Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    3019 dar buvo gruodį, o štai 3018 jau gerokai seniau.

    Comment


      Vasario 16-oji ,,ypatinguosiuose'' maršrutuose :
      43 339,427,449,599 ;
      46 481,523,749. Čia ilgi smarkiai pasiteisino, 14val. nuo Pašilaičių variau su 749, tai kiekvienoj st. vis rinkosi žmonės, kol gan pilnas tapo. Aišku vos ne visi (apie 70) išlipo Operos ir baleto st. ;
      Na ir 73 515,701,702. Ilgi neapsimokėjo.

      Comment


        993 šiandien jau gatvėse, fotografams atsekti 2G 9:30 žemagrindis reisas nuo Jeruzalės link Stoties.

        Comment


          10 302 ;
          74 097 .
          Paskutinis taisė Mantas95; 2018.02.22, 12:16.

          Comment


            Šiemet knygų mugės specialiame maršrute (Arkikatedra - Litexpo) dirba šie autobusai: 794, 797. Trečio neužmačiau
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Šiemet knygų mugės specialiame maršrute (Arkikatedra - Litexpo) dirba šie autobusai: 794, 797. Trečio neužmačiau
              791

              Comment


                Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                Šiemet knygų mugės specialiame maršrute (Arkikatedra - Litexpo) dirba šie autobusai: 794, 797. Trečio neužmačiau
                Ar užtenka trumpų autobusų? Nesusigrūdę žmonės važiuoja?

                Comment


                  Parašė Ignalina Rodyti pranešimą

                  Ar užtenka trumpų autobusų? Nesusigrūdę žmonės važiuoja?
                  Iš vakarykštės (pirmos dienos) sunku ką ir spręsti. Visas išvadas bus galima kloti ant lėkštutės sekmadienio vakare - pirmadienio dieną. Bet sprendžiant, jog šeštadienį tarpe 10-14 valandos bus net 6 (rekordas šiame maršrute) autobusai, galima spėti, jog atvažiuojančiųjų bus daug - pasimokyta iš ankstesnių metų praktikos, kai buvo leidžiami tik 2 ar 3 autobusai, kurie buvo tikrai pergrūsti
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Jei vakar 2G buvo tik 1 trumpas, tai šiandien jau net minimum 4. 727,769,078 ir 653 žemagrindžiu reisu. Tiesa, vėliau 078 nebeliko.

                    Comment


                      Vakar A4 – 592!

                      Comment


                        1g - 3031
                        43 - 3039
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                          1g - 3031
                          43 - 3039
                          Dar pridedant - 2G - 3009

                          Comment


                            2 maršrute šiandien padidintas troleibusų Solaris skaičius (šiuo metu realaus laiko sistema rodo 12 žemagrindžių troleibusų). Beje, jie važiuoja labai nereguliariai.

                            Comment


                              Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                              2 maršrute šiandien padidintas troleibusų Solaris skaičius (šiuo metu realaus laiko sistema rodo 12 žemagrindžių troleibusų). Beje, jie važiuoja labai nereguliariai.
                              Nes tiek Pamėnkalnio, tiek Vilniaus gatvėse (centrinėje miesto dalyje) visiškas kolapsas. Neaišku dėl kokių priežasčių T1 ir T7 buvo nukreipti iki Šeimyniškių žiedo, paskui per Konstitucijos pr. bei Narbuto gatvę nukreipti link savo įprastų trasų. Rytoj bei poryt, spėju, analogiška "dovanėlė' bus
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                15 val 6 troleibusas stovėjo sugedęs Jogailos-Pylimo g. sankryžoj, todėl 1 ir 7 negalėjo pasukti iš Pamėnkalnio į Pylimo g.
                                Paskutinis taisė digital; 2018.03.02, 19:04.

                                Comment


                                  Kaziuko mugės proga, AP ,,pamalonino'' 53 keleivius net 6 mersais. Tačiau yra ypatingas svečias - 3020.

                                  Comment


                                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                    Kaziuko mugės proga, AP ,,pamalonino'' 53 keleivius net 6 mersais. Tačiau yra ypatingas svečias - 3020.
                                    Kuris, beje, švariausias iš šiandien matytų autobusų
                                    Daugiau mano nuotraukų >>
                                    Mano rajonas ir apylinkės >>

                                    Comment


                                      Įdomybių banga :
                                      17 532
                                      22 524
                                      24 4011
                                      30 275,4012
                                      31 471
                                      34 531,3013
                                      37 059
                                      46 473,477
                                      55 475,518
                                      78 527
                                      Paskutinis taisė Mantas95; 2018.03.04, 18:38.

                                      Comment


                                        Sodų sezonui lyg ir anksti dar, jog 78-am reikalingi ilgi.. jei rimtai, tai savaitgaliui ten jie nereikalingi..
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          10.000 svajonės išsipildė. 43 maršrutu vien trumpi, bet tokiais maršrutais, kaip 12, 16, 17, 19, 22, 24, 30, 31, 34, 37, 46, 55, 73, 74, 78 - vien tik arba beveik vien ilgi. 2 troleibusų maršrutas - beveik vien Solariai, be abejo, 12 maršruto sąskaita, kuriame jau kelintą dieną nevažiuoja nė vienas garantuotas žemagrindis.
                                          Gali būti, kad kažkas atsitiko su dujų užpildymo kolonėle - mieste labai mažai dujinių autobusų - vos keli Castrosua ir Solariai.
                                          Paskutinis taisė Mettal; 2018.03.04, 11:05.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X