              Čia dominuoja Irisbus Crossway 12M autobusai taip pat įsigyti už parduotus taršos leidimus Ispanijai. Vien Talino apskrityje šių autobusų važinėja beveik šešiasdešimt.


                              Pagrindiniai vežėjai - Atko ir Samat.


                              Kadangi dalis vežėjų eksploatuojančių šiuos Irisbus yra iš privataus sektoriaus, šie autobusai jiems perleisti tik laikinai ir priklauso Estijos valdžiai.


                              Taip pat priemiestinė Temptrans Scania


                              Taline keleivius privežamaisiais maršrutais veža ir mikroautobusais, tiesa dauguma jų tikrai geresni už šį Renault.
                              Daugiau mano nuotraukų >>>

                              www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                              Comment


                                O autobusų su priekabomis jau nėra?
                                Beje, mikrobas ne privežamasis, bet priemiestinis. Miesto autobusų numeracija nuo 1 iki 68.

                                Comment


                                  Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                                  O autobusų su priekabomis jau nėra?
                                  Beje, mikrobas ne privežamasis, bet priemiestinis. Miesto autobusų numeracija nuo 1 iki 68.
                                  Jie dar nėra supjaustyti, bet miesto maršrutuose reguliariai nebevažinėja.
                                  Daugiau mano nuotraukų >>>

                                  www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                  Comment


                                    Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                    Kokio galo jį nurašė???
                                    Kaip serijinai automobilaiai turi praeiti "Crash Test" ir t.t. Taip ir Phileas (serijiniai autobusai) turėjo keletą prototipų (http://her.is/uL4uHo http://her.is/uFpMR6) dėl to jie ir nurašyti trunyja APTS/VDL/Helmond Automotive Campus teritorijoje (http://goo.gl/maps/ez27n) .

                                    Comment


                                      Paskutinės nuotraukos iš Busworld 2013 (Kortrijk, BE):

                                      Puikiai žinomas:


                                      Kinietiškas stebuklai:



                                      Šis buvo matytas ir Kielcėje

                                      Ispanas:


                                      Visai neblogas pasirodė EBUSCO:


                                      Labai gražiai atrodantis IRIZAR nors ir su vairu dešinėje:


                                      Muziejinis IVECO


                                      www.autobusas.4l.lt +
                                      www.facebook.com/Autobusas4l

                                      Comment


                                        Lenkija
                                        krokuva

                                        atkreipkit dėmėsi į langus

                                        Cestochova

                                        taip tai ikarus280
                                        Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                        Comment


                                          Bournemouth (Anglija) 2012.03.12. Ne piko metu. Šį miestą aptarnauja dvi viešojo transporto bendrovės.















                                          Paskutinis taisė AutoLiet; 2014.08.30, 08:35.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X