Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą
    O Kaune planuojama padaryti kad būtina atsižymėti bilietą nežiūrint jo papildymo tipo (mėnesinis terminuotas ar kitaip) už neatsižymėjimą būtų simbolinė bauda 5 eurai. Taip padarius nereikėtų jokių skaičiuotojų srauto
    O išlipančius kaip suskaičiuoti?

    Comment


      Parašė egiscrypth Rodyti pranešimą

      O Kaune planuojama padaryti kad būtina atsižymėti bilietą nežiūrint jo papildymo tipo (mėnesinis terminuotas ar kitaip) už neatsižymėjimą būtų simbolinė bauda 5 eurai. Taip padarius nereikėtų jokių skaičiuotojų srauto
      Bėgu skubu glaust, dar labiau bėgu pro prieki lipt

      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
      O išlipančius kaip suskaičiuoti?
      Su juodąja magija, arba kokiomis futuristinėmis technologijomis, kurias Lietuvoje tikrai visi gali įpirkti

      Eilinį kart Egis nesąmones šneka.
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Šiandien 5G - net 4 trumpi - 724, 787, 962 bei 98*
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Panašu, kad keleivių srautai skaičiuojami visuose maršrutuose iš eilės: vienur skaičiuoja žmonės, kitur - kir gali dirbti trumpi autobusai - su MAN ir Solaris dujinių autobusų įranga. Šiandien 23, 25, 27, 29 ir 30 vien tik šių modelių autobusai. Vakar taip buvo 17, 18, 21 ir 22.
          Viešojo transporto temų rodyklė >>

          Comment


            Šiandien keleivių srautai bus skaičiuojami ir T15 pamaininiame grafike.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              4012 jau grįžo, tačiau iškart nesėkmingai, važiavo į parką pats, kol ties Kalvarijų turgum sustojo ir jau pats nebegalėjo toliau važiuot... Sugadino dar labiau autobusą per šitiek laiko nebuvimo gatvėse.

              Comment


                Dar viena naujiena: į gatves išvažiavo perdažytas 3016.

                Comment


                  Parašė rvr Rodyti pranešimą
                  Dar viena naujiena: į gatves išvažiavo perdažytas 3016.
                  Tai gal nuotrauką turi bent jau?

                  Comment


                    Parašė Erikass Rodyti pranešimą

                    Tai gal nuotrauką turi bent jau?
                    Labai panašu į 3020. Irgi su baltu gar. nr. , tik be kalpokų. 3030 vat su jais.

                    Comment


                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą

                      Labai panašu į 3020. Irgi su baltu gar. nr. , tik be kalpokų. 3030 vat su jais.
                      ? Aš apie nuotraukas kalbu, o ne apie gar. nr.?

                      Comment


                        O perdažytas į tą pačią šviesiai raudoną spalvą, į tą ''naująjį dizainą be dizaino'', ar kažkaip kitaip?

                        Comment


                          Parašė Pilaitis Rodyti pranešimą
                          O perdažytas į tą pačią šviesiai raudoną spalvą, į tą ''naująjį dizainą be dizaino'', ar kažkaip kitaip?
                          Nu tai va, aš dėl to ir prašau jo nuotraukos...

                          Comment


                            Parašė rvr Rodyti pranešimą
                            Dar viena naujiena: į gatves išvažiavo perdažytas 3016.
                            Maždaug panašiu laikotarpiu nesimatė ir 3015. Šiandien jau dirba, tik dar neperdažytas ir su juodu garažiniu, kai tuo tarpu 3033 jau perklijavo į baltą
                            Daugiau mano nuotraukų >>
                            Mano rajonas ir apylinkės >>

                            Comment


                              Mačiau ir aš sutemose tą 3016 - nieko ypatingo nesimatė, be to, kad baltas garažinis.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Mačiau ir aš sutemose tą 3016 - nieko ypatingo nesimatė, be to, kad baltas garažinis.
                                Ir dar su spalvotu VVT logotipu.

                                Comment


                                  2G - 3009. 1G velobuso grafiku - 3016

                                  Comment


                                    Čia turbūt bus žinančių. Ar dar Vilniuje važinėja Castrosua autobusai? Ar galbūt visus jau į metalo laužą pridavė, nes kažkaip lyg ir senokai nemačiau gatvėse jų.

                                    Comment


                                      Čia apie ilgus turima omeny? Be abejo važinėja, kasdien.

                                      Comment


                                        Ilgieji Castrosua daugiausia važinėja 4G, nes visi jie perduoti į 2-ąjį troleibusų parką.
                                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                        Comment


                                          Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                          Čia apie ilgus turima omeny? Be abejo važinėja, kasdien.
                                          Ne. Apie tuos trumpus, kurie buvo gauti nauji, nes pavažiavus kol buvo dar visai nauji, tai neatrodė, kad ilgai temps. Ten dar buvo kažkoks hibridas, kurį gal tik pirmą mėn. teko gatvėse matyti.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X