Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[A2] Vilnius - Ukmergė - Panevėžys

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Baltijos kelias 1989

    Toks vaizdas, kad antra juosta niekas nevažinėdavo

    Click image for larger version

Name:	2.jpg
Views:	2850
Size:	312,8 kB
ID:	2070638

    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	2830
Size:	132,3 kB
ID:	2070637

    Comment


      Parašė Kaid Rodyti pranešimą
      Baltijos kelias 1989
      Toks vaizdas, kad antra juosta niekas nevažinėdavo
      1. Bent pagridiniuose keliuose buvo lygesnė danga - nebuvo poreikio važiuoti antra juosta dėl tragiškų provėžų. Tais laikais buvo mažiau intensyvus eismas ir buvo ne tokie sunkūs sunkvežimiai
      2. Tuomet buvo kelininkai ir anų laikų Kelių direkcija ar kažkas panašaus, bet niekas nebuvo sugalvojęs "Radarų direkcijos"
      3. Dar nebuvo masiškai pradėje rastis lėtuviai antraeilininkai (nuo žodžio lėtas) - lietuviai važinėjo žymiai lėčiau nei dabar, bet laikydavosi dešinės juostos.

      Comment


        Moderatorius Romas tokį pranešimą jau būtų ištrėmęs į Rašykime lietuviškai temą. Kaip greitai laikai keičiasi.
        Paskutinis taisė Ignalina; 2023.08.23, 22:42. Priežastis: Pataisytas kanclagerio pavadinimas

        Comment


          Parašė Romas Rodyti pranešimą
          2. Tuomet buvo kelininkai ir anų laikų Kelių direkcija ar kažkas panašaus, bet niekas nebuvo sugalvojęs "Radarų direkcijos"
          Tuomet stacionarių radarų nelabai buvo, bet keliuose milicija dažniau matuodavo negu dabar. Ir taip, dar niekas nebuvo sugalvojęs "Radarų ir genocido direkcijos".

          Comment


            Nurodyti kilometrai ir eurai, bet neparašyta, kurioje vietoje vyks kelio remontas

            YIT Lietuva 2023.10.16
            „YIT Lietuva“ atliks kelio Vilnius-Panevėžys ruožo remontą
            Iki žiemos pradžios bus sutvarkytas dar vieno reikšmingo kelio ruožas. Pradedami remonto darbai 3,3 km atkarpoje magistralėje A2, jungiančioje Vilnių ir Panevėžį. Kelią tvarkys bendrovė „YIT Lietuva“. Darbų vertė siekia 2,35 mln. eurų.

            https://www.yit.lt/apie-mus/naujieno...-ruozo-remonta

            Comment


              Labiausia provėžuotos atkarpos tarp "Suzanos" ir Krikštėnų sankryžos (52-57 km) niekas kol kas netaiso.
              Darbai ir eismo apribojimai keliuose. A2 Vilnius - Panevėžys
              Kelio remontas. AB „Eurovia Lietuva", 27,00 – 30,00 km iki 2023-11-28 ribojamas greitis iki 70 km/val.
              Kelio remontas. UAB „YIT Lietuva“, 36,70 – 40,06 km iki 2023-12-11 ribojamas greitis iki 70 km/val.
              Kelio taisymas. Darbų metu ribojamas greitis iki 50 km/val. UAB „Eurovia Lietuva“, 45,95 – 52,00 km
              Kelio taisymas. Darbų metu ribojamas greitis iki 70 km/val. AB „HISK", 99,30 – 101,30 km

              https://eismoinfo.lt/#!/

              Comment


                Itariu, kad ten reikia rimtesnio remonto nei tik perasfaltuot - galimai bėdos "gilesnės".

                Parašė Romas Rodyti pranešimą
                Labiausia provėžuotos atkarpos tarp "Suzanos" ir Krikštėnų sankryžos (52-57 km) niekas kol kas netaiso.

                Comment


                  LAKD 2023.11.18
                  Automagistralės A2 tarp Vilniaus ir Panevėžio taisomų atkarpų remontus tikimasi užbaigti iki šių metų pabaigos,
                  Šiuo metu remontuojamos penkios Vilnių ir Panevėžį jungiančio kelio atkarpos – ties Maišiagala, Jauniūnais, Širvintomis, Ukmerge bei Šilais (Panevėžio rajone) – jose greitis ribojamas iki 70 kilometrų per valandą, eismas vyksta viena kelio puse.
                  Didžiausios ties Širvintomis esančios remontuojamos atkarpos ilgis – 6,05 kilometro.

                  https://m.diena.lt/naujienos/lietuva...siemet-1148757
                  Šiandien važiavau tuo keliu. Eismas nelabai intensyvus, tai susiaurėjimuose iki 1+1 juostų didelių problemų nėra.
                  Atrodo, nedidelė dalis labiausiai provėžuoto 4 km ilgio kelio ruožo už Širvintos tilto ("Suzanos" kavinės) irgi bus tvarkoma - kelis šimtus metrų eismas vyksta viena kelio puse.

                  Comment


                    Įdomi Lietuvos radarų direkcijos metodika, kurioje įvertinamas dangos nelygumas ir eismo intensyvumas - prie "Suzanos" itin prastas kelias iš Vilniaus į Panevėžį, bet pirmiau remontuojamas kelias toje pačioje vietoje, tik priešinga kryptimi.

                    Lrytas.lt 2023.12.17
                    Autostradą remontuoja, bet vairuotojų galvos skausmas nemenksta
                    Rudenį buvo tvarkomi net penki kelio A2 ruožai vienu metu, kurie apėmė beveik 18 kilometrų kelio. Pasak svetainės eismoinfo.lt, šiuo metu kelyje A2 vis dar remontuojami trys ruožai, o visi remonto darbai turėtų būti užbaigti iki 2024 m. sausio vidurio. (...)

                    Gali susidaryti įspūdis, jog šiuo metu remontuojamos vietos nėra pačios blogiausios kelio atkarpos, bet LAKD atstovė tikina, kad darbai atliekami pagal prioritetinę eilę, kuri sudaroma remiantis nustatyta metodika.
                    Vienas didžiausių vairuotojų galvos skausmų – autostrados ruožas vykstant iš sostinės į Panevėžį, esantis ties kavine „Suzana“, kurią kai kurie įsiminė dėl šalia besidriekiančio kelio būklės. (...)

                    Ir iš tiesų, šio ruožo DBI yra 5 balai, kai šiemet remontuojamų ruožų, tiek autostrados Vilnius–Panevėžys, tiek Vilnius–Kaunas–Klaipėda, šis rodiklis siekė nuo 2,5 iki 3,15 balų.

                    „Kelio A2 Vilnius–Panevėžys ruožas nuo 52,15 km iki 56,1 km (dešinė kelio pusė) yra prioritetinės „Rekonstruotinų ir remontuotinų automagistralių ir greitkelių ruožų“ eilės 8 vietoje. Šis ruožas gali būti remontuojamas 2024–2025 m., priklausomai nuo kelių remonto darbams skirtos finansavimo sumos“, – teigia LAKD atstovė. (...)
                    Galima pasidžiaugti, jog šiuo metu tvarkoma kairė kelio pusė beveik toje pačioje vietoje.

                    https://www.lrytas.lt/auto/saugus-ei...-eile-29374995

                    Comment


                      Parašė Romas Rodyti pranešimą
                      Įdomi Lietuvos radarų direkcijos metodika, kurioje įvertinamas dangos nelygumas ir eismo intensyvumas - prie "Suzanos" itin prastas kelias iš Vilniaus į Panevėžį, bet pirmiau remontuojamas kelias toje pačioje vietoje, tik priešinga kryptimi.

                      Lrytas.lt 2023.12.17
                      Autostradą remontuoja, bet vairuotojų galvos skausmas nemenksta
                      Pagal "superines" metodikas magistralinis kelias gali būti nors ir suartas, bet nebus tvarkomas, nes kitoje magistralėje su tarkim su minimaliomis provėžomis pravažiuoja didesnis srautas. Galimybių kraštas

                      Comment


                        Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą

                        Pagal "superines" metodikas magistralinis kelias gali būti nors ir suartas, bet nebus tvarkomas, nes kitoje magistralėje su tarkim su minimaliomis provėžomis pravažiuoja didesnis srautas. Galimybių kraštas
                        Tai va, o aš niekaip neįkirtau, kodėl jie puolė kloti naują asfaltą A1 ties atsišakojimu į A8 - ten kaip ir nebuvo labai blogai... Metodikos tsakant...

                        Comment


                          Magistraliniame kelyje Vilnius-Panevėžys remonto darbai taip pat planuojami dvejuose kelio ruožuose, kurių bendras ilgis beveik 7 km (nuo 42,325 iki 45,20 km (nuo Rimučių iki Užušilių miško, dešinėje kelio pusėje) ir nuo 52,41 iki 56,20 km (nuo Ratiškių iki Širvintos upės, dešinėje kelio pusėje)).

                          ar gali būt kad bus sutvarkyti tie labai provėžuoti ruožai link Panevėžio? ar ne visi? nors link Vilniaus taip pat yra baisių ruožų...

                          Comment


                            https://madeinvilnius.lt/transportas...ta-nuotraukos/
                            Click image for larger version  Name:	495377273-1025089293058401-6113193655598581561-n.jpg Views:	0 Size:	625,6 kB ID:	2199717
                            Nepirk iš Decathlon, Ritter Sport, Philips, Nestle, KraftHeinz, Viada, Vičiūnų, ypač Kalnapilis myžalų,
                            Toblerone, Milka, Dirol, Halls (Mondelez International), Hellmann's, Heineken, Mars, PepsiCo

                            Comment


                              Kai kur buvo gąsidinama “išbandymais” ir nurodomi labai visiems "žinomi" orientyrai, kur tykos menami pavojai.

                              Diena.lt 2025.06.03
                              Vairuotojų laukia dar vienas išbandymas: bus tvarkomi du automagistralės ruožai
                              Pirmasis beveik trijų kilometrų ilgio ruožas yra nuo Rimučių iki Užušilių miško, antrasis – beveik keturių kilometrų ilgio – nuo Ratiškių iki Širvintos upės
                              https://kauno.diena.lt/naujienos/ver...ruozai-1227693
                              Savaitgalį važiavau A2. Važiuojant iš prieš Širvirntų viaduką (45 km) atsirado pavojingos provėžos.
                              Puiku, kad šiemet bus tvarkoma ir ši vieta, ir provėžuotas ruožas už "Suzanos".

                              Pradinis pranešimas
                              "Via Lietuva" 2025.06.03
                              Po metų pertraukos kelio darbai grįžta į automagistralę Vilnius - Panevėžys
                              Pasirašytos sutartys dėl paprastojo remonto darbų automagistralėje Vilnius–Panevėžys. Fiziniai kelio dangos remonto darbai bus pradėti liepos–rugpjūčio mėn. Darbai suplanuoti dviejuose automagistralės ruožuose, kurių bendras ilgis beveik 7 km, o baigti juos planuojama dar šiais metais.
                              Abu tvarkomi ruožai yra automagistralės A2 Vilnius-Panevėžys dešinėje pusėje, t. y. važiuojant iš Vilniaus Panevėžio link. Pirmasis ruožas – nuo 42,325 iki 45,20 km – yra beveik 3 km ilgio (nuo Rimučių iki Užušilių miško). Ypač prasta yra šio ruožo dangos būklė – asfalto danga susidėvėjusi, joje atsiradusios pažaidos ir defektai, pvz., plyšiai, plyšių tinklai.
                              Antrasis ruožas yra beveik 4 km ilgio – prasideda ties 52,410 km ir tęsiasi iki 56,200 km (nuo Ratiškių iki Širvintos upės). Dėl gilių provėžų dalyje šio ruožo greitis jau ilgą laiką yra ribojamas iki 110 km / val. (...)

                              Abiejuose ruožuose darbus atliks viešojo pirkimo konkursus laimėjusi UAB „Fegda“. Bendra sutarčių vertė – apie 3,35 mln. Eur su PVM.
                              Paskutinis taisė Romas; 2025.06.04, 16:43. Priežastis: Citavimas

                              Comment


                                Tvarkomų vietų žemėlapiai
                                2. ruožas. Tarp "Suzanos" (Širvintos tilo) ir Krikštėnų
                                .

                                1. ruožas. Prieš KK116 Širvintos - Kernavė viaduką

                                .Žemėlapių pagrindas: https://gis.ktvis.lt/arcgis/apps/Vie...2f6070bb897b23

                                Comment


                                  Romas Kas ta „Siuzana“? Pamenu kažkokia dainininkė tokiu vardu buvo. Pats skundies dėl neaiškių orientyrų, bet pats švaistais tik tavo chebroj žinomais terminais?

                                  Comment


                                    /\ Ten nurodytos tvarkomos vietos visais būdais - yra ir kilometražas, ir žemėlapiai, ir orientyrai (tiltas, viadukas ar kavinė).
                                    Nesvarbu, kad pačiam norisi prisikabinti į lygioje vietoje. Svarbiau, kad tos provėžuotos (vietomis net pavojingos) vietos bus pagaliau sutvarkytos.

                                    Comment


                                      Ne aš kabinėjaus lygioj vietoj prie orientyrų. O dėl žemėlapių tai pritariu, turėtų visada įmest bent nuotrauką iš eismoinfo.lt.

                                      Comment


                                        Parašė mantasm Rodyti pranešimą
                                        Ne aš kabinėjaus lygioj vietoj prie orientyrų.
                                        O dėl žemėlapių tai pritariu, turėtų visada įmest bent nuotrauką iš eismoinfo.lt.
                                        Spauda dažnai rašo negalvodama apie aiškų informavimą. Paprasčiau būtų nurodyti stambesnę gyvenvietę, sankryžą ar bent kilometražą. Jei autostradoje įvyksta avarija, tai labai retai parašoma, į kurią pusę yra užkimštas eismas.

                                        Evakuacijos iš Vilniaus plane mirga visokių negirdėtų pavadinimų, kurių patys plano rengėjai nematė: A2 kelyje Rimučiai (posūkis į KK116 į Širvintas), Vaitkūnai (posūkis į KK231 į senąjį Ukmergės kelią).
                                        Šiuo atveju Diena.lt minėjo niekam nežinomus "orientyrus": Ratiškius, Rimučius ir Užušilių mišką, iš pradinio pranešimo išmetusi kilometražą.

                                        Su Eismoinfo jau teko susidurti, kai buvo rekonstruojamas Kinelių (Rudaminos viadukas) ties A15-KK106 sankryža. Jie kažką pakeičia duomenyse, tik kai prasideda konkretūs darbai. Tuo metu informacija apie nepravažiuojamą ruožą buvo atnaujinta tik pirmos rekonstrukcijos dienos popietę.

                                        Aiškiu informavimu ir schemomis turėtų rūpintis "Via Lietuva".
                                        Anksčiau buvusi buvusio vadovo iš "Vilniaus vandenų" atsivesta PiaR atstovė nebedirba, naujam žmogui tose pareigose reikės laiko.

                                        O spaudos antraščių redaktorių gąsdinimai "išbandymais" šiame kelyje yra išvis be pagrindo.
                                        Pernai buvo tvarkomi keli A2 ruožai ir turbūt niekur nesusidarė kamščių dėl eismo vienoje autostrados pusėje.
                                        Paskutinis taisė Romas; Šiandien, 10:48.

                                        Comment


                                          Parašė Romas Rodyti pranešimą
                                          Spauda dažnai rašo negalvodama apie informavimą. Paprasčiau būtų nurodyti stambesnę gyvenvietę, sankryžą ar bent kilometražą.
                                          Jei autostradoje įvyksta avarija, tai labai retai parašoma, į kurią pusę yra užkimštas eismas
                                          Evakuacijos iš Vilniaus plane mirga visokių negirdėtų pavadinimų, kurių patys plano rengėjai nematė: A2 kelyje Rimučiai (posūkis į KK116 į Širvintas), Vaitkūnai (posūkis į KK231 į senąjį Ukmergės kelią)
                                          Šiuo atveju Diena.lt minėjo neikam nežinomus orientyrus Ratiškius, Rimučius ir Užušilių mišką išmetusi iš pradinio ppranešimo kilometražą.

                                          Su Eismoinfo jau teko susidurti, kai buvo rekonstruojamas Kinelių (Rudaminos vaidukas) ties A15-KK106 sankryža. Jie kažką pakeičia duomenyse kai prasideda konkretūs darbai. Tuo metu informacija apie nepravažiuojamą ruožą buvo atnaujinta tik pirmos rekonstrukcijos dienos popietę.

                                          Aiškiu informavimu ir schemomis turėtų rūpintis "Via Lietuva".
                                          Anksčiau buvusi buvusio vadovo iš "Vilniaus vandenų" atsivesta PiaR atstovė nebedirba, naujam žmogui tose pareigose reikės laiko.

                                          O spaudos antraščių redaktorių gąsdinimai "išbandymais" šaiame kelyje yra išvis be pagrindo.
                                          Pernai buvo tvarkomi keli A2 ruožai ir turbūt niekur nesusidarė kamščių dėl eismo vienoje autostrados pusėje.
                                          Spauda rašo galvodama apie paspaudimus. Kuo bus daugiau neaiškumų irba emocijų - tuo daugiau pramaigys ieškodami tikslesnės informacijos. Geriausia išvis neskaityt

                                          LAKD tai taip, galėtų užsiimt rimčiau. Bet ten matyt irgi savi marazmai kai PR skyrius turi atskirus uždavinius nei rūpintis kuo geresniu vairuotojų informavimu.

                                          Comment

                                          Working...
                                          X