Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Vilniaus VT eismo stebėjimas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
    Na šiandien kolkas 55 mačiau ilgą tik 516, kiti trumpi. Aišku visų autų nemačiau.
    516 del vieno itakingo vairuotojo vel dirbs tik 55 marsrute

    Comment


      2G šiandien užfiksavau 2 trumpus - 784 bei 936.

      Comment


        Ir dar dirba kažkuri trumpa Volvo 7700 53-am maršrute.

        Comment


          Parašė hydrex Rodyti pranešimą
          ir dar dirba kažkuri trumpa volvo 7700 53-am maršrute.
          788

          Comment


            2014-09-05 d.10:01 val. iš 851 dirbusio 36 maršrute išsiliejo aušinimo skystis Ragučio st., techninės pagalbos neatsiuntė, o liepė važiuoti į parką atvėsūs varikliui.
            Attached Files

            Comment


              Šiandien 07.30 prie Pašilačių žiedo nuleistais "ūsais" stovėjo ilga Škoda 15Tr nr.2604 .

              Vairuotojas laukė atvykstančios tech. pagalbos.
              My Flickr
              My Trainpix

              Comment


                Parašė Arelis Rodyti pranešimą
                Šiandien 07.30 prie Pašilačių žiedo nuleistais "ūsais" stovėjo ilga Škoda 15Tr nr.2604 .

                Vairuotojas laukė atvykstančios tech. pagalbos.
                Pirma diena po techninės apžiūros, todėl nenuostabu, kad stovėjo su nuleistais ūsais
                Daugiau mano nuotraukų >>
                Mano rajonas ir apylinkės >>

                Comment


                  Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                  Pirma diena po techninės apžiūros, todėl nenuostabu, kad stovėjo su nuleistais ūsais
                  Jisai berods stovėjo su atidarytu variklio kapotu.
                  My Flickr
                  My Trainpix

                  Comment


                    13 Vakar Ž. Pavilny buvo tokia padėtis, kai pavėlavęs normalus 13 autobusas stovėjo žiede, o jam iš paskos atvažiavo "mikrobas". Čia jau tik "mikrobo" nuotrauka:

                    Comment


                      Šiandien 1G maršrute dirba trumpi autobusai, iš kurių dažniausiai pasitaiko Solariai.
                      My Flickr
                      My Trainpix

                      Comment


                        Šiandien apie 19.15 sugedo 156 dirbęs 59 maršrutu.
                        My Flickr
                        My Trainpix

                        Comment


                          Siandien 19 autobusu marsruto 1 zemagrindziu grafiku dirba trumpas Mercedes benz o405n2 cng #895.
                          Daugiau mano nuotraukų >>
                          Mano rajonas ir apylinkės >>

                          Comment


                            O geras, maniau šiai geldai jau šakės kaip ir 894.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              Parašė ssnaiperis Rodyti pranešimą
                              Siandien 19 autobusu marsruto 1 zemagrindziu grafiku dirba trumpas Mercedes benz o405n2 cng #895.
                              uztat kitame stoties marsrute dirba 992 neoplanas.

                              Comment


                                Parašė 0570043 Rodyti pranešimą
                                uztat kitame stoties marsrute dirba 992 neoplanas.
                                31-am jisai. 10:50 is Stoties isvaziavo
                                Daugiau mano nuotraukų >>
                                Mano rajonas ir apylinkės >>

                                Comment


                                  Man medalis! atspėjau, kad 990-999 geras, pagaliau išleido.

                                  Comment


                                    Parašė Mantas95 Rodyti pranešimą
                                    Man medalis! atspėjau, kad 990-999 geras, pagaliau išleido.
                                    Noretum medalio siaip ir galima buvo to tiketis, jei tai dujines masinos. Tik neaisku ar uzteks numeracijos iki 999, ar perkops ja ir griz prie atsilaisvinusiu GN?
                                    P.S. kiek teko girdeti siu Neoplan'u bus 10, tai reiskia kaip tik ir uztekti turetu.
                                    Aisku, po kokiu 15 metu idomiai numeracija atrodys, 990-999 bus jau nurasyti, o iki 989 dar smagiai dirbs

                                    Comment


                                      Tai dyzeliniai autobusai. Šito tikėtis buvo galima, tačiau remiantis ankstesne patirtimi, numeriai turėjo būti iš kitų diapazonų.
                                      Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                      Comment


                                        Parašė Buss fanas Rodyti pranešimą
                                        Noretum medalio siaip ir galima buvo to tiketis, jei tai dujines masinos. Tik neaisku ar uzteks numeracijos iki 999, ar perkops ja ir griz prie atsilaisvinusiu GN?
                                        P.S. kiek teko girdeti siu Neoplan'u bus 10, tai reiskia kaip tik ir uztekti turetu.
                                        Aisku, po kokiu 15 metu idomiai numeracija atrodys, 990-999 bus jau nurasyti, o iki 989 dar smagiai dirbs
                                        Galvojate Castrosua tiek atlaikys?

                                        Comment


                                          Parašė Valius Kedainietis Rodyti pranešimą
                                          Galvojate Castrosua tiek atlaikys?
                                          Na atlaikys ar ne tai paziuresime, bet Castrosua 2014m. gamybos turetu tikrai ilgiau vazineti nei 2001m. Neoplan'ai visgi metu skirtumas. Suprasciau jei Neoplan'ai butu pirkti irgi nauji, tokiu pat metu.
                                          p.s. tuomet keista, kad dyzelines masinos ir dar ne naujos, isipaise i numeracija 990-999. Tikrai keista.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X