Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

[VLN] Dviračių takai Vilniuje

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
    Ir tikrai nenuvažiuotum greičiau už automobilį iš Fabijoniškių į Aukštuosius Panerius jokiu paros metu. .

    Nuo Fabijoniskiu iki Aukstuju paneriu yra apie 24 km. Su dviraciu tai mazdaug apie apie 50 minuciu kelio. Darbo diena, piko metu, kokia 8.00 val. ryto manau su automobiliu nelabai greiciau nuvaziuotum, prireiktu ko gero visos valandos.

    Comment


      Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
      Kai išmoksi važinėt 60 km/h greičiu, įsibėgėti bent jau iki 40 km/h bent jau mažalitražio automobilio tempais, turėsi posūkius, veidrodėlius ir supratimą kaip važiuoti gatvėje tada ir galėsi būt prioritetine transporto priemone. O kol kas pilnai užteks ir teisės važinėt dviračių taku.
      Jokiu budu man neuzteks dviraciu taku. Vazineadamas "dviraciu takais" (kabutese, nes pas mus tie takai tikras cirkas), as negaliu isnaudoti savo visu galimybiu. O del greicio tai isibegeju is vietos iki 30-40 km/h dazniausiai greiciau negu automobilis, o nuo kalnu galiu vaziuot ir virs 60. Veidrodeliu dviratininkams tikrai neraikia, nes tai sukelia didziuli oro pasipriesinima ir tai papildomas apsunkinimas. Posukiu ir gi nebutina dviraciui, nes gali su ranka rodyti kur suki.

      Comment


        Parašė Enttas Rodyti pranešimą
        Nuo Fabijoniskiu iki Aukstuju paneriu yra apie 24 km. Su dviraciu tai mazdaug apie apie 50 minuciu kelio. Darbo diena, piko metu, kokia 8.00 val. ryto manau su automobiliu nelabai greiciau nuvaziuotum, prireiktu ko gero visos valandos.
        Galiu pastebėt, kad vasarą darbo dieną tokį atstumą ryte nuvažiuodavau per maždaug 20 min, po pietų grįžti užtrukdavo truputį daugiau.

        Parašė Enttas Rodyti pranešimą
        Jokiu budu man neuzteks dviraciu taku. Vazineadamas "dviraciu takais" (kabutese, nes pas mus tie takai tikras cirkas), as negaliu isnaudoti savo visu galimybiu. O del greicio tai isibegeju is vietos iki 30-40 km/h dazniausiai greiciau negu automobilis, o nuo kalnu galiu vaziuot ir virs 60. Veidrodeliu dviratininkams tikrai neraikia, nes tai sukelia didziuli oro pasipriesinima ir tai papildomas apsunkinimas. Posukiu ir gi nebutina dviraciui, nes gali su ranka rodyti kur suki.
        Gal dragą nori padaryt? O 60 km/h turi važiuot ir nuo kalno, ir į jį kad normaliai eisme galėtum dalyvaut.

        Beje, galiu pasakyt, kad be veidrodėlių mieste saugiai važiuoti yra NEĮMANOMA. Net ir su tokia "prioritetine" transporto priemone kaip dviratis.
        Got sun in my face, sleeping rough on the road

        Comment


          Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
          Gal dragą nori padaryt? O 60 km/h turi važiuot ir nuo kalno, ir į jį kad normaliai eisme galėtum dalyvaut. .
          Matau su tavimi yra beviltiska diskutuoti. Jeigu nepripazysti dviracio mieste tai isvis ko cia tada komentuoji. Juokinga man skaityti tavo komentarus.

          Comment


            Parašė Petrozilijus Cvakelmanas Rodyti pranešimą
            Gal dragą nori padaryt? O 60 km/h turi važiuot ir nuo kalno, ir į jį kad normaliai eisme galėtum dalyvaut.
            .
            na zinai, nemanau kad rimti zmones gali priespastatyti tokius argumenus.
            as irgi galiu panasiai:
            gal nori savo dzipa laiptais i penkta auksta uznesti?
            jei ir toliau taip varysim, si tema ima panaseti i spjaudima vienas kitam i veidus, o ne i normalia logiska diskusija.
            Paskutinis taisė julius; 2008.09.06, 19:30.

            Comment


              Parašė Enttas Rodyti pranešimą
              Matau su tavimi yra beviltiska diskutuoti. Jeigu nepripazysti dviracio mieste tai isvis ko cia tada komentuoji. Juokinga man skaityti tavo komentarus.
              Nes tema yra apie dviračių takus (kuriais aš naudojuosi), o ne apie dviračius ant gatvių, geležinkelių ar kitų jiems nepritaikytų vietų.

              Parašė julius Rodyti pranešimą
              na zinai, nemanau kad rimti zmones gali priespastatyti tokius argumenus.
              as irgi galiu panasiai:
              gal nori savo dzipa laiptais i penkta auksta uznesti?
              jei ir toliau taip varysim, si tema ima panaseti i spjaudima vienas kitam i veidus, o ne i normalia logiska diskusija.
              Tai kad nieko panašaus čia nėra. Tai apie ką aš kalbu (greitis, įsibėgėjimas, matomumas) tiesiogiai liečia dviračio galimybes saugiai dalyvauti normaliam gatvės eisme. Galimybė jį užsinešti į penktą aukštą su tuo niekaip nesisieja.
              Got sun in my face, sleeping rough on the road

              Comment


                Parašė Enttas Rodyti pranešimą
                Nuo Fabijoniskiu iki Aukstuju paneriu yra apie 24 km. Su dviraciu tai mazdaug apie apie 50 minuciu kelio. Darbo diena, piko metu, kokia 8.00 val. ryto manau su automobiliu nelabai greiciau nuvaziuotum, prireiktu ko gero visos valandos.
                Na čia jau persistengei su 24km per 50 min. Tokį greitį (23-24 km/h) gali išvystyti nebet Savanorių prospekte. Palyginimui - nuo Medeinos g. iki Salininkų sodų yra apie 20km. Tokį atstumą nuvažiuoju grubiai per 1 val. 10min. Jeigu nebūtų tiek šviesoforų (kas yra neįmanoma) ir Dariaus ir Girėno g. atkarpoje nuo Naujininkų iki Eišiškių plento būtų nutiestas takas, tai užtrukčiau žymiai mažiau.
                Viešojo transporto temų rodyklė >>

                Comment


                  Čia jau gaunasi beveik 30 km/h. Valandą pamynus tokiu greičiu dirbti po to nelabai norėsis

                  Comment


                    Parašė AnD Rodyti pranešimą
                    Čia jau gaunasi beveik 30 km/h. Valandą pamynus tokiu greičiu dirbti po to nelabai norėsis
                    Bėda tik kad suprakaituoji, turėtų būti dušai darbe Nors tiek ryte pamynęs, būčiau labai atsigavęs ir kupinas jėgų... Ypač jei tai protinis darbas... Taigi vieninteliai dviračio trūkumai - sezoniškumas ir bėda su palikimu, pvz prie parduotuvės. Nebent važinėtum prastu dviračiu, kurį negaila palikti, bet tada ir nepaminsi greitai, kaip pvz su plentiniu dviračiu laisvai galėtum važiuoti ir 40-50km/h

                    Comment


                      teko vazineti berlyne, kur gan gera dviraciu taku sistema, takai isasfaltuoti (nezinau, koks idijotas sugalvojo, kad vilniuje dviraciu takai turi buti padaryti is smulkiu trinkeliu, nuo kuriu krato labiau nei nuo paprasto saligatvio)
                      taigi, ka norejau pasakyti- gaila buvau pasiskolines prasta dvirati, nes mane daznai aplenkdavo plentiniai, kurie vaziuodavo lygiai tokiu pat greiciu kaip ir masinos gatveje.
                      taciau dviratis, net ir mieste turinciame metro, pasiteisino - karta vaziavau tuo skolintu kledaru nuo "warschauer str." iki "zoologische garten" (cia mazdaug 10 km - 40 min. mynimo prasu dviraciu) ir nuvaziavau greiciau nei mano draugai, kurie tuo paciu metu, nuo tos pacios vietos ejo i metro stotele (jiems tereikejo vieno persedimo).
                      Paskutinis taisė julius; 2008.09.08, 15:06.

                      Comment


                        Tiem, kas mano, kad Enttas važiuoja pavojingai, siūlau pažiūrėti šitą:
                        http://www.youtube.com/watch?v=dv-ISen-UTQ

                        Jei dviratį naudoji ne kaip pramogą, o kaip pagrindinę transporto priemonę, tiesiog tenka važiuoti gatvių asfaltu, kartu su eismu. Ne visur takeliais pavažinėsi, ir šiaip daug kur jie nerimti.

                        Aš pats kol studijavau, iš Žvėryno į VU MIF važinėjau su dviračiu arba troleibusu (ne sezono metu). Dviračiu išeidavo 15 minučių, troleibusu rytais apie 40 minučių. Mašina naktį -- gal net apie 10, ryte 20-30.

                        Comment


                          Gal kas yra matęs šį šedevrą?

                          Asmeniškai man tai atrodo kaip geras anekdotas... Nežinau nuo ko reikia pradėti galvoti, kad sumanytum tokią nesamonę. Iki Pilaitės nėra net elementariausio pėsčiųjų tako, o viešuoju transportu vežti dviratį yra labai problematiška. O ir statybos terminai nieko gero nežada. Galėjo jau ir geresnę vietą parinkti...
                          Viešojo transporto temų rodyklė >>

                          Comment


                            Parašė Mettal Rodyti pranešimą
                            Gal kas yra matęs šį šedevrą?
                            Tikrai šedevras. Kada fotkinta? Nes darbų pabaiga numatyta šių metų pavasarį. Ar jau takas yra?
                            I'm worse at what I do best and for this gift I feel blessed...
                            Parama Siaurojo geležinkelio klubui

                            Comment


                              Fotografuota 2008-09-09, senienų paprastai nededu. Todėl ir sakau, kad nėra jokio tako.
                              Čia dar truputį ne į temą - panaši nesamonė rugpjūtį kabėjo viename Vilniaus geležinkelio stoties perone - "Geležinkelio tilto, pėsčiųjų perėjos rekonstrukcija Šiaulių stotyje"
                              Paskutinis taisė Mettal; 2008.09.12, 14:44.
                              Viešojo transporto temų rodyklė >>

                              Comment


                                Parašė alga Rodyti pranešimą
                                Tiem, kas mano, kad Enttas važiuoja pavojingai, siūlau pažiūrėti šitą:
                                http://www.youtube.com/watch?v=dv-ISen-UTQ
                                aiskiai sugreitinta.

                                Comment


                                  Parašė LBP Rodyti pranešimą
                                  O tu visada važiuoji viešajam transportui skirta juosta? nemažai taisyklių pažeidimų
                                  gal ponas taisykles pasikartokite?

                                  Comment


                                    Parašė alga Rodyti pranešimą
                                    Tiem, kas mano, kad Enttas važiuoja pavojingai, siūlau pažiūrėti šitą:
                                    http://www.youtube.com/watch?v=dv-ISen-UTQ
                                    Ir ką tuo video nori pasakyti? Kad pasaulyje daug bepročių bet kaip važinėjančių ir tuo labiau per raudoną? Tik laiko klausimas kada bent viena mašina važiuodama per žalią nepasižiūrės ar kas neatlekia per raudoną.
                                    Flickr

                                    Comment


                                      Sveiki, gal Žinote senamiestyje (Vilniuje) dviračių parduotuvę? nes aš ieškau internete ir nerandu nieko.
                                      Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                      Comment


                                        UMARAI, UAB EGMINDA parduotuvė
                                        Pilies g. 9/12, LT-01123, VILNIUS (5) 2685888
                                        Veiklos sritys:
                                        Dviračiai, mopedai, motociklai
                                        http://www.viskasturizmui.lt/imones/..._L115_00470468

                                        Comment


                                          Aciu
                                          Ditch Witch HT150. Tai super traktorius. :D

                                          Comment

                                          Working...
                                          X