Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    S. Kerbedžio gatve kalnu važiuoti nekyla problemų? Kažkada buvo diskutuota dėl tos gatvės
    Daugiau mano nuotraukų >>
    Mano rajonas ir apylinkės >>

    Comment


      Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
      S. Kerbedžio gatve kalnu važiuoti nekyla problemų? Kažkada buvo diskutuota dėl tos gatvės
      Vis dėlto, problemų ten jokių nekyla ir mikriukų skaičius labai optimalus. Apmaudu yra tai, kad čia bus dar vienas zuikių vežiojimo maršrutas. Vienu reisu nuo Vinciūniškių S. Kerbedžio st. išlipo keletas žmonių, jų tarpe vienas, kuris paskui nuvairavo netoli stotelės paliktą automobilį. Daugiau nei akivaizdu, kad už važiavimą iki parduotuvės Dvarčionyse sumokėta nebuvo.
      Viešojo transporto temų rodyklė >>

      Comment


        Skaitant paskutinį kolegos Mettal įkeltą fotoreportažą, kilo klausimas: jei jau labai niežti nagus VVT kišt ilgus autobusus savaitgalį, ar ne racionaliau juos būtų panaudoti 1g, 6g?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          1G - 950. Pertraukiamas.

          Comment


            26 - 761

            Comment


              Šiandien 61-am maršrute pastebėtas Transrevio HHR 392(?), galimai permestas iš tarpmiestinio maršruto Kaunas-Vilnius į miesto maršrutus.
              Daugiau mano nuotraukų >>
              Mano rajonas ir apylinkės >>

              Comment


                2g 4008

                Comment


                  1G 3G 5G ir 53 šiuo metu yra po 1 trumpą autobusą.
                  Viešojo transporto temų rodyklė >>

                  Comment


                    20 maršrutu dirba kažkoks dar vienas naujas didelis autobusas (garažo nr. 9116).
                    Viešojo transporto temų rodyklė >>

                    Comment


                      2G - 781 ir 826.
                      Paskutinis taisė denisas; 2016.10.06, 16:17.

                      Comment


                        4G dirba 454.
                        Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                        Marsrutai.lt tinklaraštis!
                        SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                        Comment


                          Parašė denisas Rodyti pranešimą
                          2G - 781 ir 826.
                          781 vietoj 707. 826 nežinau. Dar 4014 vietoj 527.
                          76 782 vietoj 946.
                          1G 717.
                          Ir 2G dar 841.
                          Jei dar kažkas nesat pastebėję, tai atskleisiu tokį paprastą dalyką, kuris jau tapęs dėsniu - jei 2G (ar kokiam nors kitam maršrute, bet pagrinde šiam) būna daug ilgų Volvų, tai reik tikėtis, kad link vakaro ar vakare bus ir nemažai rezervų, nes dabar dauguma Volvų (ypač 1posk.) tapę problematiški po variklio defektų ar kitokių taisymų.
                          Paskutinis taisė Mantas95; 2016.10.06, 19:18.

                          Comment


                            Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                            Jei dar kažkas nesat pastebėję, tai atskleisiu tokį paprastą dalyką, kuris jau tapęs dėsniu - jei 2G (ar kokiam nors kitam maršrute, bet pagrinde šiam) būna daug ilgų Volvų, tai reik tikėtis, kad link vakaro ar vakare bus ir nemažai rezervų, nes dabar dauguma Volvų (ypač 1posk.) tapę problematiški po variklio defektų ar kitokių taisymų.
                            Šitą jau dalyką esu pastebėjęs. Beje, 841 2G gal vietoje 770?

                            Comment


                              Parašė denisas Rodyti pranešimą
                              Šitą jau dalyką esu pastebėjęs. Beje, 841 2G gal vietoje 770?
                              Deja, nežinau vietoj ko 841, tik kad vietoj kažkurio pamaininio Volvo. 770 išvis šiandien nemačiau.

                              Comment


                                760 išvažiavo į troleibusų parko 75-ą.
                                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                Comment


                                  Parašė 000
                                  Pirmiausia ne toje temoje postas, o antra prasytume issamiau (tam skirtoje temoje).
                                  Kaip tik toje temoje kur reikia, pasiskaityk temos pavadinimą! be to žmonės turi darbus ir yra užimti todėl negali visa dieną trankytis po miestą ir rinkti jums informacija.
                                  Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                                  Comment


                                    Parašė 000
                                    Pirmiausia ne toje temoje postas, o antra prasytume issamiau (tam skirtoje temoje).
                                    O kurioje temoje jis turėtų būti?

                                    Comment


                                      Parašė digital
                                      Kad čia nebuvo nelaimingo atsitikimo Išvažiavo nereiškia įvažiavo
                                      Būtent. Jau prasidėjo ir autobusų trūkumas antram parke?

                                      Comment


                                        Parašė digital
                                        Kad čia nebuvo nelaimingo atsitikimo Išvažiavo nereiškia įvažiavo
                                        Pardon, miegodamas ne taip perskaiciau nuovargis daro savo...

                                        Comment


                                          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                          Būtent. Jau prasidėjo ir autobusų trūkumas antram parke?
                                          Autobusų trūkumas pas juos nuo pirmos maršrutų perleidimo dienos, su troleibusais tokia pati situacija.
                                          Paskutinis taisė rvr; 2016.10.07, 07:31.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X