Skelbimas

Collapse
No announcement yet.

Kelių eismo taisyklės

Collapse
X
 
  • Filtrai
  • Laikas
  • Show
Clear All
new posts

    Parašė KEdas Rodyti pranešimą

    Tokios perėjos įrengimas yra tiesiog kvailystė, kuri neatitinka nei KET, nei pėsčiųjų perėjų įrengimo taisyklių. Čia eilinis Antono Nikitino ir Edgaro Starkevičiaus bulšitas, kaip ir „dviračių gatvės“.
    Liūdna, kad žmonės nesupranta kokiu tikslu turi būti įrengiamos perėjos ir įsivaizduoja, kad perėja yra eismo saugumo priemonė.
    Tikrai ne didesnė kvailystė už Balto tilto - Upės gatvės pėsčiųjų-dviratininkų-automobilistų eismo mazgą.

    Comment


      jūs įsivaizduojat kelias dviračiams labai skiriasi nuo kelio automobiliams? ant automobilių kelio uždedi ženklą kad „dviračių takas“ ir vis tiek galioja viskas kaip paprastoje gatvėje.

      Comment


        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Tada ant dviračių tako turi būti atitinkamas žymėjimas. Vairuotojai irgi žiūri į žymėjimą gatvėje, o ne šalia esančiame dvirtakyje.
        Jeigu nėra perėjos žymėjimo gatvių susikirtime automobilis vis tiek turi praleisti. Kodėl dviratininkus laikai tokiais bukais?
        Parašė mantasm Rodyti pranešimą

        Nuo kada eilinėj gatvėj, ne autostradoj ir ne gyvenamojoj zonoj, reikia praleisti pėsčiuosius?
        Visada reikia jeigu jie eina tam skirtoje vietoje. KET juk skaitėte.
        Parašė Egiuxz Rodyti pranešimą
        Teko pasivažinėti Graikijoje. Ten pėsčiuosius praleidžia bet kur, pėstieji praleidžia mašinas nereguliuojamose perėjose. Nuo tokio lengvo chaoso šaranų ir priusų vairuotojams galvos sprogtų.
        Graikija dar nieko, Ispanijoje susidariau nuomonę kad šviesaforai tiek pėstiesiems tiek automobiliams ten yra tik rekomendacinio pobūdžio.
        Parašė Briedis Rodyti pranešimą
        Ačiū už konkrečius pavyzdžius, pirmąkart regiu tokius dalykus. Pataisykit jei klystu, bet nesant jokių ženklų, tas ženklinimas ant tako nei kažką reiškia, nei kažkam suteikia pirmumą.
        Ten ir be ženklo yra pėsčiojo pirmumas.

        Comment


          realiai tos pėsčiųjų perėjos ant dvirtakio mažina saugumą, nes pėstieji jomis žygiuoja nesidairydami, nes "nu juk perėja, mus turi praleisti",
          -

          Comment


            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
            Jeigu nėra perėjos žymėjimo gatvių susikirtime automobilis vis tiek turi praleisti. Kodėl dviratininkus laikai tokiais bukais?
            Susikirtime reikia praleisti tada jei kerti pėsčiojo eismo juostą išvažiuodamas/įvažiuodamas į gatvę. Bet jei tavo pagrindinis ir pėstysis ateina palei šalutinį kelią - tada jis neturi pirmenybės.

            Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
            Visada reikia jeigu jie eina tam skirtoje vietoje. KET juk skaitėte.
            Mano pasiūlymas ir buvo, kad reikia pažymėti tam skirtas vietas pagal KET.

            Comment


              Parašė gerietis Rodyti pranešimą
              realiai tos pėsčiųjų perėjos ant dvirtakio mažina saugumą, nes pėstieji jomis žygiuoja nesidairydami, nes "nu juk perėja, mus turi praleisti",
              Tai naikinam ir perėjas ant gatvių.

              Comment


                Parašė gerietis Rodyti pranešimą
                realiai tos pėsčiųjų perėjos ant dvirtakio mažina saugumą, nes pėstieji jomis žygiuoja nesidairydami, nes "nu juk perėja, mus turi praleisti",
                Tai gatvėje irgi perėjos mažina sauguma, nes piestėji jomis žygiuoja trugdydami automobiliams?

                Comment


                  Tiesą pasakius, jau pradeda užknisti tam tikri pėstieji, kurie priėję pėsčiųjų perėją demonstratyviai nusisuka nuo eismo krypties arba kitaip aiškiai parodo, kad nežiūri į atvažiuojantį eismą.
                  Taip ir norisi surėkt, "Durne, aš tave tai pastebėjau ir praleidau, kitas smaukydamas telefoną už vairo gal ir nepastebės. Ir tada būsi teisi, bet suluošinta" (čia beveik be išimties būna moterys). Tiesiog nesuprantu tokio elgesio. Pats kai einu per perėją, aš konkrečiai vairuotojui į akis žiūriu, kol nematau, kad beveik pilnai sustojo.
                  Paskutinis taisė Riedutis; 2023.09.12, 08:58.

                  Comment


                    Parašė Riedutis Rodyti pranešimą
                    Tiesą pasakius, jau pradeda užknisti tam tikri pėstieji, kurie priėję pėsčiųjų perėją demonstratyviai nusisuka nuo eismo krypties arba kitaip aiškiai parodo, kad nežiūri į atvažiuojantį eismą.
                    Taip ir norisi surėkt, "Durne, aš tave tai pastebėjau ir praleidau, kitas smaukydamas telefoną už vairo gal ir nepastebės. Ir tada būsi teisi, bet suluošinta" (čia beveik be išimties būna moterys). Tiesiog nesuprantu tokio elgesio. Pats kai einu per perėją, aš konkrečiai vairuotojui į akis žiūriu, kol nematau, kad beveik pilnai sustojo.
                    Kaip tu drįsti įžeidinėti šventąją pėsčiųjų kastą? Dar pridėk bobulytes, kurios stovi pie perėjos ir moja ranka, kad važiuotum...

                    Comment


                      aš pvz. demonstratyviai nesidairau, tačiau tikrai akimis ir ausimis atkreipiu dėmesį į eismą. tai manau kad kai kuriems vairuotojams irgi nepatinka, nors elgiuosi saugiai. Jeigu aš pajudinu akis o ne kaklą, tai nereiškia kad nežiūrėjau

                      Comment


                        Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą

                        Kaip tu drįsti įžeidinėti šventąją pėsčiųjų kastą? Dar pridėk bobulytes, kurios stovi pie perėjos ir moja ranka, kad važiuotum...
                        tokios situacijos tai tobula tiesiog. vistiek važiuoti negali jeigu matai kad nori eiti per gatvę, tai geriausia tokiu atveju yra pirštu rodyti į ją ir rodyti kad eitų.

                        Comment


                          Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą

                          tokios situacijos tai tobula tiesiog. vistiek važiuoti negali jeigu matai kad nori eiti per gatvę, tai geriausia tokiu atveju yra pirštu rodyti į ją ir rodyti kad eitų.
                          O ji moja, kad nesiruošia niekur eiti, gal draugės laukia. Ir gali mojuoti jai nors valandą Ir kaip tada elgtis? Kas žino gal dėdė pareigūnas, nežymėtoj su fotoaparatu sėdi...

                          Comment


                            Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą

                            O ji moja, kad nesiruošia niekur eiti, gal draugės laukia. Ir gali mojuoti jai nors valandą Ir kaip tada elgtis? Kas žino gal dėdė pareigūnas, nežymėtoj su fotoaparatu sėdi...
                            jei ir neis tai po tokio susitikimo su vairuotoju dažniausiai žengia žingsnį atgal.

                            Comment


                              Jeigu bobutė neina o tiesiog stovi, tai važiuoti gali. Nežinia ko ji ten stovi, gal kapi sakei draugės laikia. T.y. nėra pagrindimo manyti, kad jie staiga išeis į važiuojamają dalį.

                              Comment


                                Parašė MedinisStrazdas Rodyti pranešimą
                                Jeigu bobutė neina o tiesiog stovi, tai važiuoti gali. Nežinia ko ji ten stovi, gal kapi sakei draugės laikia. T.y. nėra pagrindimo manyti, kad jie staiga išeis į važiuojamają dalį.
                                Visi suprantame, kad gali važiuoti. Tik pareigūno nuotraukoje iš nežymėto automobilio bus babulia prie perėjos ir tu važiuojantis per perėją. Kiek procentų, kad galėsi pasiteisinti dėl KET pažeidimo?

                                Comment


                                  man per egzaminą taip buvo - perėja prie stotelės, diedukas stovi, žvalgosi, prilėtinu jog suprastų, kad jau gali eiti, jis neina. Nu gerai, nuvažiuoju, matyt autobuso laukia. Pasirodo kad veidrodėlyje egzaminuotojas pamatė, kad jis paėmė ir nuėjo, tai gavau kritinę klaidą

                                  Comment


                                    Parašė PredatorGTR Rodyti pranešimą

                                    Visi suprantame, kad gali važiuoti. Tik pareigūno nuotraukoje iš nežymėto automobilio bus babulia prie perėjos ir tu važiuojantis per perėją. Kiek procentų, kad galėsi pasiteisinti dėl KET pažeidimo?
                                    Aš tai tokius labai ginčytinus atvejus tiesiog iš registratoriaus persikeliu į telefoną. Nesinori teisių prarast dėl bobulės

                                    Comment


                                      Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                      aš pvz. demonstratyviai nesidairau, tačiau tikrai akimis ir ausimis atkreipiu dėmesį į eismą. tai manau kad kai kuriems vairuotojams irgi nepatinka, nors elgiuosi saugiai. Jeigu aš pajudinu akis o ne kaklą, tai nereiškia kad nežiūrėjau
                                      Tai gali demonstratyviai nesidairyt, bet net nepažiūrėt ir lengvai nusisukt einant? Aš pakaušį tam tikrų vištų matau, jas praleisdamas.

                                      Comment


                                        Parašė Savitarnos kasa Rodyti pranešimą
                                        man per egzaminą taip buvo - perėja prie stotelės, diedukas stovi, žvalgosi, prilėtinu jog suprastų, kad jau gali eiti, jis neina. Nu gerai, nuvažiuoju, matyt autobuso laukia. Pasirodo kad veidrodėlyje egzaminuotojas pamatė, kad jis paėmė ir nuėjo, tai gavau kritinę klaidą
                                        Būtum sustojęs, kritinės nebūtų.

                                        Comment


                                          Ar teisingai suprantu kad pagrindinė gatvė yra rodyklės kryptim į Saulėtekio g.?

                                          https://maps.app.goo.gl/D44UprvQC7vcS37w6

                                          Click image for larger version

Name:	Domeikava_pagrindinis.jpg
Views:	161
Size:	142,7 kB
ID:	2076694
                                          -

                                          Comment

                                          Working...
                                          X