Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė 10.000 Rodyti pranešimą
    Man tai kažkaip kvailai atrodo, kad pasirinktas 2G vietoj 3G, visgi pastarajame savaitgaliais keleivių turėti būti daugiau
    Tai 3G ir 4G ir taip visomis dienomis ilgi autobusai.

    Vat dėl 2G tai net nežinau - gal ten savaitgaliais visgi užtektų ir trumpų autobusų - juk yra dar T16. Be to, įdomu dėl 5G - ar tikrai ten savaitgaliais reikia ilgų? Vien dėl to, kad visi į Akropolį važiuoja?
    Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
    Marsrutai.lt tinklaraštis!
    SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

    Comment


      Parašė Mettal Rodyti pranešimą
      Čia nesusipratimas gavosi. 3G, 4G bei 5G ir taip visada ilgi O iki gruodžio 1G, 2G ir 6G būdavo tik trumpi.
      Aš ir sakau tą patį.
      Parašė Vilnietizz Rodyti pranešimą
      Be to, įdomu dėl 5G - ar tikrai ten savaitgaliais reikia ilgų? Vien dėl to, kad visi į Akropolį važiuoja?
      Taip, 5G reikia ir savaitgaliais 18m autobusų, nes yra daug žmonių, o ypač jaunimo, kas važiuoja apsipirkti arba papramogauti į Akropolį ar Ozą.
      Paskutinis taisė denisas; 2016.12.11, 18:58.

      Comment


        203 trumpa Karosa - 46, o pačiu 46 apskritai vos 1 ilgas autobusas. Įprastai būna priešingai.
        4G ko gero metų rekordas - 3 trumpi autobusai, užtat 54 - vienas ilgas.
        Viešojo transporto temų rodyklė >>

        Comment


          1675 solaris, dirbęs t6, tempiamas techninės pagalbos į troleibusų parką po avarijos Apkasų - Kalvarijų sankryžoje.
          Daugiau mano nuotraukų >>
          Mano rajonas ir apylinkės >>

          Comment


            Kolega šiandien 6G matė lyg 789.

            Comment


              Parašė denisas Rodyti pranešimą
              Kolega šiandien 6G matė lyg 789.
              6G ne tik jis, dar ir MAN'as trumpas yra. Beveik visuose G yra trumpų.

              Comment


                Gal kas žino ar po aplinkkelio keisis trasa iš pilaitės į 2TP nuliniais reisais?

                Comment


                  Parašė KAROSA Rodyti pranešimą
                  Gal kas žino ar po aplinkkelio keisis trasa iš pilaitės į 2TP nuliniais reisais?
                  O kodėl ji turėtų keistis? Dabar kaip tik patogu, kad nuliniai reisai priveža iki Sietyno ir Spaudos rūmų.

                  Comment


                    Jau dabar autobusai gali važiuoti vakariniu aplinkkeliu, bet nevažiuoja, nes išties iki Sietyno st. yra patogiau keleiviams.
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                      6G ne tik jis, dar ir MAN'as trumpas yra. Beveik visuose G yra trumpų.
                      Tad kyla klausimas: Ko tada trumpi į G maršrutus yra leidžiami darbo dienomis, o 1G/2G/6G savaitgaliais yra leidžiami ilgi? Oro vežiojimui?

                      Comment


                        Savaitgaliais į maršrutus išvažiuoja ~140 autobusų mažiau, nei darbo dienomis.
                        Manau, kad to užtenka, kad būtų atsakyta į tavo klausimą.
                        Viešojo transporto temų rodyklė >>

                        Comment


                          Parašė denisas Rodyti pranešimą
                          Tad kyla klausimas: Ko tada trumpi į G maršrutus yra leidžiami darbo dienomis, o 1G/2G/6G savaitgaliais yra leidžiami ilgi? Oro vežiojimui?
                          Labai atsiprašau, bet šiame klausime absoliutus nulis logikos. Savaitgaliais leidžiami ilgi, nes padidėjo keleivių srautai prieššventiniu laikotarpiu. Kadangi minėta, jog dirba apie 140 autobusų mažiau savaitgalio laikotarpiu tai iš rezervo daug lengviau paleisti ilgą autobusą išvengiant trumpo autobuso išvažiavimo. Darbo dienomis šiuo atveju dirba 140 autobusų DAUGIAU, dėl to iš rezervo sunkiau paleisti ilgus autobusus, nes jų išvažiuoja daug daugiau, + dabartinės sąlygos nėra itin palankios tinkamai atlikti funkciją autobusams, dėl to neišvengiamai atsiranda trumpi autobusai, dažniausiai dienos bėgyje. Čia tiesiog šiek tiek papildant Mettal, kad visi suprastų tikrai aiškiai
                          Paskutinis taisė KAROSA; 2016.12.13, 16:16.

                          Comment


                            50-am trumpa Karosa (nežinau kuri iš tų 2).

                            Comment


                              Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                              50-am trumpa Karosa (nežinau kuri iš tų 2).
                              Kuri, lygtais, vakare jau dirbo a39.

                              Comment


                                Kas norės pasivažinėti trumpa Karosa - 203-27, 302-30.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  53 946 ;
                                  66 302.
                                  Paskutinis taisė Mantas95; 2016.12.16, 16:40.

                                  Comment


                                    Kaip nevietinis nežinau, ar verta rašyt, bet vakar 4G dirbo 088. Lyg ir ilgi ten visada būdavo.

                                    Comment


                                      Parašė Briedis Rodyti pranešimą
                                      Kaip nevietinis nežinau, ar verta rašyt, bet vakar 4G dirbo 088. Lyg ir ilgi ten visada būdavo.
                                      Dabar dažnas atvejis, kai trumpi iš rezervo dirba vietoj ilgų, tačiau, kaip nevietiniui, tai atleistina

                                      Comment


                                        Paskutiniu metu trumpi G maršrutuose dažnas reiškinys. Kaip betikslis oro vežiojimas ilgu autobusu 54-am maršrute (kad ir šiandien - reisu 18:29 iš Stoties važiavo 337)
                                        Daugiau mano nuotraukų >>
                                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                                        Comment


                                          Vakar 153 dirbo 3G.
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X