Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Jeigu grįžo į ap, tai klausimas ar iš paskos visi turimi ilgieji autobusai, įskaitant ir nuomojamus Man'us, ar klystu?
    Paskutinis taisė ssnaiperis; 2018.03.08, 10:37.
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Labai tikiu, jog nuo 2TP 4G maršruto praradimo, 75 dirbs tik ilgi.

      Comment


        Gali taip atsitikti, kad ilgi 75 bus ir savaitgaliais. Tik dėl to, kad nebus kur juos padėti.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Jeigu grįžo į ap, tai klausimas ar iš paskos visi turimi ilgieji autobusai, įskaitant ir nuomojamus Man'us, ar klystu?
          Visi tikrai negrįš, nes juk 2 troleibusų parkas ilgais autobusais aptarnauja ne tik 4G maršrutą. Tačiau būtų neblogai, jei dalis ilgųjų autobusų grįžtų ir kompensuotų ilgųjų autobusų trūkumą AP maršrutuose.

          Comment


            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą

            Visi tikrai negrįš, nes juk 2 troleibusų parkas ilgais autobusais aptarnauja ne tik 4G maršrutą..
            O kokius dar, išskyrus 43 (kurį irgi perims Trasrevis)?

            Comment


              Dėl 3008, tai dabar jisai pastoviai persikėlė iš 1G į 5G maršrutą. Tai šitas reiškinys kolkas bus normalus dabar ir kiekvieną dieną rašyti dėl to kad 3008 dirba 5G maršrutu tikrai neverta. Dėl autobusų 2-ajame parke, tai 427 yra gražintas į autobusų parką. Ir visi kiti autobusai kurie yra dar geros būklės bus irgi gražinti į autobusų parką atgal, visus kitus 2-ojo parko autobusus greičiausiai turėtu nurašyti. O Berkhof baltas Volvas turi jau gražinti į BGS.

              Comment


                Parašė keleivis13 Rodyti pranešimą

                O kokius dar, išskyrus 43 (kurį irgi perims Trasrevis)?
                75 darbo dienomis turėtų būtų visi ilgi, 73 vienas iš pertraukiamų taip pat turi būti ilgas. O kol 43 nėra perduotas, tai ir 43 visi ilgi. Savaitgaliais nė vienu TP2 maršrutu (be 4G) ilgi neturi važiuoti.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  949 grįžo, 87, bet neperdažytas visgi.

                  Comment


                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                    949 grįžo, 87, bet neperdažytas visgi.
                    949 jau dirba nuo šios savaitės pradžios, mačiau jį 50.

                    Comment


                      Šiandien 2TP maršrutuose neteko pastebėti nei O405N, nei ilgų autobusų (negarantuoju dėl 43). Tik Citaro ir aukštagrindžiai Mercedesai. Įdomu, po kiek laiko perduos 43 maršrutą. Įtariu, jis bus antras, kad greičiau atsisakyti nuomuojamų ilgų 2TP.

                      Comment


                        Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                        Šiandien 2TP maršrutuose neteko pastebėti nei O405N, nei ilgų autobusų (negarantuoju dėl 43). Tik Citaro ir aukštagrindžiai Mercedesai. Įdomu, po kiek laiko perduos 43 maršrutą. Įtariu, jis bus antras, kad greičiau atsisakyti nuomuojamų ilgų 2TP.
                        Tai teliko tik 6 nuomojami Man'ai antram parke. Dalis perduoti į autobusų parką.
                        Visi ilgi ispanai (541-550) irgi autobusų parke. Be nuomojamųjų Man'ų (336, 337, 339, 435, 436, 445) iš ilgųjų liko tik 595-599 ir 565 Man'ai.
                        Paskutinis taisė ssnaiperis; 2018.03.10, 22:41.
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          O405N2 autobusų neteko pastebėti, nes ko gero visi (išskyrus 506) yra sugedę. Šiandien 59 važinėja du "žemagrindžiai" O405. Dėl ilgų autobusų TP2 - dar neskubėkim su skaičiais. Ne faktas, kad liko visi tie, kuriuos ssnaiperis surašė.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            565 liko 2-ajame troleibusų parke.

                            Comment


                              Tverečiaus stotelėje veidrodėliais susidūrė 987 ir V8007.

                              Comment


                                Retas įvykis T3 - 1672 (TrM).

                                Comment


                                  73 - 4032

                                  Comment


                                    Įprastas autobusas jam priklausančiame maršrute. Šioje temoje derėtų dalintis įdomesniais, "nestandartiniais" atvejais.
                                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                    Comment


                                      Parašė Kaid Rodyti pranešimą
                                      73 - 4032
                                      Ir kas čia ypatingo turėtų būti? Čia įprastas šio autobuso maršrutas, kadangi pamaininius grafikus aptarnauja autobusų parkas
                                      Daugiau mano nuotraukų >>
                                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                                      Comment


                                        Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                        (...) Šioje temoje derėtų dalintis įdomesniais, "nestandartiniais" atvejais.
                                        Pavyzdžiui, dabar visai įdomu būtų sužinoti, kur darbuojasi iš 2TP į AP perduoti autobusai.

                                        Comment


                                          Vakar 3G teko matyti 545 (turbūt iš rezervo). Džiugu, kad vairuotuojai liko tie patys

                                          Comment

                                          Working...
                                          X