Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė OneMillion Rodyti pranešimą
    o ka dziaugutimetes ir juo toks novatoriskas dizainas viskas cypia, girgzda, uzia

    nors tas bogdanas kur buvo ir pas jus ir pas mus taip pat silpnai srinktas, tikiuos gamintojas atsizvelge i visas pastamas ir trukumus istaisys
    as kaip tik dziaugiuosi, kad "Vitovt" troleibusu nepirks... labai jau nekompaktiskas troleibusas. na, nenoriu prisikalbet, bet greiciausiai nauji troleibusai tures "vaikiskas ligas", kaip turejo "Solariai" ka tik pasirode miesto gatvese
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
      Pagal dokumentus,arba Bogdan arba Solaris.Nežinau ar Solaris sugebės padaryti troleibusą su visais pribambasais kuriuos užsakė VT už viso troleibuso kainą ~320 000 Euro.Jeigu ne tai lieka Bogdan.
      Aš girdėjau kad bus perkami Bogdan troleibusai, ir manau kad juos nupirks.

      Comment


        #1641 Rugsejo 1- 12 dienomis dirbs 2 marsrutu.

        Comment


          Gal kas turit kokią nuotrauką kai 1387 dirba linijoje?
          Ir koks nors autobusas dirbantis 10A maršrutu trasa Naujininkai - Kauno g.?

          Comment


            Parašė 1132 Rodyti pranešimą
            Gal kas turit kokią nuotrauką kai 1387 dirba linijoje?
            Ir koks nors autobusas dirbantis 10A maršrutu trasa Naujininkai - Kauno g.?
            Gal čia linijoje dirbantis? (autorus-Mettal) http://ltautobusai.mylivepage.com/im.../12020_937.jpg

            O 10A- štai maršruto aprašas, yra ir nuotrauka (autorius- irgi Mettal) http://entuziastai.marsrutai.lt/2541.aspx
            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
            Marsrutai.lt tinklaraštis!
            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

            Comment


              kazka buvau skaites siame forume, jog kazkoks ekspermentinis autobusas atvyko. internete jokios informacijos nera. gal kas turi informacijos, ar vazineja kokiais nors marsrutais ir iki kada vazines?
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                Siandien maciau labai keista dalyka - tarp J.Kupalos stoteles ir A.Kojelaviciaus-Siaures gatviu sankryzos apie 18:20 i miesto puse vaziavo autobusas, kurio svieslenteje buvo parasyta "26A Zaliasis tiltas". Matyt, tai buvo 27, tik gal vairuotojas ne taip kazka nustate

                Comment


                  Parašė Edgarass Rodyti pranešimą
                  Siandien maciau labai keista dalyka - tarp J.Kupalos stoteles ir A.Kojelaviciaus-Siaures gatviu sankryzos apie 18:20 i miesto puse vaziavo autobusas, kurio svieslenteje buvo parasyta "26A Zaliasis tiltas". Matyt, tai buvo 27, tik gal vairuotojas ne taip kazka nustate
                  gal galima butu suzinoti, koki autobusa vairavo tas vairuotojas? retas atvejis, kad taip butu
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    kazka buvau skaites siame forume, jog kazkoks ekspermentinis autobusas atvyko. internete jokios informacijos nera. gal kas turi informacijos, ar vazineja kokiais nors marsrutais ir iki kada vazines?
                    BMC Procity CNG. Atvyko, Denis_Simonov informacija, maždaug prieš dvi savaites. Labai keista, bet su keleiviais dar nevažinėjo. Užtat nuolat važinėja be keleivių, neaišku kur ir kam to reikia. Pavyzdžiui, prieš kelias dienas mačiau jį Jeruzalėje, važiuojantį link Santariškių.
                    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                    Marsrutai.lt tinklaraštis!
                    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                    Comment


                      Troleibusu 2474 ir 2500 jau nebėra, čia nuotraukos padarytos prieš pora savaičių. Kapinės:





                      Comment


                        Parašė Scorpius Rodyti pranešimą
                        Troleibusu 2474 ir 2500 jau nebėra, čia nuotraukos padarytos prieš pora savaičių. Kapinės:

                        Atvaizdas


                        Atvaizdas


                        Atvaizdas
                        Dėkui, Scorpius už nuotraukas, gaila kad 2474 ir 2500 nurašė. Gal žinai kodėl sustojo 2548 mašina?

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          kazka buvau skaites siame forume, jog kazkoks ekspermentinis autobusas atvyko. internete jokios informacijos nera. gal kas turi informacijos, ar vazineja kokiais nors marsrutais ir iki kada vazines?
                          Ką galiu pasakyti,nors jis ir važiavo olandu gatve,ir kaip as galvojau į parka.Bet iš parko darbuotojų sužinojau ,kad per tą visą dieną BMC parke nebuvo ir parko vadovybė irgi berods nieko apie ji nežinojo tą diena.
                          Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                          Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                          Comment


                            Kur galima gauti visu liniju (troleibusu) irasus?

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              gal galima butu suzinoti, koki autobusa vairavo tas vairuotojas? retas atvejis, kad taip butu
                              Garažinio numerio nespėjau įžiūrėti, nes mašinoje važiavau, bet mačiau, kad dujinis autobusas buvo.

                              Comment


                                Parašė Denis_Simonov Rodyti pranešimą
                                Ką galiu pasakyti,nors jis ir važiavo olandu gatve,ir kaip as galvojau į parka.Bet iš parko darbuotojų sužinojau ,kad per tą visą dieną BMC parke nebuvo ir parko vadovybė irgi berods nieko apie ji nežinojo tą diena.
                                keistai atrodo, kad atvarytas ekspermentinis autobusas ir važinėja tuščias, ne keleivių gal žinai, iki kada bus tas autobusas?
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Nežinau,parke jo nebuvo
                                  Paskutinis taisė Denis_Simonov; 2011.08.17, 21:07.
                                  Viskas apie keleivinį transportą http://www.ebus.lt/

                                  Mano nuotraukos https://www.flickr.com/photos/134209824@N04/

                                  Comment


                                    Tasai „26A“ ko gero ir buvo 27, nes pas dujinius dėl jų borto kompiuterio visai įmanoma nepataikyti ant reikiamo maršruto .
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Kodėl 54 aut. maršrutu negali leisti daugiau ilgu autobusu? Trumpi net vasara(!)buna sausakimši...

                                      P.S. 2500 tikrai gaila...

                                      Comment


                                        Parašė 1132 Rodyti pranešimą
                                        Gal žinai kodėl sustojo 2548 mašina?
                                        Stovi prie boksu parke, girdėjau gandą kad norima irgi į laužą, bet ko gero laukia kap.remonto.

                                        Comment


                                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                                          Kodėl 54 aut. maršrutu negali leisti daugiau ilgu autobusu? Trumpi net vasara(!)buna sausakimši...

                                          P.S. 2500 tikrai gaila...
                                          galėtų iš vis normalesnis 54maršruto grafikas būt. iš patirties sakau, kad greičiau per miesto centrą važiuot

                                          gaila ir #2474, kad nurašė galėjo abu troleibusai ilgiau tarnaut
                                          Paskutinis taisė ssnaiperis; 2011.08.18, 15:04.
                                          Daugiau mano nuotraukų >>
                                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X