Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Kažkuris iš Soliarių irgi raudonas, berods 952 (arba 951)

    Comment


      952 ne raudonas, o 951 raudonas jau nuo vasario mėnėsio..

      Comment


        Nežinau, man pasirodė kad ir 952 nudažytas raudonai (mačiau šiandien 40 maršrute).Gal tiesiog ne taip įsidėmėjau numerį, o gal ir šį autobusą perdažė

        Comment


          40 tikrai 951.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            952 šiandien 34, dar važiavau juo..

            Comment


              4G naujas 8044, 10:54 Sietyno link Narbuto

              Comment


                10 šiandien keli Solariai iš 2TP.

                Comment


                  Panašu, kad šiandien kai kuriuos perteklinius Solarius iš 2TP nusiuntė į vienpamaininius AP grafikus: 3 x 10, 1 x 34, 1 x 50.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    Įdomu, kodėl čia taip yra: Solarių Trollino mieste 45, bet pagal realaus laiko žemėlapį suskaičiavau 26 (+-1). Negi tikrai net 19 Trolinno stovi parke? Teko girdėti, kad apie 5 visada stovi remonte, bet kodėl net 19?

                    Comment


                      Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                      Įdomu, kodėl čia taip yra: Solarių Trollino mieste 45, bet pagal realaus laiko žemėlapį suskaičiavau 26 (+-1). Negi tikrai net 19 Trolinno stovi parke? Teko girdėti, kad apie 5 visada stovi remonte, bet kodėl net 19?
                      Gal kartais kondicionierius pildo
                      O jei rimtai, tai papildysiu, kad mažai Solarių išvažiavo iš 1-ojo parko (apie 9), o 2-ojo parko maršrutuose jų maždaug tiek, kiek ir įprastai.

                      Comment


                        Vakar, 2018 07 12, apie devynioliktą valandą, ant vilkiko platformos automagistrale A1 ties Raseiniais Klaipėdos link buvo gabenamas VVT Nr. 807, tikriausiai tai buvo jo paskutinė "kelionė".

                        Comment


                          Parašė Raivo Rodyti pranešimą
                          Vakar, 2018 07 12, apie devynioliktą valandą, ant vilkiko platformos automagistrale A1 ties Raseiniais Klaipėdos link buvo gabenamas VVT Nr. 807, tikriausiai tai buvo jo paskutinė "kelionė".
                          Kažkas supirkinėja metalo laužą ir kažkur plukdo laivu. Iš Kauno 4 troleibusus irgi į Klaipėdos uostą išvežė.

                          Šiandien turėjo dar vienas Solaris naujas pasiekti Vilnių, draugas sakė autostradoj matė.
                          Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                          Comment


                            Atvaryti 4 Soliariai.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                              Atvaryti 4 Soliariai.
                              Gal triašiai jau?

                              Comment


                                Ne, anksti dar.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Įdomu, visus trumpus atveš iki rugsėjo?

                                  Comment


                                    Tikimasi, kad rudenį jau bus pirmieji ilgi, bet kaip bus realybėje - pamatysim.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Gatvėse - dar vienas perdažytas trumpas Volvas, šįkart 717. Šiandien 27.

                                      Comment


                                        Beje, lyginant perdažytuosius 744 ir 701 man susidaro toks įspūdis, kad 701 (kuris perdažytas vėliau) atrodo žymiai geriau (ar čia tik man taip pasirodė?): spalva tarsi ryškesnė, ne tokia blanki, mažiau matosi purvas. O 744, jeigu ant jo yra šiek tiek purvo, tai ypač galas atrodo baisiai...

                                        Comment


                                          Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                                          Beje, lyginant perdažytuosius 744 ir 701 man susidaro toks įspūdis, kad 701 (kuris perdažytas vėliau) atrodo žymiai geriau (ar čia tik man taip pasirodė?): spalva tarsi ryškesnė, ne tokia blanki, mažiau matosi purvas. O 744, jeigu ant jo yra šiek tiek purvo, tai ypač galas atrodo baisiai...
                                          Būtų prasčiau, jei pusmečiu vėliau perdažytas 701 atrodytų blogiau nei 744 O dabar viskas natūralu – panašu, kad raudonos spalvos, parinktos perdažymui, neilgaamžiškumas ir "prekinės išvaizdos" trūkumas "lenda lauk" Nuorodose yra ir šiandieninė 744-ojo nuotrauka – galas tikrai atrodo prastai...

                                          Comment

                                          Working...
                                          X