Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[DRU] Druskininkų viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    keletas vasariškų autobusų nuotraukų iš Druskininkų miesto


    Comment


      keletas nuotraukų iš druskininku

      Paskutinis taisė rytis001; 2014.06.09, 09:44.
      Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

      Comment


        Nežinau, buvo ar nebuvo minėta. Pernai dėl kontrabandos gabenimo sulaikytas Druskininkų AP autobusas, važiavęs iš Gardino, nebuvo konfiskuotas ir vėl dirba tarpmiestyje.
        Šiandien Kaune.

        Comment


          Gražiai jie čia palaiko vieną stiliuką

          Comment


            Parašė Creatium Rodyti pranešimą
            Gražiai jie čia palaiko vieną stiliuką
            taip grazu bet tie mikriukai man nedera su normaliais autobusais
            Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

            Comment


              Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
              taip grazu bet tie mikriukai man nedera su normaliais autobusais
              Bet turbūt tie, mikro autobusai, puikiai tenkina Druskininkų poreikius, yra žymiai pigesni ir ekonomiškesni, nei įprasti autobusai. Asmeniškai, miestelyje, kaip Druskininkai, man geriau žiūrisi nauji mikroautobusai, nei seni įprasto dydžio autobusai.
              Aviate, navigate, communicate

              Comment


                Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                Bet turbūt tie, mikro autobusai, puikiai tenkina Druskininkų poreikius, yra žymiai pigesni ir ekonomiškesni, nei įprasti autobusai. Asmeniškai, miestelyje, kaip Druskininkai, man geriau žiūrisi nauji mikroautobusai, nei seni įprasto dydžio autobusai.
                tai jo bet as priprates prie normaliu tai man mikriukai nelabai ziurisi
                Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                Comment


                  Parašė Ciurlionis Rodyti pranešimą
                  Bet turbūt tie, mikro autobusai, puikiai tenkina Druskininkų poreikius, yra žymiai pigesni ir ekonomiškesni, nei įprasti autobusai. Asmeniškai, miestelyje, kaip Druskininkai, man geriau žiūrisi nauji mikroautobusai, nei seni įprasto dydžio autobusai.
                  Tenkina "Kautros" poreikius. Ne žiūrėjimęsi esmė. O tai, kad Lietuvoje nėra net supratimo apie normalų VT. Afrikos ir atislikusių Azijos šalių lygio mąstymu mikrobai iš tiesų yra viešojo transporto viršūnė. Kur kas geriau nei asilas ar motorikša.

                  Comment


                    Na skandinavijoje, kuri lyg ir nėra labai "atsilikusi" ir turinti pakankamai lėšų, ypač mažesniuose vietose, VT- yra mikro autobusai, kodėl? turbūt todėl, kad to pakanka.
                    Aviate, navigate, communicate

                    Comment


                      Kažin ar tokio dydžio mieste kaip Druskininkai jie yra??? Ir jei yra, tai gal ne pusė visų, o vienas kitas.

                      Comment


                        Nežinau, kiek procentaliai jų yra, bet taip didelių autobusų,yra daugiau.

                        Kol "Kautros" ir Druskininkų poreikius tenkina, tuomet nėra problemos. Tik manau, kad nauja transporto priemonė, kad ir mažesnė, geriau nei sena ir didelė.
                        Aviate, navigate, communicate

                        Comment


                          Geriau nauja ir didelė. O jei rimčiau, tai manau, kad Druskininkuose nėra optimalus maršrutų tinklas. Būtų galima jį optimizavus apsieiti be mikrobų ar vos su keliais (tai pailgintais su dvejomis durimis).

                          Comment


                            L-Bus'as važinėja ir Druskininkuose
                            Daugiau mano nuotraukų >>>

                            www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                            Comment


                              Vieno forumiecio prasymu idedu druskininku stoteles foto:
                              pagrindine miesto stotele

                              Iprasta stotele
                              Mano nuotraukas naudoti be mano leidimo DRAUDŽIAMA!!!

                              Comment


                                Parašė rytis001 Rodyti pranešimą
                                Vieno forumiecio prasymu idedu druskininku stoteles foto:
                                pagrindine miesto stotele
                                Atvaizdas

                                Iprasta stotele
                                Atvaizdas
                                Ačiū!
                                My Flickr
                                My Trainpix

                                Comment


                                  Gal kas žinote kur yra Druskininkuose parkas Kur nakvoja Kautros autobusai?

                                  Comment


                                    Parašė Gintaras663 Rodyti pranešimą
                                    Gal kas žinote kur yra Druskininkuose parkas Kur nakvoja Kautros autobusai?
                                    Kautros Druskininkų filiale: https://www.google.lt/?gws_rd=ssl#q=...C5%B3+filialas
                                    www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija. Tapk ir tu jos dalimi!

                                    Comment


                                      UAB „Kautra“ Druskininkuose keleivius veš dar penkerius metus

                                      Druskininkų savivaldybė dar penkeriems metams pratęs sutartį su keleivių vežėju UAB „Kautra“ dėl miesto bei priemiesčio reisų maršrutų aptarnavimo. Kaip teigė Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, vežėjas pateisino visus įsipareigojimus ir lūkesčius, tad savivaldybė planuoja tęsti bendradarbiavimą, teikiant kokybiškas keleivių vežimo paslaugas Druskininkų gyventojams ir svečiams, tam kuriant modernią ir bendruomenei patogią viešojo transporto sistemą. LR teisės aktuose numatyta, kad laimėjęs konkursą vežėjas po penkerių metų turi galimybę pretenduoti į sutarties pratęsimą be konkurso tomis pačiomis sąlygomis, jei Savivaldybė neturi pretenzijų dėl teikiamų paslaugų kokybės. „Svarbiausia, kad pastarųjų penkerių metų pasikeitimus, įvykusius viešojo transporto sistemoje, puikiai įvertino juo kiekvieną dieną besinaudojantys Druskininkų savivaldybės gyventojai. Džiugu, kad viešojo transporto paslaugų kokybė pastebimai geresnė – įdiegta patogi elektroninio bilieto sistema, ir miesto, ir priemiesčio gyventojus veža švarūs, tvarkingi, šilti, laiku atvykstantys autobusai, įrengti patogūs autobusų stotelių paviljonai. Vienkartinių bilietų kainos miesto maršrutuose nedidėjo nuo 2012 metų balandžio mėnesio, o terminuotų (mėnesinių) bilietų – nuo 2009 metų vasario mėnesio. Taip pat noriu pasidžiaugti, kad nuo šių metų sausio įsigijus terminuotą mėnesinį bilietą priemiestinio susisiekimo autobusų maršrutams, jis galioja ir miesto autobusuose“, – kalbėjo V. Jurgelevičienė.

                                      Praėjusią savaitę vykusiame Druskininkų savivaldybės vadovų ir UAB „Kautra“ atstovų susitikime aptarti ir išanalizuoti 2014-ųjų metų keleivių vežimo vietiniais ir priemiestiniais maršrutais rezultatai, kalbėta apie sutarties pratęsimą bei miesto ir priemiesčio keleivių vežimo perspektyvas, ekologiško transporto diegimo Druskininkuose galimybes.

                                      Primename, kad UAB „Kautra“, laimėjusi Savivaldybės administracijos paskelbtą viešą konkursą, keleivių vežėju Druskininkuose tapo 2010-aisiais. Šis vežėjas į savivaldybės transporto infrastruktūrą įnešė pastebimų permainų. Keleiviai vežami šiuolaikiško dizaino patogiais autobusais, savivaldybės teritorijoje atnaujinti autobusų stotelių paviljonai, juose įrengtos informacinės švieslentės, įdiegta elektroninio bilieto sistema, mokinio e-bilietas, dirba druskininkiečiai vairuotojai, kuriuos gyventojai jau įprato matyti visada mandagius, pasitempusius ir tvarkingomis uniformomis. Viešasis transportas Druskininkų savivaldybėje pritaikytas ir negalią turintiems žmonėms.
                                      Daugiau mano nuotraukų >>>

                                      www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                                      Comment


                                        Akivaizdu, kad pasaulio pabaiga neatejo, kaip cia prognozavo vienas forumo dalyvis ir panasu, kad Druskininku VT isliks geriausias salyje. Gaila, tik kad "Kautra" neistvirtino Anyksciuose, kur nepavyko nukonkuruot "Autoveldos" lauzyno.

                                        Comment


                                          Jei nebūtų mikrobų, tai būtų tikrai geras VT. O dabar dar apie vieną "Kautrai" atiduotą Druskininkų VT priemonę. Apie keltuvą. Manau, kad specialios temos kurti neverta, o tema apie projektus miestuose nelabai tinkama šiam VT objektui. Taigi, keltuvas sujungs vandens parką ir Snow areną.

                                          Stotis mieste bus čia, prie vandens pramogų parko, ties Vilniaus al. ir Maironio g. sankryža.



                                          Perėjus į kitą Maironio g. pusę.



                                          Vaizdas pro skyles tvoroje.





                                          Vilniaus al. link centro.



                                          Fotografuota maždaug toje pat vietoje, kur ir pirmoji nuotrauka, tik į priešingą pusę. Už pušų matosi pirmosios atramos viršutinės dalies kraštas. Nuo stoties iki jos bus gan staiga kylama į viršų. Kabinos leisis virš Maironio g. ir gana žemai, aišku, tiek, kad nekliudytų eismui.

                                          Paskutinis taisė Al1; 2015.03.13, 18:25.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X