Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Ikarus autobusai Lietuvoje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
    Ir kur tu jį radai?
    Chemijos g. šalia kelių policijos sulaikytų automobilių aikštelės.
    Paskutinis taisė AutoLiet; 2010.10.03, 16:02.

    Comment


      Vazinejantis?

      Comment


        Mažeikių r. Tirkšliai. 2010-10-02. Kaip senai bevažiavau. Reiktų kada palaukt Ikaruso ir pasivažinėt .

        Comment


          Mažeikiai bene vienintelis miestas Lietuvoje kuriame dar galima pasivažinėti Ikarus autobusu priemiesčio maršrutais.

          Comment


            Iš tiesų. Dažnai bent jau aš užmatau šitą Ikarusą riedantį. Reiktų nueiti iki Mažeikių AP. Gal stovi dar koks .

            Comment


              Parašė EdvinasB Rodyti pranešimą
              Iš tiesų. Dažnai bent jau aš užmatau šitą Ikarusą riedantį. Reiktų nueiti iki Mažeikių AP. Gal stovi dar koks .
              Savaitgalį gali rasti bent jau pora tai tikrai. Kai paskutinį kartą lankiausi, tai buvo 3
              www.autobusas.4l.lt +
              www.facebook.com/Autobusas4l

              Comment


                Mano dėdės vairuotas Ikarus, Vilnius.
                Daugiau mano nuotraukų >>>

                www.nvtka.lt - Nacionalinė viešojo transporto keleivių asociacija.

                Comment


                  Parašė Lincas Rodyti pranešimą
                  Savaitgalį gali rasti bent jau pora tai tikrai. Kai paskutinį kartą lankiausi, tai buvo 3
                  Tikra tiesa. Užvakar parke mačiau 2, vienas buvo maršrute.

                  Comment


                    Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                    Mano dėdės vairuotas Ikarus, Vilnius.
                    Atvaizdas
                    Tavo dėdė vairavo be akių! Wooow!

                    Veidas kaip moksleivių iš Pink Floyd Sienos

                    Comment


                      Parašė Al1 Rodyti pranešimą
                      Tikra tiesa. Užvakar parke mačiau 2, vienas buvo maršrute.
                      1974-1989 metais Mažeikiai gavo virš 70vnt. miesto Ikarusų (beja, be 5 didžiųjų miestų kartu su Alytum, Marijampole ir Jonava Mažeikių ATĮ turėjo ir 280-ųjų), bei keliolika tarpmiestinių (255,256). Natūralu, kad iš tokio "debesies" dar liko keletas "gyvų". Ko gero, Mažeikiuose yra gyvi "paskutiniai mohikanai"...

                      Comment


                        O dabar apgailėtina situacija. Iš miesto maršrutų belikę vos keli, kuriais autobusai (PAZ'ai, MAN'ai) važiuoja tik kartą per valandą piko metu...
                        Paskutinis taisė Al1; 2010.10.06, 22:49.

                        Comment


                          Parašė Raikkonen Rodyti pranešimą
                          Atvaizdas


                          Kartais ne šis? (didesnės nuotraukos neradau). Man jis panašesnis į pusantrinį, o ne dviejų aukštų... Beje jo garažinio numerio, kaip supratau, niekas nežino? Ar jis nebuvo duotas?
                          Taip jis (Ikarus-Scania 397) atrodė nudažytas gamykloje, vėliau ji perdažė Eurolines spalvomis. Jis buvo dviejų aukštų. Už vairuotojo buvo poilsio vieta. Taip pat pirmame aukšte buvo mini baras, WC. Gar. nr. 400.
                          Paskutinis taisė AutoLiet; 2010.10.23, 10:55. Priežastis: Garažinio numerio pataisymas ne 401, o 400.

                          Comment


                            http://www.autogidas.lt/skelbimai/ik...-03887459.html Mažeikiuose Ikarusas pardavinėjamas. Gal kas norite pirkti?

                            Comment


                              Mažeikių Ikarusai 260.

                              Autobusų stotyje.



                              Židikuose.

                              Comment


                                "KAUTRA" praeitą savaitę.



                                Paskutinis taisė AutoLiet; 2011.12.10, 09:03.

                                Comment


                                  Ačiu už nuotraukas AutoLiet

                                  Comment


                                    Supūdys Vilkaviškio Ikarusus. Dar man pasisekė paskutinį kartą vienu iš jų važiuoti pačią pirmąją savaitę po Vilkaviškio AP pardavimo "Kautrai". Po to jie turbūt jau gan greitai buvo nušalinti nuo darbo.

                                    Comment


                                      Ištaisau savo klaidą. Ikarus 397 gar.nr. 400, ne 401. Su gar. nr.401 važinėjo MAN SL 200.

                                      Comment


                                        Dar viena "Kautros" Ikarus-Scania 397 nuotrauka. (iš "Kautros" archyvo).
                                        Paskutinis taisė AutoLiet; 2010.10.30, 09:09.

                                        Comment


                                          Nors tema apie Ikarusus Lietuvoje, bet švieži įspūdžiai iš Lenkijos - Ikarusai (daugiausiai 280-ieji)ten dar gyvi ir jų nemažai įvairiuose miestuose. Bus nuotraukų atitinkamoje temoje.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X