Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    740 beužgesinėdamas taip ir nepasiekė šiaurės miestelio žiedo, liko stovėti šiaurės miestelio st. Pakeitė 517

    Comment


      36 203

      Comment


        Įdomūs atvejai šiandien:
        26 - 501;
        3G - 502.

        Comment


          Įspūdžiai iš pirmosios dienos 26-o ir 65-o maršruto:
          1. V7045, dirbęs 65-am maršrute, važiuodamas link Ožkinių, Žaliojo Visalaukio stotelę pravažiavo 10 minučių anksčiau (turėjo būti 15:26, pravažiavo 15:16).
          2. V7041, dirbęs 26-am, reisu 16:08 (su ~5 minučių vėlavimu) neužvažiavo į Licėjaus stotelę, važiuodamas link Ozo žiedo. Plius pas jį nesakė stotelių, el.bilieto skaitytuvuose rodė pastoviai tą pačią stotelę.

          Va Jums ir GPS'o nebuvimo pasėkmės Isuzu autobusuose
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
            Įspūdžiai iš pirmosios dienos 26-o ir 65-o maršruto:
            1. V7045, dirbęs 65-am maršrute, važiuodamas link Ožkinių, Žaliojo Visalaukio stotelę pravažiavo 10 minučių anksčiau (turėjo būti 15:26, pravažiavo 15:16).

            Va Jums ir GPS'o nebuvimo pasėkmės Isuzu autobusuose
            Yra ir daugiau minusų: pradeda važiuoti neuždarę durų, atidaro durys dar važiuojant. Skelbė tik kai kurias stoteles.
            Gerbkite kitų forumo narių nuomones.

            Comment


              O tai čia blogai kad pradeda atidarinėti duris važiuojant? Taupo laiką, gerai kad taip daro. Škodose irgi taip pat.

              Comment


                Nesaugu. Durų uždarymas reiškia, kad tuoj pradės važiuoti ir tu instinktyviai jau esi tam pasiruošęs. O kai pradeda važiuoti ir tik tada sugalvoja uždarinėti duris, tuomet prasiseda griuvinėjimai. Šiaip keista, kad jie gali važiuoti su atidarytomis durimis. Taip neturi būti naujame autobuse.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Kiek man teko važiuoti naujais Isuzu, važiavimo su atidarytomis durimis neteko matyti.
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė Naujaneriai Rodyti pranešimą

                    Yra ir daugiau minusų: pradeda važiuoti neuždarę durų, atidaro durys dar važiuojant. Skelbė tik kai kurias stoteles.
                    Priekinės durys gal ir veikia tokiu principu. Bet galiniuose turi būti įrengtas blokavimas. Kaip jie gali pradėti važiuoti neuždarius durų?

                    Comment


                      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                      Įspūdžiai iš pirmosios dienos 26-o ir 65-o maršruto:
                      1. V7045, dirbęs 65-am maršrute, važiuodamas link Ožkinių, Žaliojo Visalaukio stotelę pravažiavo 10 minučių anksčiau (turėjo būti 15:26, pravažiavo 15:16).
                      2. V7041, dirbęs 26-am, reisu 16:08 (su ~5 minučių vėlavimu) neužvažiavo į Licėjaus stotelę, važiuodamas link Ozo žiedo. Plius pas jį nesakė stotelių, el.bilieto skaitytuvuose rodė pastoviai tą pačią stotelę.

                      Va Jums ir GPS'o nebuvimo pasėkmės Isuzu autobusuose
                      Čia reiškia, kad grafikus normaliam greičiui sudaryti reikia. Kada jau SĮSP pradės tai daryti...

                      Comment


                        Parašė Petr Rodyti pranešimą

                        Čia reiškia, kad grafikus normaliam greičiui sudaryti reikia. Kada jau SĮSP pradės tai daryti...
                        Čia reiškia, kad klysta žmogiškasis faktorius (šiuo atveju sįsp) ir deda į kompiuterį bala žino kokius grafikus. V7045 vairuotojo žodžiais, kodėl pravažiavo 10 minučių anksčiau - "man taip rodė kompiuteryje esantis grafikas". Po vieno keleivio skambučio į SĮSP, paskui gautas nurodymas vairuotojui važiuoti pagal grafikus, esančius stotelėse. Kas liečiant 26 maršrutą, bent jau viename iš autobusų (7041) buvo įkištos senosios 26-o stotelės (t.y. su važiavimu gilyn į Bajorus, kartu su 57-u).
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Šiandien į 2 maršruto pamaininius grafikus išvažiavo vien tik Solaris troleibusai (iš viso 14 troleibusų), tačiau vėliau bent 2 iš jų pakeitė Škodos (išvados remiantis realaus laiko sistema). Iš „svetimų“ Solarių šiame maršrute mačiau 1674, 1681, 1699.

                          Comment


                            Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                            Šiandien į 2 maršruto pamaininius grafikus išvažiavo vien tik Solaris troleibusai (iš viso 14 troleibusų), tačiau vėliau bent 2 iš jų pakeitė Škodos (išvados remiantis realaus laiko sistema). Iš „svetimų“ Solarių šiame maršrute mačiau 1674, 1681, 1699.
                            Logiška, kad paleido daugiau Solarių šiandien, nes didelis žmonių antplūdis buvo dėl Kalėdų eglės įžiebimo Katedros aikštėje
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Šiandien 58-am - 972. Įprastai šiame maršrute dirba skandinaviški dujiniai bei Volvo (retsykiais)
                              Daugiau mano nuotraukų >>
                              Mano rajonas ir apylinkės >>

                              Comment


                                Šiandien iš įdomesnių, be to, kad 1G,2G,53 nemažai trumpų, tai 3G Velobusas (4008) pertraukiamu.

                                Comment


                                  Bandomoji Scania Citywide CNG šiandien dirba 87 maršrutu.
                                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                  Comment


                                    Šiandien 604 Scania dirba 52-am.

                                    Comment


                                      Bandomoji Scania 22

                                      Comment


                                        Karosa 203 18

                                        Comment


                                          Šiandien 26 mačiau 7051, kas čia per papildymas dar Isuzų ?

                                          Comment

                                          Working...
                                          X