Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Eismas Vilniaus vakarinio aplinkkelio statybos metu

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Mr. Vilnius Rodyti pranešimą
    O ar tiesa, kad Taurupės gatvę (žvyrkelį tarp Pilaitės ir Karoliniškių) išasfaltuos? Nes mano manymu, nelabai logiška daryti išvažiavimą iš aplinkkelio į paprastą žvyrkelį, kuriuo mažai kas naudojasi
    Perspektyvinis projektas čia, bet ateityje turės būti išasfaltuotas. O patekimas, tai nepamirškim, kad ir į Asanavičiūtės, bei Mironaitės gatves dabar reikalingas.
    Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

    Comment


      Važiojant nuo Pilaites prieš apsisukima daro kažkoki sujungima tarp priešingu kripčiu kelius, itariu kad greitai gali uždaryt viena kelia...

      Comment


        Parašė Diim4iik Rodyti pranešimą
        Važiojant nuo Pilaites prieš apsisukima daro kažkoki sujungima tarp priešingu kripčiu kelius, itariu kad greitai gali uždaryt viena kelia...
        Pridedu nuotrauka

        Comment


          Oi, jei uždarys vieną juostą, tai problemų rytais gali būti, nes rytais toje vietoje šiokios tokios spūstys susidaro. Gal kas nors apskritai žino, kaip kelias paverčiamas viaduku?

          Comment


            Dabar belieka prisiminti eGzpertų replikas, kad Pilaitės prospektą visai uždarys bo kitaip neina pastatyt viadukų

            Comment


              Parašė milashius Rodyti pranešimą
              Dabar belieka prisiminti eGzpertų replikas, kad Pilaitės prospektą visai uždarys bo kitaip neina pastatyt viadukų
              O tu tikras, kad jau pradės viadukus statyti?
              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

              Comment


                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                O tu tikras, kad jau pradės viadukus statyti?
                Nesu tikras, bet aš gi kelių statyboje nieko neišmanau.

                Comment


                  Po idejai pirma tretu perkelti kabelius. Bet cia jau priklauso kokius metodus ir darbu eiliskuma pasirinko. Ar pirma pastatyti viadukus ir po jai pakloti kabelius, o gal juos klos anksciau kur nors sone... Nesinagrinejau projekto detaliau. Bet kokiu atveju matomai darys tik po viena puse, o kitoj liks eismas.

                  Edit: uzmeciau aki i brezinius, tai kabelynas pavaizduotas uz viaduku atramu labiau i desine. Pries sankryza loviai kabeliams persimeta is kairio kelio krasto i desini ir pralenda po Pilaites prospektu truputi desiniau uz pacius viadukus.

                  Comment


                    Mačiau jau pradejo daryt dar viena toki nukreipima, ten kur Kovaliuko g. susitinka su Pilaites pr. (kur buvo padare keliuka sunkvezimems), tai dabar ten stiprina žeme. Bus "grižimas" atgal i savo juosta.

                    Comment


                      Šiandien Pilaitės prospekte pradėtas kloti asfaltas įvažose į aplinkkelį
                      Daugiau mano nuotraukų >>
                      Mano rajonas ir apylinkės >>

                      Comment


                        Galbūt padarys laikiną apvažiavimą, kol bus statomas viadukas?

                        Comment


                          /\ Logiška, kad įvažos būtų naudojamos kaip apylanka.
                          Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                          Comment


                            Nuo liepos 9 d. bus važiuojama taiss naujai įrengtais nuvažiavimais per skiriamąją juostą. Manau, kad visi tikėjomės šiek tiek kitokio varianto, o ne tokio: link Pilaitės teks važiuoti per Spaudos rūmus, troleibusų parką ir Senojo Pilaitės kelio atkarpą, o link centro - persirikiuoti į priešpriešinio eismo juostą, o tada vėl grįžti į savąją.



                            Info apie pasikeitimus ir schema - iš čia: http://www.vilniustransport.lt/lt/news/view/?id=466
                            Paskutinis taisė Mettal; 2012.07.02, 13:02.
                            Viešojo transporto temų rodyklė >>

                            Comment


                              O ką aš sakiau jau seniau...
                              Kodėl "Apylanka"? Todėl, kad "Darbai"...

                              Comment


                                Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                O ką aš sakiau jau seniau...
                                Vakarais neblogi kamščiai bus norintiems pasukti iš Laisvės pr. į Justiniškių gatvę...
                                Flickr

                                Comment


                                  Parašė SPX Rodyti pranešimą
                                  O ką aš sakiau jau seniau...
                                  Čia yra viešojo transporto maršrutų schema, ar yra informacijos apie kitam transportui taikysimus pakeitimus?

                                  Comment


                                    Parašė vėkas Rodyti pranešimą
                                    Čia yra viešojo transporto maršrutų schema, ar yra informacijos apie kitam transportui taikysimus pakeitimus?
                                    http://www.diena.lt/dienrastis/miest...#axzz1zSyVFe72
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Kokie dar kamščiai vasarą, ypač kai visi vilniečiai namo išsivažinėję

                                      Parašė Lettered Rodyti pranešimą
                                      Vakarais neblogi kamščiai bus norintiems pasukti iš Laisvės pr. į Justiniškių gatvę...

                                      Comment


                                        Aš sunkiai įsivaizduoju, kas dėsis Laisvės/Justiniškių sankryžoje ir prieigose visus metus nuo rudens. Negi nebuvo galima ir važiuojantiems į Pilaitę padaryti apvažiavimo ten pat (gal netelpa?)?

                                        Comment


                                          Parašė dyko Rodyti pranešimą
                                          Kokie dar kamščiai vasarą, ypač kai visi vilniečiai namo išsivažinėję
                                          vat ironija jau nevietoje, aš irgi laukiau vasaros ir taip galvojau, teisingai, kamščiai sumažėję, bet jie vis tiek yra turbūt išvada tokia, kad vis daugiau vilniečių yra vilniečiai
                                          Aš neliūdnas - aš blaivus

                                          Comment

                                          Working...
                                          X