Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[DRU] Druskininkų viešasis transportas

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Pirmoji atrama nuo akvaparko, T. Kosciuškos g.






    Prie jos mėtosi dar nesumontuotos dalys.





    Comment


      Snow arena pastatyta ant aukšto Nemuno kranto. Vaizdas nuo skardžio krašto. Už nugaros - arena.



      Pritraukus.



      Vaizdas į priešingą pusę.





      Čia bus antroji stotis.



      Aikštelė su keltuvo įrangos dalimis.



      Skriemulys.





      Čia gal kabinai skirtas vežimėlis, o gal visgi ant atramos dedami ratukai...





      Paskutinis taisė Al1; 2015.03.13, 19:33.

      Comment


        Visgi kas čia vyksta? Bus įrengtas keltuvas nuo kur iki kur?
        My Flickr
        My Trainpix

        Comment


          Taigi nuo vandens pramogų parko iki Snow arenos. Čia ortofotonuotrauka su keltuvo trasa.
          http://www.daliserdves.com/images/Im...tuacija_11.jpg

          Comment


            Klausimas Druskininkų savivaldybės merui Ričardui Malinauskui: Kaip važiuosime šiandien ir rytoj?
            Tad planuose – autobusų parko atnaujinimas, įsigyjant ne tik naujus, bet ir naujoviškus – ekologiškus – autobusus, kuriuos eksploatuojant būtų mažinamos ir kuro sąnaudos, ir aplinkos tarša. Tokiems sumanymams įgyvendinti „Kautra“ ketina panaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą, nes be jos tai padaryti būtų labai brangu.
            http://www.manodruskininkai.lt/2015/...dien-ir-rytoj/

            Comment


              Druskininkų lynų keltuvas 2015 Lyno tempimas sraigtasparniu
              https://www.youtube.com/watch?v=zNFwI2Dy5T4

              Comment


                Tad planuose – autobusų parko atnaujinimas, įsigyjant ne tik naujus, bet ir naujoviškus – ekologiškus – autobusus, kuriuos eksploatuojant būtų mažinamos ir kuro sąnaudos, ir aplinkos tarša. Tokiems sumanymams įgyvendinti „Kautra“ ketina panaudoti Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramą, nes be jos tai padaryti būtų labai brangu.
                Kažin gal AMZ City Smile pirkti planuos.

                Comment


                  O gal dujiniai? Su elektrobusais dar galima nusvilti. Nebent vieną kokį paimti...

                  Comment


                    Parašė Karoleo Rodyti pranešimą
                    Druskininkų lynų keltuvas 2015 Lyno tempimas sraigtasparniu
                    https://www.youtube.com/watch?v=zNFwI2Dy5T4
                    Pasirodo ir Lietuvoj įmanomi utopiniai projektai

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      O gal dujiniai? Su elektrobusais dar galima nusvilti. Nebent vieną kokį paimti...
                      Abejoju. Spėju ims elektrinius, kad ir Solaris. Elektriniai tikrai brangiai kainuoja. Hybridinius Kautra ir iš savo kišenės galėtų nupirkti, kadangi ten pajamos kas metus sparčiai auga. Kituose Lietuvos miestuose važinėja dujiniai autobusai. Druskininkuose kažką išskirtinio norės bandyti.
                      My Flickr
                      My Trainpix

                      Comment


                        Parašė Petr Rodyti pranešimą
                        Kažin gal AMZ City Smile pirkti planuos.
                        O ko jie jau tokie įpatingi, neskaitant to, kad išskirtinai baisūs?

                        Comment


                          Aš asmeniškai siūlyčiau Solaris Urbino Electric.
                          Yra 9 ir 12 metrų kurie puikiai tiktų Druskininkams. Taip pat yra ir 18 metrų. Ateityje pristatys ir naujausią 4 šio modelio versiją, kuri skirsis tiek dizainu, tiek specifikacijomis.

                          http://www.solarisbus.com/vehicles_g...rbino-electric
                          My Flickr
                          My Trainpix

                          Comment


                            Priešingai, kaip komercinė įmonė, kuriai rūpi pelnas, "Kautra" nerizikuos su visokiais vaikiškomis ligomis sergančiais elektriniais autobusais, kurie dar tik bandomieji, ir netgi hibridais. Dar neaišku, kuo po metų pavirs hibridų eksploatacija Lietuvos parkuose... Galiausiai, "Kautrai" vienai niekas ES lėšų neduos. Turės projekte dalyvauti ir savivaldybė. Jei ji rizikuos ir ryšis išmesti pinigus į balą su neaiškiais elektrobusais ar hibridais, tai galbūt...
                            Paskutinis taisė Al1; 2015.04.03, 21:06.

                            Comment


                              Manau tikrai pirks elektrinius arba hybridus. Panašu kad R. Malinauskas padės šitai svajonei išsipildyti ir aš beveik esu tikras, kad jam tai pavyks. Gal būt bus ir Volvo variantas. O Citaro gamina elektrinius?

                              Comment


                                Parašė Petr Rodyti pranešimą
                                Manau tikrai pirks elektrinius arba hybridus. Panašu kad R. Malinauskas padės šitai svajonei išsipildyti ir aš beveik esu tikras, kad jam tai pavyks. Gal būt bus ir Volvo variantas. O Citaro gamina elektrinius?
                                Jei Goteborge pasiteisins Volvo Electric važiavimas, tai bus matyt ką rinktis. O MB/EvoBus elektrinių Citaro serijos autobusų negamina.
                                My Flickr
                                My Trainpix

                                Comment


                                  Malinauskas tiesa jau ir anksčiau apie elektobusus kalbėjo, bet dabar viskas kur kas rimčiau skamba. Bet pradžiai manau tik MANus pakeis.

                                  Comment


                                    Gali net taip ir būt, kad pakeis iš MAN NG serijos į MAN Lion's City HYBRID.
                                    My Flickr
                                    My Trainpix

                                    Comment


                                      Jei Kautra nepradės kišti savo Temsu kaip visada man jos nelabai palyginus su vokiškais autobusais.

                                      Comment


                                        Tai kad MAN'ai dar normalaus amžiaus. Bet kokiu atveju, didelio kiekio autobusų tikėtis neverta, nes galima nudegti. Ir "Kautra" tai puikiai supranta.

                                        Comment


                                          Druskininkų miesto autobusų maršrutų žemėlapis - http://tinklarastis.nvtka.lt/media/5...ininkai_10.jpg
                                          Maršrutų tiek daug todėl, kad Druskininkuose kiekviena šalutinė kryptis turi savo numerį.
                                          Dar prieš Kautros atėjimą 1A trasa buvo Laisvės a. – „Eglės“ sanatorija – Grūto parkas, o 3 ir 5 dalimi reisų važiuodavo iki Latežerio per Jaskonis. Tiesa, nebuvo reisų iki Liškiavos, Švendubrės ir „Snow“ arenos (mat pačios arenos nebuvo dar).
                                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                                          Comment

                                          Working...
                                          X