Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Iš rezervo į 53 išriedėjo 821.

    Comment


      Vakar 3G-999

      Comment


        Jau antras mano draugas klausė, kas per autobusai išvažiavo su numeriais 4002 ir 4001? Gal naujai nuomojami Meteorito mercedesai?
        Daugiau mano nuotraukų >>
        Mano rajonas ir apylinkės >>

        Comment


          Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
          Jau antras mano draugas klausė, kas per autobusai išvažiavo su numeriais 4002 ir 4001? Gal naujai nuomojami Meteorito mercedesai?
          O kokiais maršrutais ar bent kokioje miesto dalyje važiavo, nesakė?

          Comment


            Vienas draugas sakė, kad 4001 pastebėtas 5G.
            Iš kito gavau informaciją, kad 4002 pastebėtas 6G
            Paskutinis taisė ssnaiperis; 2014.10.24, 17:20.
            Daugiau mano nuotraukų >>
            Mano rajonas ir apylinkės >>

            Comment


              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
              Jau antras mano draugas klausė, kas per autobusai išvažiavo su numeriais 4002 ir 4001? Gal naujai nuomojami Meteorito mercedesai?
              Šiandien mačiau 4001 5G maršrute, tai jis buvo labai panašus į tuos, kurių nuotraukos yra fotogalerijoje. Reiškia, ko gero, tai ir bus nuomojami Meteorito autobusai.
              Paskutinis taisė Marius555; 2014.10.25, 17:24.

              Comment


                Parašė Marius555 Rodyti pranešimą
                Šiandien mačiau 4001 5G maršrute, tai jis buvo labai panašus į tuos, kurių nuotraukos yra fotogalerijoje (jei gerai pamenu, 4001 yra MB O405GN2 modelio). Reiškia, ko gero, tai ir bus nuomojami Meteorito autobusai.
                O numeriai 4001/4002? Čia tokie duoti parko , ar iš seno tokie uždėti ?
                Abrikosai mus išgelbės. ~

                Comment


                  Parašė Lucario Rodyti pranešimą
                  O numeriai 4001/4002? Čia tokie duoti parko , ar iš seno tokie uždėti ?
                  Mūsiškiai. Būtų keista, jeigu iš užsienio atvarytas autobusas iškart važinėtų su originaliais garažo numeriais
                  Daugiau mano nuotraukų >>
                  Mano rajonas ir apylinkės >>

                  Comment


                    Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                    Mūsiškiai. Būtų keista, jeigu iš užsienio atvarytas autobusas iškart važinėtų su originaliais garažo numeriais
                    Keista, jog VVT "nekamso" tarpu garazineje numeracijoje, kaip dare iki siol. Pvz: 176, 18x, 263, 27x, 29x ir pan.
                    4xxx numeracija, byloja apie tolimesne autobusu pratesima, bei apie tolimesne viso VVT garazine numeracija, kuri eina netgi jau toliau uz troleibusus.
                    p.s. mano nuomone, nezinau ar ji tikslinga. Gal vertetu "uzkamsyt" tarpus autobusu numeracijoje (iki 999), ju juk tikrai yra.

                    Comment


                      Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                      Keista, jog VVT "nekamso" tarpu garazineje numeracijoje, kaip dare iki siol. Pvz: 176, 18x, 263, 27x, 29x ir pan.
                      4xxx numeracija, byloja apie tolimesne autobusu pratesima, bei apie tolimesne viso VVT garazine numeracija, kuri eina netgi jau toliau uz troleibusus.
                      p.s. mano nuomone, nezinau ar ji tikslinga. Gal vertetu "uzkamsyt" tarpus autobusu numeracijoje (iki 999), ju juk tikrai yra.
                      O gal VVT nusprendė grįžti prie kolonų numeracijos. Gal tas skaicius 4*** yra kolonos numeris?

                      Comment


                        Parašė rvr Rodyti pranešimą
                        O gal VVT nusprendė grįžti prie kolonų numeracijos. Gal tas skaicius 4*** yra kolonos numeris?
                        Arba gali būti irgi variantas:

                        1*** - pirmojo parko troleibusai
                        2*** - antrojo parko troleibusai
                        3*** - autobusai, priklausantys 2TP
                        4*** - autobusai, priklausantys parkui Žirmūnuose
                        Daugiau mano nuotraukų >>
                        Mano rajonas ir apylinkės >>

                        Comment


                          Man tas 4 priekyje panašu tiesiog į "iš lempos" parinktą pirmą skaičių, kuris padės atskirti nuosavus autobusus nuo nuomojamų.

                          Beje, šiandien lygtai vienpamaininiu 37 grafiku dirbo kažkuris Noge. Dar ne žiema, o jau nebėra techniškai sąlyginai tvarkingų didelės talpos autobusų...
                          Paskutinis taisė Mettal; 2014.10.24, 22:42.
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Beje, šiandien lygtai vienpamaininiu 37 grafiku dirbo kažkuris Noge. Dar ne žiema, o jau nebėra techniškai sąlyginai tvarkingų didelės talpos autobusų...
                            Ir tai netgi nepaisant to, jog per pastaruosius metus gauti 58 nauji autobusai, ir net 14 12m ilgio autobusų sutaupyta perdavus dalį maršrutų privatininkams (13, 20, 28, 40).
                            Marsrutai.lt -viešojo transporto tvarkaraščiai
                            Marsrutai.lt tinklaraštis!
                            SVARBU! Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte nuo liepos 1 dienos!

                            Comment


                              Beje, kažkas čia pastebėjo, kad aną savaitgalį 42 ir 78 dirbo tik Solaris ir MAN. Jie ten dirbo ne dėl to, kad kažkas ten gerai gyventų, o dėl to, kad buvo skaičiuojami keleiviai
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                                Beje, kažkas čia pastebėjo, kad aną savaitgalį 42 ir 78 dirbo tik Solaris ir MAN. Jie ten dirbo ne dėl to, kad kažkas ten gerai gyventų, o dėl to, kad buvo skaičiuojami keleiviai
                                Šiandien jau susiprotėjau dėl to, kai pamačiau 78-am dirbantį 993.

                                Beje, šiandien 2G dirba vienas iš nuomojamų Meteorit turo autobuso. Tiesa, nepamenu, ar tai 4001 ar 4002.

                                Comment


                                  Parašė hydrex Rodyti pranešimą
                                  šiandien jau susiprotėjau dėl to, kai pamačiau 78-am dirbantį 993.

                                  Beje, šiandien 2g dirba vienas iš nuomojamų meteorit turo autobuso. Tiesa, nepamenu, ar tai 4001 ar 4002.
                                  4001.

                                  Comment


                                    Šiandien 2G - 998
                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                                      Šiandien 2G - 998
                                      Negali buti.

                                      Comment


                                        Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                        Negali buti.
                                        Gali
                                        Abrikosai mus išgelbės. ~

                                        Comment


                                          0570043 - 2G mačiau 997 ir 998.
                                          My Flickr
                                          My Trainpix

                                          Comment

                                          Working...
                                          X